Jump to content
Sign in to follow this  
FLEX

Magazine piese Daewoo

Recommended Posts

Salut, In Pitesti poti incerca la AUTO POWER MAFO SRL - B-dul Fratii Golesti Bl S9C Tel 0248212743. Bafta

Share this post


Link to post

Multumesc frumos. Intr-adevar, foarte amabil domnul de la muncii ! ;)

Share this post


Link to post

piese auto daewoo se gasesc la king auto la intersectia viilor cu serban voda mai exact este o straduta care face legatura intre bulevarde

Share this post


Link to post

piese auto daewoo se gasesc la king auto la intersectia viilor cu serban voda mai exact este o straduta care face legatura intre bulevarde

E adevarat ca aici mai vand si ,,brenduite..? Adica fara caracteristici de verificare a manufacturii :mrgreen: ...?

Share this post


Link to post

Azi am vazut , ca s-a redeschis magazinul cu piese Daewoo , situat in Sect 3 - Str Constantin Brancusi 23-25. Au atat piese pentru masinile Daewoo cat si pentru Chevrolet. Tel 0314380357

Foarte bine aprovizionat, gasesti tot ce vrei, recomand! Ce n-au pe stoc se aduce in 24 de ore, dupa un simplu telefon. Am luat oglinda stanga pt Matiz (geamul cu tot cu plasticul in care vine montat) cu 17 lei si manivela de la cric cu 10 lei. Totul original, impecabil.

Share this post


Link to post

salut,stiti unde as putea putea gasi sonda lambda pt tico?Multumesc

Share this post


Link to post

vand casete directie matiz made in korea OE caseta vine completa, bielete capete de bara burdufe etc, 0721404411 0769216181 pretul este de 400 lei

bineinetels ca aduc si orice piesa matiz chevrolet etc, kit ambreioaj matiz 175 lei

Edited by brother888

Share this post


Link to post

www.pieseautoradacini.ro si aflati pretul si disponibilitatea pentru piesele daewoo si accesorii ...urmeaza si pentru chevrolet ; subaru etc. Importam si vindem direct!

Share this post


Link to post

http://www.drauto.ro/ - magazinul este în Calea Vacaresti, in apropiere de Piata Timpuri Noi, la parterul

unui bloc, au produse multe pt. Daewoo si mi-au lasat o impresie buna.

Edited by Tevez

Share this post


Link to post

Am ajuns si eu la magazinul de pe vacaresti. Proauto spun ei ca se numesc. Am gasit cam tot ce vroiam pt matizelul meu. Mi au dat o carte de vizita si cica mai au inca 3 magazine in bucuresti. Va scriu si voua adresele:

-iuliu maniu incinta apaca- dna liliana (0744) 360 570

- calea vacaresti - dl dan (0740) 086 389

- strada crizantemelor - dna nicoleta (0740) 086 381

- incinta targ vitan -dl mihai (0758) 086 381

Eu am luat filtru aer matiz 15 lei, benzina 13, filtru ulei 11 lei, placute frana 40, si un set paravant 50, asta ca sa arate bine vara asta :) )) sper ca am reusit sa va dau cateva informatii utile

Share this post


Link to post

Paravanturile sunt 30 ron la Radacini, iar pachetul de revizie (3 l ulei 5w30 GM, Filtru ulei GM si filtru aer aftermarket) este 72 ron ;)

Share this post


Link to post

Am ajuns si eu la magazinul de pe vacaresti. Proauto spun ei ca se numesc.(...)

Preturile pe seite sunt relativ mici. Cine a cumparat de aici a fost multumit? Au si piese originale sau doar chinezarii?

Share this post


Link to post

Un link spre manual service aveo 2002-2010 cine vrea. Am incercat sa-l pun in topicul cu manuale,dar e inchis.

https://www.google.ro/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://cardiagn.com/chevrolet-aveo-2002-2010-factory-service-repair-manual-pdf/&ved=2ahUKEwjK7-DggtbaAhVM_qQKHRamAMIQFjABegQICBAB&usg=AOvVaw0A_iA0FrpVZUMPM4h_kfzq

Rog un moderator sa-l mute daca nu e bine.

Edited by aveogm

Share this post


Link to post

L-am pus eu, multumim.

Share this post


Link to post

Salutare tuturor , pt orasul ARAD la  bestautovest mai gasiti piese  pt Daewoo, fiind un magazin  de piese si accesorii auto, cam cel mai mare din vestul tarii . Pace

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...