Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Astazi am vazut..

Recommended Posts

Am vazut azi Prowler galben. Depasea coloana pe linia de tramvai. Frate, ce priveliste!!! :)

Share this post


Link to post

te referi la asta?

Share this post


Link to post

Exact! Chrysler Prowler :) Criminala masina!

Share this post


Link to post

Vazute in acest week-end la munte (de care voi scrie pe larg la Calatorii)... In arhiva e un filmuletz cu... masina aia...

post-65-1125903901_thumb.jpg

post-65-1125903921_thumb.jpg

post-65-1125903935_thumb.jpg

post-65-1125903946_thumb.jpg

post-65-1125904017_thumb.jpg

post-65-1125904029_thumb.jpg

post-65-1125904043_thumb.jpg

post-65-1125904054_thumb.jpg

09030046.ZIP

Share this post


Link to post

asta imi aduce aminte ca acasa am vazut sora mai saraca a acestui caddy:chevrolet avalanche.. asemanator celui de mai jos.. urata masina, prea masiva si disproportionata..

 

 

chevrolet-avalanche-big.jpg

Share this post


Link to post

cauciucuri pe 305x40xr22... giiiiiiizas...!

Share this post


Link to post

putin :o fftopic: pozele sunt facut cumva la o intalnire gigabyte> @-)

Share this post


Link to post

@Maximus: exact, o sa scriu la Calatorii.

 

@Alx & all: durere masina... Nu ma omor eu dupa tractoare din astea dar linistea din zona s-a facut si mai adanca (,) cand a aparut monstrul. Nu mai zic ca nu se auzea motorul!!! Nu scotea nici un sunet!!! Vorbim de aia mica. Cu pasarea a fost distractiv, a aparut de departe, s-a fatzait pe sus si m-a mancat undeva sa fac o gluma si sa-l chem jos. Acu nu stiu daca a venit ca ma agitam io sau a venit sa ia vreun oaspete important, dar pilotul a fost super de treaba, ii faceam poze la aterizare si era cu fata la mine si i-am facut semne disperate sa se intoarca sa-l fac si din lateral si, in marea lui bunavointa, a facut-o cu cativa cm inainte de aterizare.

Share this post


Link to post

Eu am o recomandare pentru cei cu inima tare:

 

"Cei care vor sa vada ultimele noutati pe piata auto, precum si masini mai vechi sau mai noi in valoare de minim 50.000 Euro, sunt invitati in fiecare dimineata, in jur de ora 8-8.30 sa treaca pe la Scoala Americana din Pipera (pe sos Pipera-Tunari), cand isi duc barosanii progeniturile la scoala"

 

...trec in fiecare dimineata pe acolo si parcarea scolii e cel mai tare show-room din romania :D ...n-am timp sa ma opresc sa fac poze dar cred ca as umple 2-3 pagini de poze in topicul asta...

 

si DA, muncesc pe centura, pt cei care vor sa intrebe =))

Share this post


Link to post

un cielo cu nr is-01-asi, insa facut in asa fel incat se citeste is0 1asi.. cat de legala e oare chestia asta?

Edited by maximus

Share this post


Link to post

Asa cel mai haios mi s-a parut unul: AG-07-ENT :thumbl: A, si destule B-x0-PEL, toate Opel bineinteles.

Share this post


Link to post

Am stat zilele trecute in paralel cu un Maybach la stopul de la Piata Presei (si nu, nu era Becali, era altu cu nr de leasing)...cand s-a facut verde "tzaranu" din Maybach a plecat direct cu claxoane, ca deh, el are masina... :mda:

Share this post


Link to post

Am gresit punand B in fata, poate fi orice judet...

Share this post


Link to post

Range rover Sport!!! :o Scuze de calitatea pozelor dar aveam decat tel la mine.

post-919-1126097231_thumb.jpg

post-919-1126097243_thumb.jpg

Share this post


Link to post

pe batistei zilele trecute.

 

 

 

tin sa spun ca deja am pierdut numarul la serie 6 decapotabil, devine masina saracului. parca as vrea mai multa diversitate de la cei care isi permit astfel de masini...

post-1151-1126121555_thumb.jpg

Share this post


Link to post

stai linistit ca snobismul o sa faca se se aduca o mai mare diversitate de masini exotice.. deja rolls-royce, aston martin,ferrari vor putea fi vazute la siab si probabil va marca intrarea oficiala a acestor masini pe piata romana.. prognostichez ca in maxim 5 ani , vor apare si dealari multimarca de masini exotice(gen lotus, wiessman, caterham) destinata mai ales unei paturi care a visat de mica la masinile sport ale epocii respective.. si odata cu dezvoltarea infrastructurii rutiere si de competitie(circuite)

Share this post


Link to post

Corvette-ul e al unui manelist de renume, parca Sorinel Pustiul. L-am vazut la ProMotor zicand ce masini a avut si ca a ales-o pe asta ca e mai OK, nu foarte fitzoasa, puternica etc. M-a mirat si am apreciat alegerea. Avea numere de BN?

Share this post


Link to post

umbla un zvon prin targ ca a aparut un morgan aero 8 in romania.. :drinkers:

Share this post


Link to post

volvo s60r.. superba masina cu un sunet foarte frumos, asta se adauga la un volvo xc90 v8 vazut acu vre-o 2 luni pe langa orange

Share this post


Link to post

@viper: da, de BN. dar eu stiam ca ar fi a altui manelist.

 

@maximus: in romania sunt mai multe masinis exotice decat ai crede. numai ca nu sunt toate in bucuresti. primul quattroporte a fost vandut aluia cu fabrica de tutun pe care l-au arestat. exemple sunt multe..

 

ultima chestie, m-am plictisit de hummer 2. pe cuvantul meu, nu trece zi sa nu vad.

Share this post


Link to post

Nu ma pricep la manelisti, stiu doar ca nu erau Adrian The Wonder Boy sau Valy The Storm...

Share this post


Link to post

Corvettu' e a lui ADI de la Valcea ;) care a avut si un Porsche si l-a rasturnat!

post-109-1126380384_thumb.jpg

post-109-1126380398_thumb.jpg

post-109-1126380437_thumb.jpg

Edited by SORAN

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...