Jump to content
Sign in to follow this  
CT_ZDB

Cine A Uitat Frana De Mana Trasa?

Recommended Posts

Dupa interventiile de weekend-ul trecut, www.daewooclub.ro se incarca foarte greu fata de cum mergea inainte... adica la cesuletul de jos am si 10 - 15 sec fata de 0,3 - 0,5 sec inainte. Ce s-a intamplat???

 

p.s. Mai greseste lumea :D

Edited by CT_ZDB

Share this post


Link to post

S-a intamplat ca se mai desfasoara niste operatii consumatoare de resurse, dupa caderea de ieri, in paralel cu o navala de utilizatori pe forumuri ... rabdare, in cateva ore se rezolva.

 

A, dar tu ziceai de daewoo.ro .. nu stiu, vezi aici: http://www.daewoo.ro/contact/ :P

Share this post


Link to post

Cred ca nu s-a uitat frana de mana trasa, ci s-au scos cheile din contact..! :P Ma refer la forum, nu la site-ul lui Daewoo.

Ca ieri abia dupa pranz a mers la mine, ma rog la un moment dat am plecat din birou si cand m-am intors functiona, iar azi de dimineata la fel, insa s-a remediat pe la ora 9:30 parca. Nu se incarca deloc si imi dadea "comunnication problems".

 

In orice caz, acum e bine. ! :thumbl: Nu o spun ca un repros, ci ca un feed-back, daca il pot numi asa.

Share this post


Link to post

da.. iar am eu probleme.. sau asa merge la toata lumea??? O fi de la ploaie???

 

Asta trebuie sa recunosc ca a fost o exceptie.. de obicei e ceva de genul 3-4sec...post-471-1120467607_thumb.jpg

 

Da asta ce mai e??? Nu erau mai multi de 30 utilizatori.. si surprise :post-471-1120467621_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Desi numarul de utilizatori nu este cauza directa a acelei erori, forumul DaewooClub nu are server dedicat si, deci, puteau fi multi utilizatori pe restul serverului.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...