Jump to content
Sign in to follow this  
ovidiuc

Bancuri

Recommended Posts

Cel mai tare nume de domeniu de la noi:

 

www.mobilamobiliercomandascauneusibucatariidormitoarecameretineret.com

Edited by iulia

Share this post


Link to post
un joc de actualitate

foarte, e si pe pagina anterioara

Share this post


Link to post
orhideea.jpg

Share this post


Link to post

SAFARI HUNTER:

 

Un vanator pleaca intr-un safari impreuna cu sotia si soacra.

Intr-o seara, dupa ce si-au ridicat tabara, soacra se rataceste si vanatorul impreuna cu sotia sa pleaca sa o caute.

Intr-un tufis o gasesc impietrita de groaza in fata unui leu care ragea din toti rarunchii.

Vazand asta, sotia intreaba disperata:

-Si acum ce facem?

-Nimic, raspunde vanatorul, leul s-a bagat singur in treaba asta, lasa-l sa se descurce!!!

Share this post


Link to post

Saddam Husein il suna pe Bush in 11 septembrie, imediat dupa atac: Saddam: Domnule presedinte, doresc sa imi exprim condoleantele pentru tragedia suferita… atat de multi oameni... niste cladiri atat de frumoase... Doresc sa va asigur ca nu avem nici o legatura cu ce s-a intamplat. Nu am fost noi... Bush: Care cladiri? Care oameni? Despre ce vorbesti? Saddam: Pai… cat e ceasul acum in America? Bush: E 8 dimineata! Saddam: Ooooops! Scuze, revin intr-o ora

Share this post


Link to post

Google in 20 de ani

 

post-1786-1142880632_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Ce e mai jos nu e un banc, e un articol din "frumoasa" presa romana :(

 

A fost rapita Stralucirea, fata vrajitoarei Mercedesa

 

Fiica vrajitoarei Mercedesa, Mihaela Izvoranu, zisa Stralucirea, 14 ani, din Craiova, a fost rapita de pe strada duminica de un cetatean de etnie rroma in timp ce se afla la cumparaturi cu doua prietene.

Dupa ce au ascultat marturiile martorilor, politistii au descins, insotiti de jandarmi si trupe ale Detasamentului de Interventie Rapida, la locuinta lui Gheorghe Boboaca, insa aici nu se afla nici fata, nici presupusul rapitor.

"In momentul de fata, se fac cercetari la sesizarea facuta de Medalion, tatal fetei, pentru infractiunea de lipsire de libertate. Am fost personal la Boboaca, dar in casa nu era ascunsa fata. Fata este cu baiatul, lucru confirmat de familia baiatului", a declarat ieri seful Sectiei 2, comisar Constantin Tudor.

Potrivit vrajitoarei Mercedesa, rapitorul nu a dat pana acum nici un semn, familia asteptand ca Politia sa-i ajute pentru a-si recupera fata. (A.M.)

 

Si una mai amuzanta

post-17-1142951432_thumb.jpg

Edited by sebian

Share this post


Link to post

Trabant de vanzare

 

post-1786-1142964082_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Culmea manelistilor:

 

Sa conduci o masina fara numar...fara numar...fara numar ..!!!

Share this post


Link to post

Culmea culmilor manelistilor:

 

Sa conduci o masina fara numar...fara numar...fara numar ...

 

si fara serii ... fara serii ... fara serii ... !!!

Share this post


Link to post

Cat de buna ar fi o frana de motor... =))

 

161229.wmv

Share this post


Link to post

CHINESE SICK LEAVE - "I NO COME WORK TODAY!!!"

Hung Chow calls into work and says, "Hey, boss I no come work today, I

really sick. Got headache, stomach-ache and legs hurt, I no come work."

 

The boss says, "You know Hung Chow, I really need you today.

 

When I feel like this I go to my wife and tell her give me sex.

 

That makes everything better and I go work. You try that."

 

Two hours later Hung Chow calls again.

 

"Boss, I do what you say and I feel great. I be at work soon. You got nice

house."

 

=))

Share this post


Link to post

In mijlocul desertului un om cânta dumnezeieste din vioara. Un leu se apropie îi da târcoale cântaretului si se aseaza la câtiva pasi de el miscându-si capul în ritmul muzicii. Mai vin doi lei si se aseaza si ei lânga cântaret. Dupa înca ceva timp vine un al patrulea leu care îl manânca pe cântaretul nostru. Pe o craca în apropiere doi vulturi fac conversatie: -Ti-am spus eu ca daca vine surdul s-a zis cu muzica...

Share this post


Link to post
Saddam Husein il suna pe Bush in 11 septembrie, imediat dupa atac: Saddam: Domnule presedinte, doresc sa imi exprim condoleantele pentru tragedia suferita… atat de multi oameni... niste cladiri atat de frumoase... Doresc sa va asigur ca nu avem nici o legatura cu ce s-a intamplat. Nu am fost noi... Bush: Care cladiri? Care oameni? Despre ce vorbesti? Saddam: Pai… cat e ceasul acum in America? Bush: E 8 dimineata! Saddam: Ooooops! Scuze, revin intr-o ora

 

Prim ministrul Chinei il suna pe Bush in 11 septembrie, imediat dupa atac: "Imi pare rau pentru atac, este o mare tragedie. Dar in caz ca ati pierdut documente importante atentatul de la Pentagon, avem noi copii dupa toate..."

Share this post


Link to post

In procesul integrarii in UE, presedintele Ungariei, cel al Bulgariei si cel al Romaniei sunt supusi unor probe. Una dintre ele este sa realizeze o descriere a unui fragment de zi in care sa foloseasca cuvintele GREEN, YELLOW, PINK Rezultate:

1. Ungaria: When I wake up in the morning, I feel fresh and green, I see the yellow sun and I think it will be a pink day.

2. Bulgaria: In the morning, I drink a yellow lemon juice. At noon, I eat a green apple. In the evening, I watch Pink Panther at the TV

3. Domnu' Basescu: Uen ai ueic ap in za morning, ai hiar za telefaun ringhing GREEN-GREEN! Sou, ai PINK ap za phone end ai sei "YELLOW?"

Share this post


Link to post

http://www.scoala-de-soferi.ro/driving.htm

 

Cum sa dam mai mult de 100% din ce putem

 

Foarte des suntem confruntati in sedinte cu cerere din partea sefilor sa

dam mai mult de 100 % ca sa obtinem un anumit rezultat.

 

Iata o metoda cum se poate ajunge la 103%!!!

 

In cazul in care:

 

A = 1

B = 2

C = 3

.

.

.

Y = 25

Z = 26

 

Atunci

 

H A R D W O R K

8+1+18+4+23+15+18+11 = doar 98%

 

De asemenea

 

K N O W L E D G E

11+14+15+23+12+5+4+7+5 = doar 96%

 

Dar interesant este ca:

 

A T T I T U D E

1+20+20+9+20+21+4+5 = 100%.....

astfel reusim sa atingem intodeauna 100% in viata...

 

Dar, mult mai important

 

B U L L S H I T

2+21+12+12+19+8+9+20 = 103%

 

Si iata ca acum stim la ce se refera toti acesti consultanti, manageri si motivatori care afirma ca ei sunt capabili sa dea intodeauna mai mult de 100%.

Share this post


Link to post

Efectele Brokeback Mountain

 

 

post-1786-1143133342_thumb.jpgpost-1786-1143133370_thumb.jpgpost-1786-1143133389_thumb.jpgpost-1786-1143133409_thumb.jpg

Share this post


Link to post

MATRIMONIALE : Baiat cuminte , ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00 , nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel gagica, dar shi cand oi ieshii din pushcarie...

Share this post


Link to post

E masina unui popa.

Cand am vazut-o eu, se dadea fiu-su cu ea.

Edited by Tommy

Share this post


Link to post
E clar ca sunt si baze CIA in Romania =))

 

Am zis eu intotdeauna ca Daewoo e masina de oameni importanti :-> , nu ca altele. :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...