Jump to content
Sign in to follow this  
Alex___

Daewoo Cielo

Recommended Posts

Daca masina este penumele persoanei decedate este bun ce se supune succesiunii si daca nu s-a facut succesunea la un NOTAR fiul sau nu are dreptul sa o vanda. Iti spun asta cu certitudine, nu vreau sa dau detalii dar asa este sigur. Deci vorbeste cu fiul sau despre asta mai inainte ca este foarte important. Este bun ce face parte parte din masa succesorala si trebuie neaparat indeplinit acest criteriu.

Share this post


Link to post

masina este pe numele fiului sau ..am verificat asta in acte..nu este nici o problema cu actele...azi ma duc sa o vad spalata si maine cred ca facem actele

Share this post


Link to post
am gasit un cielo fabricat in 1996 si inscris in 1997..masina arata impecabil avand la bord numai putin de 27.000 de km reali(are carte service si se poate observa acolo)..rotile sunt originale, mocheta la fel, roata de rezerva este neatinsa totul impecabil...dar pretul este insa de 5300 de euro.

 

Acum as vrea sa stiu si eu parerile voastre...daca merita acesti bani..eu nu iau masina sa o vand ci sa umblu cu ea.

Cu stima, Alex

Eu zic ca merita sa stii mai ales ca e lot coreean si dsa stii ca indiferetn ce zic cei de pe aici e diferenta !

Bafta

Share this post


Link to post

@ALEX>Desi pretul este un pic cam mare pt un Cielo totusi daca are doar 27.000 km si arata impecabil eu zic sa o cumperi pt ca este o super afacere .

PS> ai grija la acte . :thumbl:

Share this post


Link to post

este o afacerie bunicica , desi o masina de 9 ani nu poate sa coste 60% din pretul de nou.Mai gandestete

Share this post


Link to post

Mai gindestete tu la problemele unui Cielo made in RO . > :)

Share this post


Link to post

Gandeste-te ca interiorul la GLE-uri este muuuult peste cele fabricate dupa 2000. Gandeste-te ca nu o sa ai cheltuieli de intretinere mari, (cred ca in ziua de azi, Cielo este cea mai ieftina masina de familie din punct de vedere al intretinerii). Consumul este ok daca masina este ingrijita.

Cum masina are vechime, CASCO este foarte ieftin.

Eu, daca as fi in locul tau nu as mai sta pe ganduri!!!

Share this post


Link to post

Enorm pentru un cielo din 1996 indiferent de km.

La banii astia iti iei din 1999-2000 cu km putin mai multi

Share this post


Link to post
...

La banii astia iti iei din 1999-2000 cu km putin mai multi

Si minarite la greu, cu kilometrajul dat inapoi.

Marfa de calitate e rara ... si costa!

Share this post


Link to post
??? care-i faza ?

Pai faza este ca sunt mult mai proaste decit cele coreene .Se poate calcula in procente in bucatii in ce vrei tu .

Share this post


Link to post

rog moderatorii sa inchida topicul...nu am mai cumparat masina...mi-am luat alta din 1999 la 5100 full 68.000 de km reali etc...alarma ungo ...masina impecabila...culoare argintie...sa imi trimita si mie cineva un pm in care sa-mi zica si mie de unde se pot achizitiona autocolantele daewoo.ro va rog muult

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...