Jump to content
Sign in to follow this  
alx

Warn/ban

Recommended Posts

io-s la Economice. eu ce ar trebui sa fac? :tongue:

Share this post


Link to post

Mah, daca nu o facem lata in sesiune, atunci cand? :drinkers:

 

Ban me! :mrgreen:

Share this post


Link to post

chestii cenzurate

P.S hai ca sigur ma mai aleg cu ceva dupa post-ul asta!!!!

Edited by VAXXi

Share this post


Link to post

Pai tu, asa, ce zici? Tu ti-ai da macar un avertisment pentru felul in care ai scris intr-un loc public dar in acelasi timp privat? Sau ti se pare normal ce si cum ai scris... Vezi tu, uite unul din multele motive pentru care vreau sa-mi fie dor de tara asta... Cu un astfel de limbaj s-ar invata si copilul meu si nu pot concepe asa ceva... Dar cred ca te lasa rece ce am zis, nu?

Share this post


Link to post

Da, domnul maniak s-a ales cu o suspendare de 2 saptamani in urma limbajului folosit, iar warnul ramane, nu se reseteaza.

 

Poate nu e clar: nu va tine nimeni cu forta pe forumul asta, nu e o obligatie sa scrieti aici daca aveti o masina marca Daewoo. Forumul este un site PRIVAT, iar accesul la acest site este conditionat de acceptarea REGULAMENTULUI. Nu va place ? adio si un praz verde, daewooclub2.ro este liber, faceti-va forum si porciti-va cat vreti pe el.

 

Unii membri isi vor schimba poate masina cu non-Daewoo, dar asta nu inseamna ca nu vor mai fi bine-veniti pe forum. In schimb, celor care au impresia ca DaewooClub poate fi adus la nivelul de mistocareala prezent poate pe alte forumuri, le spun ca se inseala amarnic.

 

Cat despre mesajul care a initiat acest topic; alx, sa zicem ca-ti place berea. Cum te-ai simti daca as veni la tine in casa, de fata cu alti prieteni si vecini (sa zicem), si as incepe sa te arat cu degetul si sa rad "ia uite ba, lu' asta ii place berea, ce fraier" ? Asta ai facut tu.

 

Acestea fiind spuse, subiectul se inchide.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...