Jump to content
Sign in to follow this  
VIPER

Despre calculatoare

Recommended Posts

sau baga direct o subsectiune

Mai oameni buni, nu avem cu ce sa o umplem. Lasati sa se mai stringa in

Cafenea si o sa facem daca chiar se cere asa ceva, dar sa avem ceva subiecte p'acolo.

 

In alta ordine de idei, exista tz forumuri de calculatoare, sa nu facem din asta o ciorba.

Share this post


Link to post
sau baga direct o subsectiune

Mai oameni buni, nu avem cu ce sa o umplem. Lasati sa se mai stringa in

Cafenea si o sa facem daca chiar se cere asa ceva, dar sa avem ceva subiecte p'acolo.

 

In alta ordine de idei, exista tz forumuri de calculatoare, sa nu facem din asta o ciorba.

 

Nu bre, mai facem si noi muschiuletzi la forum...si mie mi-e mai comod sa ma duc pe computergames/forum si sa bag un ochi acolo dar mii drag forumul asta si pe voi va cunosc...as ca daca imi dati sfaturi aiurea stiu pe cine sa urmaresc cu salupa...hihihi... :oops:

Share this post


Link to post
Pai subiectul asta in jumatate de zi s-a facut de doua pagini...

Bai se ajunge ca pe ala, stii tu care, unde din calcuri s-a dat pe urinoterapie :D

Share this post


Link to post
Pai subiectul asta in jumatate de zi s-a facut de doua pagini...

Bai se ajunge ca pe ala, stii tu care, unde din calcuri s-a dat pe urinoterapie :D

 

Nope, acolo era topic separat de pishoterapie...aici daca o da cineva pe pishoterapie il string cu minutzele astea doua ala mele de momitze... :hammerhead:

Share this post


Link to post

Atunci sa fie democratica treba, sa se supuna la vot!

Share this post


Link to post

Ok. Aşadar, verificaţi şi votaţi în cafenea.

Share this post


Link to post

Eteteeeeeee! cum apare interesul hop! si o sectiune noua! dar la anumite modificari supuse atentiei onoratilor membri toata lumea s-a facut ca ploua ... http://daewoo.globtel.ro/viewtopic.php?t=122 si http://daewoo.globtel.ro/viewtopic.php?t=14 ... eu inteleg ca toata lumea are o pasiune, dar cred ca acest forum e dedicat in special masinilor, despre alte subiecte e loc suficient de discutii ...

 

Ca sa nu mai vorbesc ca in forumul de Tico/Matiz e la ora actuala o varza de nedescris, nu se mai intelege despre ce masina se vorbeste ... la CNE-uri e deocamdata liniste, fiindca Cielosii sint putini ... Esperosii domina categoric ...

 

Despre asta ce parere aveti?

 

PS: si pentru mine calculatorul e o unealta ... hihihihi! :oops:

Share this post


Link to post

Eu nu m-am băgat la vot pentru că nu aveam legătură cu secţiunile respective. Treaba cu ameţeala discuţiilor trebuie reproşată moderatorilor secţiunilor respective ! Se simt ei (care este), sper.

Share this post


Link to post
Ca sa nu mai vorbesc ca in forumul de Tico/Matiz e la ora actuala o varza de nedescris, nu se mai intelege despre ce masina se vorbeste ... la CNE-uri e deocamdata liniste, fiindca Cielosii sint putini ... Esperosii domina categoric ...

 

Bre, la CNE e nea iuzar si nea VIPER moderatori si la cat de uriti suntem nu comenteaza lumile...

Share this post


Link to post
Bre, la CNE e nea iuzar si nea VIPER moderatori si la cat de uriti suntem nu comenteaza lumile...

Pai voi sinteti asa putini ca va moderati mesajele unu altuia :D

Share this post


Link to post
Bre, la CNE e nea iuzar si nea VIPER moderatori si la cat de uriti suntem nu comenteaza lumile...

Pai voi sinteti asa putini ca va moderati mesajele unu altuia :D

 

Shenck, se umfla muschiu in mine si nu mai are loc pe forum :twisted: .. vezi ca fac spume la gura de cata bere o sa-mi dai sa nu mai fiu suparat 8)

Share this post


Link to post
Shenck, se umfla muschiu in mine si nu mai are loc pe forum   :twisted: .. vezi ca fac spume la gura de cata bere o sa-mi dai sa nu mai fiu suparat  8)

Gataa, gata!!! :drinkers:

Share this post


Link to post

Shenck, se umfla muschiu in mine si nu mai are loc pe forum :twisted: .. vezi ca fac spume la gura de cata bere o sa-mi dai sa nu mai fiu suparat 8)

Gataa, gata!!! :drinkers:

 

 

Glumeam, Shenck, stiu ca CNE-ul e saracutz :oops:

 

Share this post


Link to post

si io :D , da faza cu :drinkers: ramine :beerchug:

de fapt in loc de CNE ar trebui sa-i zicem Espero :D

Share this post


Link to post
si io :D , da faza cu  :drinkers: ramine  :beerchug:

de fapt in loc de CNE ar trebui sa-i zicem Espero :D

 

Eh, asa mai merge. Vezi ce face un pic de muschi pe partea de nord? :oops:

 

 

offtopic rau de tot...gata :lol:

Share this post


Link to post
Vezi ce face un pic de muschi pe partea de nord?  :oops:

Umezeala, umbra etc :D

hai sa incheiem cu MIRCareala :oops: ca am dato-n ciunga

Share this post


Link to post

deci va mai lasam asa pret de doua zile !......

Share this post


Link to post
Eu nu m-am băgat la vot pentru că nu aveam legătură cu secţiunile respective. Treaba cu ameţeala discuţiilor trebuie reproşată moderatorilor secţiunilor respective ! Se simt ei (care este), sper.

 

Aproape ca nu inteleg ce are cu prefectura ... dar ma rog ... unde dai si unde crapa ...

Share this post


Link to post

Sterge ce e de sters d'acum.

Share this post


Link to post

Nu Shenck tata lasa-l asa original sa nu se piarda nimic !..Pana la urma e cafenea ce sa vb si oamenii uite o barfa o alea alea ..lasa asa e bun de exemplu...Hai ca ma sti cat saut de flex(ibil)....deci sa lasam oamenii sa vedem unde vor ajunge ...K vad ca s-au cam oprit pana una alta :) )))))

Share this post


Link to post
Nu Shenck tata lasa-l asa original sa nu se piarda nimic !..Pana la urma e cafenea ce sa vb si oamenii uite o barfa o alea alea  ..lasa asa e bun de exemplu...Hai ca ma sti cat saut de flex(ibil)....deci sa lasam oamenii sa vedem unde vor ajunge ...K vad ca s-au cam oprit pana una alta :) )))))

 

:twisted: Zeu, minca-ti-as nasu' tau, vezi ca iar se umfla muschiu' ala nordic, am dormit 4 ore azi-noapte si ma flambez rau... :speriat:

Share this post


Link to post

Tu ai grija cu nasu'si cu foamea ta ca s-ar putea sa-ti stea in gat ..Auzi si cum adica te flambezi mah ca as papa si eu niscai clatite.... :) )))))

Share this post


Link to post
Tu ai grija cu nasu'si cu foamea ta ca s-ar putea sa-ti stea in gat ..Auzi si cum adica te flambezi mah ca as papa si eu niscai clatite.... :) )))))

 

Pai nu se vede? uite asa... :gothigh:

Share this post


Link to post

mai deci io voiam sa-ti zic sa nu te FLAMBEZI ca te manc cu totu'...Da'ce ai mai de ce sa te umfli ai!?!?!

Share this post


Link to post

Mai, copii, da' unde dai si unde capra!!! M-am distrat citind ce e pe aici, mai ales ca bunul coleg iuzar a nimerit-o din plin cu "urati"! :kiss:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...