Jump to content
Sign in to follow this  
LiviuO_O

Salutare, ma numesc Roman Liviu

Recommended Posts

Salutare, ma numesc Roman Liviu am aproape 18 ani si am si eu renumita masina Chevrolet/Daewoo Evanda 2.0i +gpl pe care o detin de 2 ani de un an sta pe loc deoarece si din pacate tatal meu a decedat si cum masina a ramas pe mana mea m-am decis sa o fac.Am o problema la gaz din cate stiu si eu cand o trec pe gaz moare (gaz avand). Dupa trecerea acestui an a aparut rugina la aripile din spate dar nu a dat tare rugina deci se poate remedia.Si cum si tatal meu a fost nebun dupa masini mi-a bagat si mie in sange asta si in apropiatul viitor as vrea sa ii cumpar un kit de suspensie sport sa o las mai jos si un lip (doar daca gasesc pentru aceasta marca). Sper ca va place masina o intretin cat pot eu de mult.

DSCN2552.jpg

DSCN2557.jpg

DSCN2529.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post

Super, o prezenta exotica pe strazi, mai ales in Timis.

Spor la reparatii si speram sa o vedem din nou pe strazi.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Foarte frumoasa masina, vad ca are kitul de fabrica cu praguri si buze pentru barile fata-spate. Daca o lasi mai jos cred ca va fi suficient ca sa aibe un look mai agresiv. Vad ca acum este branduita cu Dodge 🙂 , probabil prinde mai bine la "public".

Share this post


Link to post

Asa am cumparat-o dar scrisul mare cu Dodge cred ca o sa il dau jos:)

Share this post


Link to post

Salut,

Daca ai nevoie de sfaturi sau ajutor (mai putin partea de GPL 🙂 ) arunca un mesaj. 
Am un prieten la Timisoara cu o Evanda neagra, deci nu esti singurul, eventual faceti un club local 🙂

@ches toate au "bodykit-ul" asta, dar da, cu niste arcuri sport si jante frumoase.. e altceva.. parca era una de genu prin Bucuresti 😛 

Scoate emblemele de Dodge si revino la sigla clasica de Daewoo.. sau Chevrolet (dupa preferinte).

  • Like 2

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...