Jump to content
Sign in to follow this  
mstaniloiu

Vând Chevrolet Spark 2007, itp valabil, fără rugină

Recommended Posts

Vand chevrolet SPARK, Euro 4, fără rugină

- ITP valabil: XI - 2020
- Inchidere centralizată, 2 chei originale

- Geamuri Electrice,
- Paravanturi originale fata;

- Folii geamuri spate omologate RAR
- Servo Directie, servo-Frana

- AC - trebuie completat freon (pierde pe la radiator, sau condensor, cum ii zice)
- Receptor Radio nou (cu USB  și telecomandăSpark-SF.webp)

- Roata rezerva mica+cric+triunghiuri reflectorizante+extinctor
- Anvelope de iarnă în stare foarte bună

Ofer si un set nou de 4 filtre in acelasi pret ! (Filtre Aer, Polen, Ulei, Benzina,), set nou placute frana + 3 litri ulei motor original GM.
Nu are rugina(caroserie galvanizata), masina este economica in exploatare (4.9% mixt), spatioasa la interior si nu necesita investitii - se deplaseaza pe orice distanta.

Întreținerea s-a făcut la timp cu inlocuire de piese originale de calitate.
În ultima perioada s-a facut o verificare completa cu inlocuire piese cu altele noi(frane, esapament, aprindere - detin facturi).
O vând pentru că nu o folosim (soția) și am făcut aprox 1500 de Km in aproape 3 ani ...

Sunt proprietar, se ofera Fiscal, se face transcriere , contract de vânzare- cumpărare.

CER SI OFER SERIOZITATE  -  o dau cu rezervorul aproape plin 🙂 ... și cu drag, cuiva care dorește să aibe grijă și să se bucure de ea.

Sunt dispus și la schimburi cu un tractor mic cu cabină (maxim 65-70 CP) si ofer diferența.(stau la țară).

Mașina se poate vedea pe DN1, în zona Ciolpani - Potigrafu - am redus  pretul la 4900 RON, mai negociez, dar foarte puțin.

Multumesc,

O747-2858I2

Interior.jpg

Spark-InteriorF.png

CertInm.jpg

SparkDS.jpg.1960e61b6b01106ce82d813c46d57411.jpg

Spark-Mot.webp Spark-InteriorF.webp Spark-DS.webp

Edited by mstaniloiu
adaugat foto

Share this post


Link to post

salutare, am refacut ITP-ul  si  s-au inlocuit consumabilele + 1 baterie  noua,   am pregătit-o  pentru iarna ...

Anunt valabil, revine la vânzare  - 5300 RON negociabil

 

Multumesc

Share this post


Link to post

am redus la 4900 RON, ITP valabil  XI. 2021

Share this post


Link to post

Valabil  -  l-am pus  din nou în vânzare, nu are rugina, s-a  refăcut si racordul flexibil la eșapament, s-au schimbat consumabile,  s-a refăcut ITP-u  (II-a  2023) l. Asigurarea  obligatorie  valabilă.
Masina a mai făcut aprox. 1000 de Km  în ultimul an,  sotia  nu este  un șofer  pasionat  🙂   ...
Impozit mic,  asigurare, consum mici .

 

Multumesc

 

 

Edited by mstaniloiu

Share this post


Link to post

bună  seara,  s-a  vândut  mașina,  se poate   închide  - 


Mulțumesc  mult  de găzduire  și rămân un pasionat  al mărcii  Daewoo/ Chevrolet

Caut un Evanda ... dar  asta  e altă poveste ...

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...