Jump to content
Sign in to follow this  
mr_

Kia Ceed 1.4 benzina 2007 101kkm

Recommended Posts

De vanzare, Kia ceed  Euro4, din august 2007. Insa fabricata in 2008, conform actelor oficiale eliberate de reprezentanta. 

Motor benzina, 1,4l/ 109 cp (toti prezenti la apel). Pentru membrii forumului precizam ca la asta nu zornaie lanturile si nu are nevoie de operatiuni "saiba" ca la motoarele VAG.

In plus culoarea e  red mars (face minim cat o turbina twin scroll).

101.200KM. Reali. Sau complecsi, nu mai tin minte, daca e cineva interesat intreb si eu mai sus.

Alte barfe:

-    Jante aluminiu (originale) pe 16"
-    Scaune incalzite fata
-    Cotiera centrala cu doua compartimente
-    Volan si schimbator de vizeze, piele(sintetica), volan reglabil pe doua directii.
-    Scaunul soferului reglabil pe inaltime si suport lombar
-    Tetiere fata active
-    Faruri de ceata si in fata

 Set pneuri de iarna Dunlop montate pe jante din aluminiu (nu foarte originale).

Unic proprietar, pensionar insa un foarte credincios deci un cred ca a fost condusa doar la biserica. Insa chiar si asa, a fost ferita de accidente.

ITP valabil pana in Octombrie 2021. Un are nici izolir lipit peste martorii de avarie, ca SH-urile din Jermania, si se ofera la cadou o clona ELM327 pentru diagnoza de baza. Marketing pur, pentru ca masina asta un se strica niciodata deci n-o sa fie vreodata nevoie de ea.

3500E negociabil, vizibila in Otopeni.

Alte barfe pe PM.

IMG_0482.JPG

IMG_0483.JPG

IMG_0484.JPG

IMG_0485.JPG

IMG_0487.JPG

IMG_0488.JPG

Edited by mr_

Share this post


Link to post

Am uitat sa precizez, revizia e făcută recent și discurile, plăcuțele și bateria sunt schimbate în 2019. Cu unele noi adică, nu între ele 😄

  • Like 1
  • Haha 2

Share this post


Link to post

O masina ce pare pe bune! INSA piata din Ro este bazata 99% pe pret, care pret se stabileste prin filtru pe Olx ''Ordoneaza dupa: ieftine'. Poate gasesti sa o dai la o cunostinta totusi. Spor la vanzare!

Share this post


Link to post

Prima lege a olx-ului: pentru orice amator de chilipiruri exista o babuta în Jermania care își vinde mașina de mers la biserica. 

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post

Vanduta, se poate inchide

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...