Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Narva se gasesc la Total.

 

 

Total as in Tottal ( cei cu Hertz ) ??

Share this post


Link to post

Auto Total, pe Plevnei, langa Spitalul Militar. E un magazin pe coltul cu C-tin Noica (fostul Stefan Furtuna).

Share this post


Link to post

Puteti face o comparatie intre Nerva si Philips Vision Plus, bineinteles daca ati folosit ambele variante sau le-ati comparat cu altii? Sau daca cunoaste cineva o alta firma de becuri auto mai bune, exceptand xenon-ul.

Edited by raskala

Share this post


Link to post

Vad ca Philips a scos un produs nou, X-treme power, cu 80% mai multa lumina.Wattaj normal,55/60. Stie cineva, se importa si la noi? O comparatie aici

Share this post


Link to post

Eu le am pe cele din fabrica , adevarat este ca masina a ajuns pe mana mea cand avea numa 47 de mii de km, desi o aveam in garaj dar nu aveam carnet :) . Dar nu ma plang, eu vad f bine cu faza scurta si cu proiectoarele aprinse, no obisnuiesc sa folosesc faza lunga. ( Desi sunt multi chiori pe drum, ma scot din sarite oamenii care merg cu faza lunga :wallbanger: )

Share this post


Link to post

Si pe noi ... cei care nu sting proiectoarele... Tataee_^ proiectoarele de ceata chiar sunt pentru ceata, deci ar fi indicat sa le folosesti ca atare pentru ca jeneaza la retina rau de tot mai ales in cazul in care nu sunt reglate.

Multumim ;)

 

PS: dnt nu merge link-ul.

Edited by raskala

Share this post


Link to post

Salut...eu mi-am pus lupe in faruri pe scurta...si becuri care dau o lumina alba...foarte frumoasa..pe lunga.

Share this post


Link to post

Cum ti-ai pus lupe in faruri?

Share this post


Link to post
... becuri care dau o lumina alba...foarte frumoasa..pe lunga.

Lumina aia frumoasa, e posibil sa ii deranjeze pe cei din sens opus! Cat despre lupele puse la faza scurta... cred ca ai transformat faza scurta intr-una lunga! :rolleyes:

Share this post


Link to post

Da, chiar asa, cum ti-ai pus lupe??? :-W

Share this post


Link to post

Salut.Si Espero-ul meu, in afara ca are farurile foarte slabe, idiotul care a avut masina inaintea mea a stears farurile cu acetona :scarpin: :wallbanger: si bine-nteles ca s-a dus claritatea geamului!! Ma intreb acum daca pot cumpara geamul separat, fara far, sau daca se poate remedia dauna.Daca vreunul din voi are vreo idee, va multumesc anticipat!

Share this post


Link to post

Daca nu sunt matuite foarte tare, poti incerca un "polish" cu pasla, apoi cu ceva mai fin.

Share this post


Link to post

Mi-am luat PHILIPS XtreamPower pe Cielo si sunt multumit de ele ;)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...