Jump to content
Sign in to follow this  
laurentziu83

Utilizatorii Care Citesc Acest Subiect

Recommended Posts

De cand am trecut pe IPB m-am obisnuit cand citesc un topic oarecare sa ma uit jos sa vad cam cine mai citeste ce citesc eu, eventual sa vad cine sta sa scrie un raspuns ca sa stiu daca il astept sau nu. Azi am vazut ca a disparut facilitatea asta. De ce?

Share this post


Link to post

Da Laurentiu, asa este, si eu mi-am pus aceeasi intrebare, dar eu ne avind asa multe cunostinte despre partea de soft am crezut ca asta este si asa va ramane.

Totusi daca s-ar putea reveni la vechiul sistem ar fi bine sau cel putin placut :thumbl:

Share this post


Link to post

Forumuri încărcate, procesor mic, chestia aia mânca timp de procesor, încerc să economisesc timp de procesor, aşa că am dezactivat-o temporar. După ce vine serverul nou o să fie reactivată.

Share this post


Link to post

Got it :thumbl:

Share this post


Link to post

Maaama, si eu care credeam ca am bramburit ceva prin Control Panel. Mi-a fost si frica sa verific.

Sper sa nu incurce caciulita mea cu ceva pe procesorul asta vechi.

Share this post


Link to post

Iar eu cautand sa vad ce am zapacit :dizzy: in setari am descoperit ca pot sa sterg atasamentele vechi si chiar am exersat asta. :D

Share this post


Link to post

Pai nu-i chiar indicat, posturile respective vor ramane cu broken link, ca sa zic asa... [-X

Share this post


Link to post

Gata, mersi, m-am lamurit, din partea mea se poate inchide. din partea altora...

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...