Jump to content
Sign in to follow this  
lancer

Daewoo Matiz 2008

Recommended Posts

Salutare tuturor,

 

Vreau sa intreb daca intereseaza pe cineva sa achizitioneze un Matiz din 2008:

37000 km

cdplayer,inchidere centralizata si alarma,fara probleme mecanice.

mici probleme de rugina.

Spuneti-mi un pret .

 

Multumesc

Razvan

Share this post


Link to post

Salut. In principiu da... dar depinde de starea lui, dotari (are AC?), stare acte... si mai ales pretul la care te astepti. De oferit, oricine iti ofera cat mai putin, evident :)

Share this post


Link to post

salut,

 

Nu are AC ,nici servo.Este modelul E .

Atasat niste poze din noiembrie anul trecut .Voi face zilele urmatoare altele (nu sunt schimbari ).

Pret 1500 euro

20171126_123725.jpg

20171126_123738.jpg

20171126_123912.jpg

Share this post


Link to post

Multumesc, dar nu... pretul cam mare pt ce ofera, plus ca ma interesa una cu AC

Share this post


Link to post

Daca este alticineva doritor.

Spuneti-mi cat ati da pentru varianta asta?Tehnic nu a avut nicio problema.

Multumesc

Share this post


Link to post

Salut,

Preț final 1250 euro .

Share this post


Link to post

Salut , nu vreau sa te descurajez .. si eu sunt in cautarea unui matiz pentru prietena mea , dar sa tii ca 1250 de euro nu ai sa iei pe ea nici trasa de par ... O fii masina beton si motoru la fel dar valoarea lor e jos rau .. plus ca un spark cu ac si servo incepe de la accelasi pret anul find acelasi ..

Share this post


Link to post

Salutare,

Up!  Mai las la preț.

Share this post


Link to post

Pune anunt pe olx, o sa dureze ceva, dar poate o sa ai noroc. Eu luam pe a mea (2007, 75000 km) 6000 de lei; cerusem 6500, dar probabil 6000 urma sa imi dea. Nu am mai vandut eu pana la urma. Ti-am dat sfatul asta pentru ca sunt multe cazane la preturi de nimic dar sunt si oameni care cauta un Matiz bun, chiar daca e ceva mai scump. Asta era si cazul persoanei in cazul meu, spunea ca a vazut multe Matiz-uri, dar ca toate aveau probleme.

Sa nu vi se para amuzant, e pe bune ce spun. 😀

Share this post


Link to post

Salut,

 

Multumesc pt sfat.Totusi daca doresti careva ,mai las din pret.

 

Share this post


Link to post

Hello, 

Este careva interesat? 

O dau cu 5200 Lei. 

Acum are 43000 km

Functioneaza foarte bine. 

Multumesc

Share this post


Link to post

Poti sa pui niste poze mai recente, cele puse de tine vad ca sunt din 26 noiembrie 2017, vreau sa vad cum au evoluat micile probleme cu rugina... Eventual pune niste poze mai de aproape cu buzele aripilor spate si una de dedesubt in dreptul pragurilor.

Ma intereseaza masina pentru o ruda, am avut Matiz si stiu cam ce ii poate pielea. Al tau inteleg ca nu are AC, corect?

Merci!

Share this post


Link to post

Salut,

Nu are AC,spune mi daca este de interes?

Multumesc

Share this post


Link to post

In principiu as putea sa imi fac de lucru si sa il ajut sa puna o instalatie de AC luata de pe alta masina, el vrea neaparat AC. Acum sincer nu stiu daca merita sa ma bag la atata munca... Daca nu gasesc altceva, iti spun. De principiu, in a ta trebuie sa bag bani in tinichigerie sau sunt chestii mici care pot fi rezolvate acasa cu un smirghel si cu o cutie de chit (inca am una nedesfacuta de la Matizul meu  🙂 )?

Share this post


Link to post

Salut, 

 

Sunt chestii minore,nu trebuie tinichigerie iti voi pune diseara poze

Multumesc

Share this post


Link to post

Vandut, se poate inchide, va multumesc

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...