Jump to content
Sign in to follow this  
dinoc

Tapiterie Din Piele

Recommended Posts

Daca mi-ar face cineva interiorul cum e Nubira aia alba as da si 600E...dar sa includa si capitonajul bordului...macar din imitatie...insa pt vreo 300E! Eu stiu doar pe unii care fac asta pe Uverturii in Bucuresti, cum ajung intara o sa merg sa-i intreb daca fac si piele si la ce preturi si dau apoi detalii !

Share this post


Link to post

Da Sharpe, da-mi te rog pe PM acel numar de telefon ... sunt interesat in continuare - depinde doar de pret.

Merci !

Share this post


Link to post

Ma fratilor daca veniti in craiova va duc la o firma unde cu cel mult 3 milioane, va tapitati toata masina (din un fel de piele "rezistenta" sau veniti voi cu pielea), scaune,usi,plafon.Sau scaune sport din plastic pe care sa le tapitati in piele.

 

 

Unde tata draga . Dezvolta subiectul

Share this post


Link to post

http://www.craiovafo...sme-440085.html

 

am văzut o Nubira II făcută acolo...impecabil

 

 

 

http://www.craiovaforum.ro/vanzari-accesorii-auto/interioare-tapiserii-piele-volane-stalpi-consolele-centrale-etc-556758.html

 

de asemenea...super lucrează băieţii...scule adevărate la ei,am rămas uimit.cred că Discovery am văzut asemenea scule pt. piele...

Edited by marianm

Share this post


Link to post

vreau sa modifc serios fetele de portiera de la cielo, dar vreau sa fie tapitate in culoarea originala si in textura acestora. vreau sa pun niste difuzoare in usi cu inele etc dar vreau ca finisarea sa fie pe primul loc.

 

care este nuante "pielii" folosite pe cielo si de unde pot cumpara material?

Edited by raresvintea

Share this post


Link to post

Am mai luat un Espero, si intrebarea e daca tapiseria asta e de fabrica, pare piele intoarsa cu textil.

post-3429-053396900 1281982535_thumb.jpg

post-3429-000116500 1281982548_thumb.jpg

post-3429-033869700 1281982558_thumb.jpg

Share this post


Link to post

e husa

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...