Jump to content
Sign in to follow this  
chivui

Tubulatura Aer Cald

Recommended Posts

Salutare, as avea nevoie, daca este cineva amabil sa ma ajute, de tubulatura de plastic de la aer de sub bord, am demontat la cumnatul meu si este complet coapta, se dezintegreaza cand o atingi, iar pe la magazine de piese auto mi s-a spus ca nu se gaseste nicaieri ... daca are cineva vreo cunostita sau vreo o sursa de piese din afara si este dispus sa imparta :) , as fi recunoscator.

 

Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post

Cauta la dezmembrari. Cauta "dezmembrez Matiz Brasov" poate gasesti si te duci la el, asa ceva se cam arunca sau ramane pe epava si trebuie sa o scoti personal.

Share this post


Link to post

Sau la mine, daca e cea care e prinsa pe bord :)

 

http://www.gmclub.ro/forum/index.php/topic/39029-vand-diverse-piese-sh-daewoo-matiz/

 

 

Edit: incearca si la pieseautoradacini, eu vazusem plasticul ala acolo. Avantajul este ca trimit si in tara, deci iti vine direct acasa. Daca ai mai multe piese de luat e OK. Altfel, pot sa ti-l dau pe al meu gratis, doar sa gasesti pe cineva din Bucuresti sa ti-l trimita la Brasov. Dai o bere cand mai vin la vara prin Brasov :) .

Edited by ches

Share this post


Link to post

Link-urile pe care le-am postat sunt catre pieseautoradacini :) Costa 26 de lei, la care se adauga si taxele pentru transport.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...