Jump to content
Sign in to follow this  
Ami

Am Mai Publicat O Povestire...

Recommended Posts

Dragilor,
In sfarsit a aparut noul numar al Revistei de suspans... Subsemnata va face o invitatie la lectura primului volum semnat Eugen Lenghel si se ia un pic la tranta cu George Clooney pentru fusereala filmului "Eroii monumentelor" (asta asa, ca sa vedeti ce muschi am dezvoltat...)

http://revistadesuspans.ro/recenzii/o-carte-ca-o-promisiune/

http://revistadesuspans.ro/film/asteptarea-unui-remake/

Share this post


Link to post

Lume! Lume!

Mare atentie, avem un anunt important!

Vineri, 3 octombrie, ora 17.30 aveti program! Sunteti asteptati in Foaierul Salii de Concerte Radio Romania (str. G-ral Berthelot 60 -64, sector 1, Bucuresti) unde subsemnata lanseaza catre public romanul: “Nume de cod: ARKON”- primul din seria “Sergiu Manta”. Nu aveti voie sa absentati, cu atat mai mult cu cat bucuria va fi dubla: Monica Ramirez aduce “Abis” - cel de-al cincelea roman din seria “Alina Marinescu”. Nu va gaceti griji, nu aveti cum sa uitati, va voi aduce eu aminte din cand in cand…

Va asteptam cu drag!

Share this post


Link to post

Vin si va reamintesc: 3 octombrie 2014, ora 17.30, foaierul salii de concerte Radio Romania - lansez romanul meu :"Nume de cod:ARKON".

post-3694-0-13046400-1411416032_thumb.jpg

 

Si tot atnic si acolo se lanseaza si "Abis", din seria "Alina Marinescu" a Monicai Ramirez

Share this post


Link to post

Vineri, 3 octombrie 2014, ora 17.30, sala de spectacole Radio Romania...

post-3694-0-42903000-1412239851_thumb.jpg

Share this post


Link to post

"Nume de cod:ARKON", cea mai recenta carte a mea a fost lansata catre public. Le multumesc celor care au fost alaturi de mine. Ceilalti trebuie sa stie ca li s-a simtit lipsa. Si voor fi iertati daca vor cumpara mai multe exemplare pe care sa le dea celor dragi cadou de sarbatori. Ne putem intalni ca sa aveti si autografe pe ele...

post-3694-0-60868500-1412518165_thumb.jpg

post-3694-0-70518000-1412518201_thumb.jpg

post-3694-0-19888900-1412518224_thumb.jpg

 

 

 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...