Jump to content
Sign in to follow this  
Miha92

Un Vot La Un Concurs De Fotografiere?

Recommended Posts

Salut pentru inceput sper ca nu ofensez pe nimeni cu acest post.

 

Pentru cei care au timp sau care vot sa ma ajute cu un simplu vot le multumesc mult , te poti conecta cu facebook, twitter, yahooM etc

 

Link:http://www.nikonisti.ro/concursuri/se-cauta-fotografia-lunii-martie-2012-3/mihai-niculae-572

 

 

 

Posibil ca la unele persoane sa spuna ca nu sunt autentificate chiar daca sunt logate cu facebook , in acest caz dai la creare cont (trebuie bagate 2 date acolo nu trebuie facut cont ) si trebuie completat judetul si localitatea apoi merge sa votati.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Multumesc anticipat !

Edited by Miha92

Share this post


Link to post

Si de ce ti-am vota poza ta?

Share this post


Link to post

Ca sa-l ajuti, scrie in primul post. Desi e cam cheating.

Share this post


Link to post

Faci asta doar daca vrei si iti place poza .

Nu e printre cele mai reusite poze , puteam mai mult dar am urcat poza si nu am reusit sa o mai inlocuiesc,oricum eu sunt destul de multumit.

Share this post


Link to post

Poza submediocra. Mai bine ai invata ceva fotografie decat sa cersesti voturi pe toate siteurile. Dar asta cand te intereseaza sa progresezi cu ceva si nu sa vanezi niste laude nemeritate.

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Multumesc pentru critici.

btw:vanezi se scrie cu Î din a

Share this post


Link to post

Mersi si eu, am corectat(i->a). A gresi o litera la viteza e omeneste, eu nu ti-am zis ca nu stii sa pui corect semnele de punctuatie sau ca faci dezacorduri,

eu ti-am zis ca ai pus o poza la care ai gresit expunerea, balansul de alb, compozitia, focusul, dar si asta e nimic pe linga faptul ca vrei sa castigi trisand.

Share this post


Link to post

Sunt de acord cu colegii Tommy şi augustinionut (!) ,

dar haideţi să-l ajutăm c-un vot, şi-aşa toată lumea trişează, într-un fel sau altul...

Eu votez dacă unul din fotografii pe care-i cunoaştem pe aici apreciază ceva la poza ta (eu fiind un necunoscător)!

Share this post


Link to post

Sa votam de cate doua ori, s-ajunga la toti!

Share this post


Link to post

Sunt de acord cu colegii Tommy şi augustinionut (!) ,

Sorry, io radeam de cat se agita tommy. Nici nu am vazut poza.

Edited by augustinionut

Share this post


Link to post

Bre Tomita...esti...deranjant de sincer :)

Share this post


Link to post

Eu votez dacă unul din fotografii pe care-i cunoaştem pe aici apreciază ceva la poza ta (eu fiind un necunoscător)!

 

Pai ce sa apreciem, un colt de laptop, o bara metalica in plus intr-un cadru care se vrea portret, caz in care formatul landscape nu e o alegere prea fericita. Si nu mai repet ce spunea Tommy mai sus.

Share this post


Link to post

Nu am votat pentru ca nu imi place. Cum spuneau si colegii poza este gresita total (parerea mea de amator... si da am scris poza nu fotografie). Nu cred ca un ISO de 3200 se preteaza pt. o fotografie de concurs decat daca esti total constrans de imprejurari, ceea ce nu este cazul..., mai bine foloseai blitz-ul. Balansul de alb se vede de la o posta ca bate campii, timpul foarte lung a inregistrat miscarea - poza fiind usor blurata, subiectul imi da impresia ca sta sa cada peste laptop sau ce are acolo, are bara (sau ce este aia) "in cap", nu imi transmite absolut nimic! Este surprinsa? Este bucuroasa? Este speriata? Poza de portret cred ca este una dintre cele mai complicate compozitii, mai usor "tragi" un macro la o floare cu o gargarita pe ea si rupi gura targului =))

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...