Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Taxa De Forum

Recommended Posts

Dragi colegi forumisti, in urma crizei economice mentinute pentru o perioada lunga si a cresterii permanente a costurilor de intretinere (in special urcarea vertiginoasa a cotatiilor la petrol si produse derivate, ceea ce a influentat si pretul hostingului) ma vad nevoit sa anunt o veste care va supara pe multi: incepand cu 15 aprilie, accesul la forum si informatiile continute pe forum vor fi disponibile numai contra cost.

 

Pretul este fix si valabil pentru toate grupurile de membri: 3 EUR/luna fara TVA. Sunt disponibile desigur reduceri in cazul platii anticipate pentru perioade mai lungi de timp. In prima faza abonamentele se pot plati prin Paypal, urmand ca in cursul lunii sa definitivam si acordul cu un procesator de carduri bancare.

 

Multumim pentru intelegere. Puteti plati incepand de astazi prin Paypal apasand pe butonul de mai jos. Nu uitati sa precizati nicknameul in comentariul platii pentru a va putea activa accesul pentru perioada corespunzatoare.

 

paypal.gif

Share this post


Link to post

Stiu ca multi vor considera ca-i gluma, dar am tot amanat decizia asta si am zis sa incep din prima zi a lunii ... s-a nimerit sa fie aprilie, asta e.

 

Ti-ai platit contul ? primii 100 primesc o luna gratis!

Share this post


Link to post

Platim, fara discutie, dar vrem garantia ca nu ne vei introduce in returnari ilegale de tva si banii nu vor fi folositi in traficul de carne vie, pentru ca 1>se stie ca toti platim pentru sex, intr-un fel sau altul, si 2> la coorveturi e singurul loc unde pretul e stabilit corect.

Share this post


Link to post

Domeniul carnii vii nu l-am studiat, da' cred ca niste mici facuti la foc mocnit ar putea intra in pretul abonamentului :-?

Share this post


Link to post

Am virat 300EUR in cont. Data fiind plata anticipata, asta ar trebui sa ajunga pentru vreo 12 ani ...

Share this post


Link to post

O luna gratis ce? La beculete rosii? Ori la fomei de moravuri usoare, iar becele rosii le aducem in pozonare?

Share this post


Link to post

Acceptam doar becuri rosii economice, suntem eco.

Share this post


Link to post

Sincer?

Eu unu nu sunt membru de muta vreme dar asa cum sunt am citit de multe ori forumul si posturile care mi se pareau interesante.

Acuma era o veste mai de mult daca va aduceti aminte cu "Stop A.C.T.A" ...toata lumea stie ce inseamna acta aici ne find vb de asa ceva.Dar revenind la subiect: "opriti acta ca daca nu o opriti punem noi taxe"

Sunt webmaster si credeti-ma ca intretinerea unui site este desul...pentru unii sume (cuprinse pana in 300 lei pe an) aceste sume se pot amortiza prin reclame de tip AdSense Ad Support (VAXXi cred ca stie despre ce vorbessc).Daca nu se poate (dar vad ca sunt destule pe acest site) poate merge pe un profit frumusel sa zicem.

 

Nu sunt de acord sub nici o forma cu aceasta taxa stiu ca unii ma vor critica dar ca sa platim doar sa citim in cazul meu ...nu este normal

 

 

VA ROG MULT NU VA SUPARATI PE MINE...ASTA E PAREREA MEA FARA NICI O SUPARARE

Share this post


Link to post

Da' munca moderatorilor din ce credeti ca se plateste?..Eu am virat 3 Shekel ca n-am avut euro. Si astept salariul de 50 euro/luna net, cat a promis Vaxxi.

Share this post


Link to post

NU vreau sa fiu rautacios sau sa par aberant dar fara nici cea mai mica suparare ...care e munca moderatorului ?ca sa fi moderator esti ca vrei sa fi moderator nu e o obligatie este mai mult o pasiune ca aici despre asta e vorba despre masini si pasiunile noastre care le aveam la masini .

Sincer si va rog mult fara suparare

UN moderator este pertinet sa dea un sfat dar un moderator NU poate consolida o masina cap coada din posturi pe forum doar mici reparatriii...

Share this post


Link to post

Nu-i asa! Salexu' de exemplu are voie la moderat 3 topicuri doar dupa ce desface minim sapte suruburi si doua bujii.

Share this post


Link to post

Eu n-am cerut sa fiu platita ca mecanic, nu face confuzie. Pentru mecanica mi-am platit singura salariul, ca doar d-aia sunt casiera. Desi nu moderez decat pe sectiunea Calatorii, cred ca merit si salariu de moderator.

Edited by ileana

Share this post


Link to post

Si o Daniela Crudu pe post de asistenta nu vrei ?

Share this post


Link to post

Habar n-aveam cine e, am dat cu gogu sa aflu.

Deci nu merci, n-o vreau asistenta. Dar daca insisti poti da drepturi lui Johnny Depp, am auzit ca are tico.

Share this post


Link to post

Daniela crudu e membră? Poate vine cu Depp cu tico la moments :)

Eu sunt pentru taxa! E o şpagă cinstită, moderatorii trebuie plătiţi!

Propun un sediu pentru dwcc în parcare la polivalentă!

Moderatorii si şeful lor, conform contractului de moderare tre să stea la sediu 8h/zi, în 3 schimburi şi să modereze!

Remuneraţia va fi stabilită în funcţie de câţi plătitori vor rămâne! :)

Edited by big2shae

Share this post


Link to post

Nu sunt de acord sub nici o forma cu aceasta taxa stiu ca unii ma vor critica dar ca sa platim doar sa citim in cazul meu ...nu este normal

 

 

VA ROG MULT NU VA SUPARATI PE MINE...ASTA E PAREREA MEA FARA NICI O SUPARARE

Nu ne suparam, dar asta e lipsa crasa de spirit civic. Toti vrem sa nu dam nimic sau mai nimic dar sa primim. Nu se poate asa ceva, daca nu bagi, nu scoti.

Eu propun sa se stabilieasca un termen limita, o perioada rau platnicii si complotistii sa citeasca numai topicul asta, apoi sa fie redirectionati direct catre un site de reeducare, rugaciune si credinta, sa se umple putin de sfant duh si sentimente mai bune.

Share this post


Link to post

Bun topicul asta... in mod inevitabil unii chiar au inghitit-o.

 

Si acum serios : 3 euro/luna e cam putin!

Share this post


Link to post

Io propun sa be bage o taxa gen pay-per-view. 10 centi per post. La topicul de Caterinca pretul sa fie dublu, ca doar nu facem caterinca ieftina. Salariul de moderator sa se dea in functie de vechime, iar cu Daniela Crudu ma inteleg eu.

Share this post


Link to post

Toti userii inscrisi in anul de fiinta al forumului sa primeasca cota parte.

 

Cate putin ca sa ajunga la toti!

Share this post


Link to post

Cota parte din Daniela Crudu, din Johnny Depp sau din cashcaval?

Share this post


Link to post

Dap ...pai cam are dreptate si laszlo borbely cand vrea sa puna taxa de inmatriculare pe auto care nu au taxa platita...DUPA VOI ARE DREPTATE !!!

Dupa mine nu exista nici un club de profil (si se poate verifica ) care sa ceara taxa pentru asa ceva

 

Va rog mult nu va suparati pe mine internetul e un mediu liber unde ne putem exprima nemultumirea fata de ceva ce ne deranjeaza nu ? NU !

Share this post


Link to post

Si curentul s-a scumpit!

 

 

Crudu si Depp, al drequ numai oameni fara valoare gasiti. Cu asta nu vrea nimeni?

 

427557_389191827776683_165165423512659_1396088_1100075787_n.jpg

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Vrei sa zici cu domnu' consilier de la Stefanesti ? n-as indrazni, e prea mare onoarea.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Dupa mine nu exista nici un club de profil (si se poate verifica ) care sa ceara taxa pentru asa ceva

 

 

Domnu`, domnu`, nu stii de gluma ?

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...