Jump to content
Sign in to follow this  
VIPER

Espero: caut eleron

Recommended Posts

VAXXi, am gasit pe gooooooooogle cam ce caut eu, il agat ca atasament

Pentru baietii cu espero! Eleron EXACT ca cel din poza am vazut eu in Vitan. E un "magazin" in incinta cu diverse chestii... avea vreo 5 sau 6 modele de eleroane! De pret - nu pot sa va zic nimic, ca n-am intrebat... (si, bineinteles ca nu sunt afisate), dar se negociaza cu vanzatorul. Bagati un drum, ca nu strica.

 

PS pt. Viper: un singur model era fara stop pe el...

daewoo_aranos_spoiler_185_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Bre, ne spui si pe unde e magazinul, pe dreapta la gramada cu celelalte sau pe stinga pe unde sunt si aia cu maruntishuri ca n-as vrea sa iau tot vitanul la rind in balamucul de duminica...

Share this post


Link to post

...in dreapta, sunt 3 randuri cu magazine cu 2 culoare intre ele... de duci pe unu', vii pe celalalt si le-ai vazut pe toate... 5 minute iti ia. Asta cu eleroane e pe al II-lea rand. Du-te si tu in timpu' saptamanii, ca e mai liber...

Share this post


Link to post

Am vazut zilele trecute in parcare la Selgros un OZN, dar era un Espero aranjat ca astea din poza! Nu arata rau deloc pe viu!

Share this post


Link to post

da' ce bre, unu de solentza nu e bun? :rotfl:

 

sau de dsn...

 

chestiile alea nu au ABSOLUT nici-un rol functional si, la cate prastii "tunate" sunt pe strazi, mie mi-ar fi rusine sa-mi montez asa ceva... noi, cei de pe aici, nu avem masini sa ne laudam cu ele, ci numai "tooluri" sa ne duca la locul de destinatie in conditii mai bune (espero) sau acceptabile (celelalte :) )...

 

ps: daca vorbeati de eleroane cu inclinare variabila in f de vit. (vezi porsche) mai intelegeam dar sa-ti montezi eleron numai asa, sa te vada poporu' mie unul mi se pare aiurea...

 

ps2: la tico chiar are rol functional - il folosesc ca maner de deschis portbagajul...

Share this post


Link to post

Nu il vreau "ca sa vada poporul" ci ca pur si simplu vreau. In plus, pentru mine ar avea si o functionalitate clara: as vedea unde se termina masina! Si, cum ziceam in alta parte, daca as avea banutzi suficienti, as aranja-o cam cum si-a aranjat Sebastian Cielo-ul!

Share this post


Link to post

@Viper : Frate , cand iti cumperi un eleron sa-mi spui si mie de unde l-ai luat si pretul te rog. :oops:

Share this post


Link to post

Mai dureaza... Am de unde sa il iau (vezi la Tuning Profesional la Utile), dar acum sunt alte prioritati...

Share this post


Link to post

Salutare. Un eleron mai finut cum cautati voi e la 2mil 2,5mil. Cum este cel din poza.

el_08_thumb.jpg

Share this post


Link to post

...si se gaseste unde?????????..... plizplizpliz :oops: si vreau si cu stop frina...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...