Jump to content
Sign in to follow this  
FootDeRoop

Schimbare Bec Plafoniera

Recommended Posts

primul pas: nu stiu sa dau jos plafoniera la un Spark 0.8 din 2007.

 

ma poate ajuta cineva cu un sfat?

Edited by FootDeRoop

Share this post


Link to post

La "Renault Laguna 2003" pe care-o ai in profil ?

Share this post


Link to post

Ce username interesant ai. Inspirat din BigFOOT?

Share this post


Link to post

La "Renault Laguna 2003" pe care-o ai in profil ?

 

VAXXi, stiu in ce zona a forumului am postat.

 

daca pt tine nu era clar, e vorba de un Spark 0.8 din 2007

 

dar na, oamenii fac diferenta... multumesc mult de ajutor

 

pt un admin: pe acest forum nu se da warn la off-topic????

 

 

 

Edited by FootDeRoop

Share this post


Link to post

Oaaa...super. Vaxxi te intreaba la ce masina ( ca nu era deloc clar, in ciuda "zonei" ), tu modifici postul initial ca sa para complet, vine un coleg si sesizeaza pe drept username-ul de cacao pentru ca in final tot tu sa fii cu bazdagul in sus.

Tine-o tot cam asa !

Edited by Englishman

Share this post


Link to post

Clar era daca aveai profilul completat cum trebuie... Si daca lasai comentariile ulterior era si mai bine. Pentru a atrage atentia unui moderator/admin ai la dispozitie butonul Report, nu forumul.

 

Vezi ca "sticla" plafonierei are 2 locasuri unde bagi varful surubelnitei si o scoti. Astfel o sa ai acces la bec sa-l inlocuiesti.

Share this post


Link to post

multumiri lui Mircea.

 

completare, nu sunt posesor de spark, ajut doar pe cineva. dar aici nu e forum de ajutat oamenii e forum de subliniat greselile, tipic pt romani.

 

 

multumiri si celorlalti ca m-au ajutat sa inteleg calitatea membrilor acestui forum.

 

sper sa nu ma mai vedeti ever pe acest forum.

 

 

 

 

Edited by FootDeRoop

Share this post


Link to post

Esti foarte irascibil, si-mi place ca te preocupa calitatea forumului dand raport la aproape tot topicul pentru ca nu-ti convine ceva, dupa balacareala declansata in public. Daca mai ai nevoie de ajutor, astept un PM cu noul tau nickname, pentru ca asta de-l ai acum este vulgar si nu se-accepta. Daca nu, zi-mi ca sa inchid subiectul.

Share this post


Link to post

oamenii care se ajuta au comentarii constructive, vezi pe alte forumuri. dar na, aici o fi forum de balacareli. pt gresala "enorma" de a nu fi posesor de Spark poate merit pedeapsa cu inchisoarea. lol

 

poti sa-mi pui ce nick vrei tu, slabe sperante sa ma mai vezi pe aici vreodata.

 

spor la offtopic.

Edited by Salex
Citare inutila

Share this post


Link to post

Eu cred ca tu n-ai priceput sau nu vrei sa pricepi: nu s-a luat nimeni de tine, dar ai postat intr-o sectiune pentru 3 modele de masini fara sa aiba lumea habar despre ce masina e vorba, tu avand la profil un Renault. In plus, ignori regulamentu' cu abnegatie (pe langa faza cu nickname-ul). Oferta cu schimbarea lui ramane valabila momentan.

Share this post


Link to post

imi cer mii de scuze ca am comis regretabila gresala de a nu mentiona de la inceput ca e vorba de Spark. apreciez comentariile voastre "constructive".

 

si pentru ca sa nu va mai chinuiti cu schimbatul, hai sa stergem contul. :)

Share this post


Link to post

Contul nu se va sterge, va ramane pentru posteritate ca sa vada si altii cum sunt primiti cei ca tine ce pretind ca "foot de roop"... masinile, ca altceva... :tractor:

Share this post


Link to post

Hahaha, ce tare asta cu "footderoop" masinile :banana:

Share this post


Link to post

Iar la un Aveo care e procedura....pe bajbaite parca am fanta pe o parte si alte 2 pe cealalta parte! Becul e tip baioneta?

 

Edited by starsteel

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...