Jump to content
Sign in to follow this  
NFS

Reclame

Recommended Posts

Bine, pana atunci mai desfac la Kalos...

Dar sa nu astepti mult, da? Ca asta nu prea are multe piese si ma plictisesc :D

Share this post


Link to post

Aici trebuia sa fie o reclama in format avi..dar nu intelg de nu merge. Daca e salvata in computer nu trebuie sa-i dai "adauga fisier"?

Edited by Miste_R

Share this post


Link to post

Vreau si eu reclama aia la Passat, cu : dupa ce ai facut 1M de passaturi, bla,bla,bla . O are cineva?

Share this post


Link to post

reclama la vw golf.

Share this post


Link to post

Un spot cu TICO. Inca nu am reusit sa gasesc reclama romaneasca (tico ma uimesti). Am incercat pe la niste prieteni la tvr...nu o gasesc.. :D

 

Frumos si spotul asta...probabil interzis de CNA daca era difuzat la noi... :) )

tico.rar

Edited by dreaQ

Share this post


Link to post

O reclama care ma seaca, dar probabil isi atinge scopul... sarmale cu coca cola! Brrrrr!

Share this post


Link to post

Nu e furata. Nextel nu e strain de Zapp. ;)

Share this post


Link to post

Din punct de vedere al reclamelor, cu tot cu dezaprobul lui Brainiac pe care aceasta reclama la atins la coracon, e penala. Reclama sugereaza ca numai retarzii isi iau asa ceva, sa mearga la 'dosar' cu o nevasta frigida si uimita de prostia din lume. (Nu eu, reclama, da???)

Share this post


Link to post

Cica FORD...

Share this post


Link to post
Din punct de vedere al reclamelor, cu tot cu dezaprobul lui Brainiac pe care aceasta reclama la atins la coracon, e penala. Reclama sugereaza ca numai retarzii isi iau asa ceva, sa mearga la 'dosar' cu o nevasta frigida si uimita de prostia din lume. (Nu eu, reclama, da???)

 

Pai reclama se adreseaza tocmai lor, celor numiti de tine. Asa cum ti-am spus, daca vrei sa vinzi o masina ieftina si proasta vinde-o celor care si-ar cumpara asa ceva si fa-o printr-o reclama pe care ei o inteleg. De-asta am spus ca mi se pare foarte reusita reclama. Pentru ca este foarte bine targetata si realizata. Asa cum si reclamele de la coniacul Unirea au adus un imens succes, desi sunt idioate. Sunt idioate pentru noi, cei care nu am bea asa ceva, insa pentru cei carora li se adreseaza sunt dementiale.

 

P.S. mai tii minte cand cei de la Top Gear au inclus Loganul in categoria "Yes", tocmai pentru ca era o masina super ieftina? Si au zis "Nu conteaza cat de proasta e, costa doar 1700 de lire". Nici macar nu mai conteaza ca de fapt nu costa doar 1700 de lire, ci conteaza doar faptul ca asa spune reclama. Si daca esti suficient de fraier sa o crezi, te duci si-ti iei Logan. Si o sa vezi ca se vor gasi foarte multi care sa faca acest lucru dupa ce vor vedea aceste reclame, daca ele vor aparea pe piata.

Share this post


Link to post

Ai auzul selectiv? N-au zis ca nu conteaza cat de proasta e (nici nu aveau cum sa stie asta la momentul respectiv) ci au zis ca are roti, volan, spatiu si frane si astea doar pentru 3200Lire (nu stiu de unde ai scos 1700)

Reclama la Unirea le aducea aminte oamenilor alora de momentele funny din viata lor de zi cu zi.

Asta ii numeste prosti. Clar nu e facut pentru home users ci pentru firmele care au nevoie de parcuri auto.

Share this post


Link to post

E absolut cea mai corecta reclama la logan. Reclama asta chiar reprezinta masina. Sclipitoare minte. Eu nu am mai vazut ceva pe acelasi plan pentru nici o alta marca auto.

Masurati-o cu cea in care ;a loganul diesel i se da peste 5 mii de ture si trece prin fata trenului.

Share this post


Link to post

Pai aia e pentru... home users.

Share this post


Link to post

Mai degraba targetul era Tommy in reclama aia :) )

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

Nu-mi plac trenurile :) Ce domle? 1.5 diesel si-acele forme-atragatoare mine? =))

Share this post


Link to post

Aaaa, stai, uitasem ca tu esti cu coyota acum si ti s-a inmuiat talpa piciorului drept =)) ...asa ca 5ooo de ture noaptea in somn :P

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

Parca-i o tipa la volan, nu? :thumbl:

Share this post


Link to post

Clipu'-i frumos. Dar voice-over-ul zice ceva de genul "Legancia" :D ... puteau sa aleaga o voce mai misto, de mascul caucazian, nu coreean.

Share this post


Link to post

Desi conducea o femeie.. se pare ca e pentru barbati :D

Toate lucrurile bune (bunaciunile) sunt pentru barbati :) )

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...