Jump to content
Sign in to follow this  
albanezu

Dezmembrez Cielo

Recommended Posts

Dupa cum spune anuntul, dezmembrez cielo din 96.

masina a fost lovita pe plafon si parbriz dar pentru ca a fost ceva mai "personal" nu se repara.

S-au vandut farurile, panourile de usi fata, macaralele electrice, proiectoarele, alternatorul, bordul, oglinzile si bancheta spate cu rampa de injectoare.

in rest, sunt toate piesele

Elemente de caroserie, in afara de aripa stanga fata care este ok, cam toate incep sa au urme de rugina.

Culoare alba

0741-17.44.58

 

discurile si etrierele fata sunt de lanos si au maxim 6000km

motorul are in jur la 7000km de cand a fost refacut

capetele de planetara au maxim 50km, sambata dupamasa le-am schimbat, duminica la pranz am avut accident.

trimit numai prin CURIER , la piesele grele verau plata in avans, in caz ca nu se ridica produsul sa platesc transportul, am mai patit!

Share this post


Link to post

Capac sigurante si capacele roti ma intereseaza(daca sunt cele originale).

 

Merci.

Share this post


Link to post

Ma intereseaza discurile si etrierii daca sunt pe 13. un pret ? si niste poze daca se poate

Stima

 

Ma intereseaza discurile si etrierii daca sunt pe 13. un pret ? si niste poze daca se poate

Stima

Share this post


Link to post

Capace n-am avut niciodata pe acest cielo, sau daca o avut, eu personal nu-mi aduc aminte de ele.

Capacul de la sigurante...parca l-am vazut pe undeva, dar stiu ca avea rupta o urechiusa din 2...daca iti convine asa ti-l dau gratis, daca nu, nu :P

Discurile si etrierii sunt ok, doar ca daca-i graba mare inca nu pot ca vreau sa inchiriez un garaj..si nu gasesc.

Daca poti sa mai astepti cateva zile ar fii genial.

Apropo, tot sistemul de frana l-am schimbat adica, discuri etrieri, placute, tamburi, saboti, conducte, lichid de frana.

0741-17.44.58

 

si da, sunt pe 13

Edited by albanezu

Share this post


Link to post

discurile au plecat la constanta, etrierele sunt de lanos si exista.

Ofera-mi un pret si daca-mi convine ti le trimit.

Are careva idee, cum desfac suruburile de la puntea spate, cele care tin puntea de caroserie, cand suruburile sunt intepenite urat de tot?

2 chei de 19 am indoit incercand sa le desfac, le tai cu flexul?

 

ps: compresorul de aer conditionat este in casa langa mine, care-mi face o oferta buna l-am pus la curier

0741-17.44.58

Share this post


Link to post

Ce culoare-i masina?

Share this post


Link to post

200 ron setul, am vazut ca pe autodaewoo sunt 720ron setul...deci 200 cred ca este un pret acceptabil.

placutele nu-s uzate nici jumate

Share this post


Link to post

etrierele si grilajele de aer din bord pleaca ...

restul pieselor sunt disponibile !

 

etrierele si grilajele de aer din bord pleaca ...

restul pieselor sunt disponibile !

 

 

 

 

nu stiu cum se incarca pozele, asa ca pun un link catre alt forum unde mai am acelasi anunt

http://forum.4tuning.ro/496-anunturi-auto-daewoo/239150-vand-piese-cielo/page-8.html

 

am si poze cum arata masina in prezent

Share this post


Link to post

actuatorul de la portbagaj a plecat si el

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...