Jump to content
Sign in to follow this  
NFS

Atentie La Copii !

Recommended Posts

Stati fara griji, nevasta-sa este avocat de profesie; mai rau o sa il "intepe" ea.

Share this post


Link to post

E insurat diliu'?? Cu o femeie cat de cat normala, sa zicem, avocata?

O dovada in plus ca pentru orice specimen oricat de defect din lumea asta se gaseste o fomeie...

Share this post


Link to post

Ce inseamna normala?

Poate ca si ea are partea ei de vina, eu cele mai mari frustrari, inclusiv pe aici, le-a m vazut la barbatii insurati :D :) )

 

.. pentru orice specimen oricat de defect din lumea asta se gaseste o fomeie...

Mie mi se pare impotriva firii sa stai cu o singura fomeie.. pina si animalele sunt mai destepte, nu stau cu un/o singur/a partenera.

Share this post


Link to post

Poate ca si ea are partea ei de vina ...

 

Bine punctat.

Share this post


Link to post

Animalele se si mananca intre ele. Oricum, mi-ar placea ca si viitoarea ta nevasta sa gandeasca la fel ca tine! 6545 posts, probabil toate ca asta...

Edited by hidralazina

Share this post


Link to post

Animalele se si mananca intre ele.

 

Parca noi nu. :mrgreen:

Share this post


Link to post

Animalele se si mananca intre ele.

Animalele se mananca doar de foame intre ele, nu se sfasie gratuit ca oamenii mici cu orgolii mari.

De asta ies copii handicapati si traumatizati, ca nu intelegeti nici animalele, nici copiii, nici oamenii, si apoi inteapa oamenii :)

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

@Tommy

Trebuie sa accepti faptul ca exista si oameni monogami. Unii chiar recidivisti, sau in serie :mrgreen:

Share this post


Link to post

Eu cred ca astia normali trebuie sa-i accepte, in anumite conditii (terapie, grup de sustinere, supraveghere) pe cei anormali, si nu invers. Mai naspa mi se pare ca au drept de vot...

Share this post


Link to post

NU fa lectii cu copilul ca-i distrugi viitorul. Asa il tratezi si pe el, cu supraveghere si terapie in loc de dragoste si atentie?

Ca eu asa vad, ca cei "normali" cred ca normalitate=majoritate, si ii considera pe ceilalti, inclusiv pe copii, ca pacienti.

La vot nu conteaza nici macar cine numara, cei care decid fie ii corup pe toti, fie le impun la toti.

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Pai cam asa s-a stabilit normalitatea. Fa o petitie, ceva. Si ce legatura are un copil cu intepatorul psihopat? Exista insa si psihiatrie pediatrica, daca e anormala odrasla in vreun fel!

Share this post


Link to post

Pai de aici pleaca totul, de la oameni care ii considera anormali pe cei care gandesc altfel ca ei. :)

Cine a stabilit ce e anormal si ce e anormal? Ati facut voi consiliu seara dupa program, sau cum? Sau ati auzit voi din mosi stramosi? :) )

Exista legal si ilegal, restul, moral, imoral, normal, anormal.. sunt spalari de creier, traiasca religia si dogmele.

Radacini adanc infipte in copilarie, mestere, de acolo vin deviatiile, combinate cu lipsa de judecata.

Cauzele oricarui comportament ca al celui cu acul din tramvaiul 41 acolo trebuie cautat.

Share this post


Link to post

Si tu esti un pic anormal, esti gica contra, spre deosebire de ceilalti de pe forum. Deci, daca nu esti ca ei, esti diferit, deci anormal :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...