Jump to content
Sign in to follow this  
mercedesamore

Mercedes Amore

Recommended Posts

mi-am cumparat un tico si dupa ce am facut cateva modificari , incercand sa o transform in propriul meu mercedes , m-am impiedicat si am ramas in pana de idei.cine ma poate ajuta si pe mine :osanale:

post-33508-0-04617200-1304443449_thumb.jpg

Share this post


Link to post

E o gluma ceva?

Share this post


Link to post

lol :shock: ....nu vad nimic modificat la masina in afara de grilajul de mercedes facut in photoshop care arata foarte urat.Asta vrea sa fie un virtual tuning nu??? :scarpin:

Share this post


Link to post

Adevaru' e ca se potriveste intr-un mare fel asa tunata cu blocurile alea de tsigani din fundal.

Share this post


Link to post

KITCHUL ESTE un peşte de televizor. Kitchul este un goblen făcut la un război industrial. Kitchul cel mai monstruos, marele kitch, este o floare de cârpă, pusă la zvântat pe sârmă. Kitchul este o amânare a lucrului bine făcut, un refuz deliberat de a închide cercul. Kitchul este o comedie a integrităţii, kitchul este omul înaintea strănutului. Nenorocirea practică ne arată milioane de kitchuri care ne înconjoară pentru că li se permite acest lucru. Plescăit, plimbat prin gură, gustul unora pentru lucruri estetic-scandaloase este ca guma împachetată grijuliu pentru a fi reluată. Consumatorul de kitch nu-şi poate disciplina privirea, este mândru, ştie câte pene face găina de plastic pe care-a cumpărat-o.

Sau mai bine spus: un tico cu fata de mercedez :) ))))))))))))))))

P.S. Am impresia ca poza e lucrata in photoshop- parca grila ar fi adaugata la poza.

Edited by jorky1987

Share this post


Link to post

Si, problema tehnica e... "propritarul" bolidului. Jalnic!15000000.gif

Share this post


Link to post

Nu vad rostul acestui topic si nu vad legaura cu problemele tehnice. Aici se inchide.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...