Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Sunt nou,pe aici.ma ajuta cineva s-o fac mai super!!! :lavolan:

post-32422-020469600 1297689065_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Ia si tu niste benzi negre si da-i peste aripi si capota.

  • Like 2

Share this post


Link to post

ma ajuta cineva s-o fac mai super!!! :lavolan:

 

Daca un intreg subforum cu o gramada de idei nu te pot ajuta, nu stiu ce am mai putea face noi...

Share this post


Link to post

Xenon de 7-8k +, aripioară de rechin, neoane pe sub, tobă găurită pt. a puncta la cap. sound (bine, interior poţi -de fapt e musai- să pui un subwoofer, ceva) :scarpin: pleoape văd că are... brăduleţi care pute mijto (fiecare dă 3-5cp), volan sport, bord vopsit verde/mov/galben (celelalte culori n-aduc " + " la capitolul putere), huse de piele de scaun de-autobuz, folie ultradark pe geamuri, triple vopsite negru.

Altceva nu-mi vine-n minte. Vezi linku' dat de colegu' @ zeneseu. Poţi să te inspiri şi d-acilişa (practic e lectură obligatorie).

 

Foloseşte funcţia Căutare înainte de a deschide topic nou şi citeşte Regulamentul (că tot eşti nou p-aici)

2.4 Înainte de deschiderea unui subiect nou, asiguraţi-vă că nu există deja un topic cu tema dorită în alte secţiuni ale forumului folosind funcţia 'Search.'. Dacă nu s-a mai discutat, puteţi începe o nouă discuţie încadrând mesajul la secţiunea corespunzătoare.

Edited by EM!L
  • Like 1

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...