Jump to content
Sign in to follow this  
Senna

Vand Anvelope Originale De Chevrolet Lacetti, 30K

Recommended Posts

Deci am 4 bucati, uzura medie (40%), tocmai au fost date jos de pe fostul meu Lacetti unde au rulat putin peste 30k. Facute in vara lui 2006, si nu se mai pun la loc la primavara, deci sariti cu oferte. 2 au doape si unul are o ciupitura pe flanc (unul dintre cele cu doape). Raman 2 neumblate la 80ron perechea, si celelalte 2 la 50ron ambele.

 

Contact: id mess bogdan_moto

0722.360.882

 

Later Edit: Ca sa fie clar, perechea ieftina are in fiecare anvelopa un singur dop pus de mai mult de un an, unul chiar de 3 ani si nu au pierdut vreodata aer...chiar niciunul din cele 4

post-498-000002400 1293788646_thumb.jpg

post-498-057774400 1293788655_thumb.jpg

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

A venit vremea buna, va invit sa vi le montati. Dau 10% reducere la achizitia integrala.

Share this post


Link to post

Reducere de pret: 70 RON perechea pt cele fara dop

Share this post


Link to post

Daca vrea cineva, sa propuna un pret si poate batem palma. Au balonul prea mic sa le pot pune pe Mercedes, eventual ar merge un schimb cu 195/65/R15 cum imi trebuie mie.

Share this post


Link to post

Daca vrea cineva, sa propuna un pret si poate batem palma. Au balonul prea mic sa le pot pune pe Mercedes, eventual ar merge un schimb cu 195/65/R15 cum imi trebuie mie.

 

mai ai cauciucurile...nu stii ce adancime are profilul cauciucului??

Edited by Dorian19

Share this post


Link to post

Scuze ca n-am mai raspuns, credeam ca sunt instiintat de activitatea pe topicul meu dar nu eram. Raspuns: aproximativ 5mm grosime

Share this post


Link to post

Scuze ca n-am mai raspuns, credeam ca sunt instiintat de activitatea pe topicul meu dar nu eram. Raspuns: aproximativ 5mm grosime

dap ma intereseaza 2 cauciucuri...care sunt in starea cea mai buna(fara galme si sa mai tina minim 1 an)..cum fac sa iau legatura cu tine?

Edited by Dorian19

Share this post


Link to post

A mai ramas perechea ieftina, la 50 lei

Share this post


Link to post

A mai ramas perechea ieftina, la 50 lei

am incercat sa te sun dar nu raspunzi...cand poti sa imi trimiti datele sa facem tranzactia...mc

Share this post


Link to post

ti-am trimis pe telefon si pm

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...