Jump to content
Sign in to follow this  
ChevySan

Itp Militari / Drumul Taberei

Recommended Posts

Salut

 

Am un Chevrolet Aveo si tre' sa-i fac ITP-ul curand. Cunoasteti vreo statie ITP in Bucuresti, zona Militari - Drumul Taberei, pe care o puteti recomanda?

 

Merci.

Share this post


Link to post

Iti recomand un service de pe Moinesti (nu stiu cum se cheama). Daca vii dinspre Militari, dupa ce treci de bariera, la vreo 100m, pe partea dreapta, e o cladire cu 1 etaj, galbuie parca. Avea o reclama cu incarcare freon sau ceva de genul, pe stalpul portii. De ITP se ocupa chiar patronul, un baiat foarte serios. E un tratament muuult mai privat decat cel aplicat de veteranii din curtea de la Fiat de pe Timisoara.

Share this post


Link to post

Mă interesa numele firmei, să sun să fac rezervare. Cumva MOTO SERV COM SRL?

Edited by ChevySan

Share this post


Link to post

eu mi-am facut ITP-ul la service-ul renault Serus de pe centura langa carrefour...nu prea se duce lumea acolo deci este liber...m-a costat 110 ron parca

Share this post


Link to post

azi am facut itp -ul matizaurului ,dupa prima verificare se da respins cu revenire,cauza roata spate stanga nu frana de loc,intre timp imi blocheaza si rarul masina .

dupa ce am scapat de stresatul de rar am fost repede pe crizantemelor sa i-au doua pistonase pe care le am schimbat rapid si m-am intors la statia itp pentru a-mi primii binemeritata viza de 2 ani.

itp 110 ron -revenire 45 ron -pistonase de origine 164 ron montaj 50 ron.

 

azi imi expira itp-ul, dovada de revenire nu te scuteste de ridicarea talonului,de catre politie.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...