Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Zona Libera

Recommended Posts

Nu. Interesant ca pina atunci si nici de atunci n-am mai auzit de respectivul.

Share this post


Link to post

Insinuezi ca ar fi user facut de mine?

Dar cum ai reusit tu sa te intorci (pe id-ul cunoscut) exact la momentul oportun, s-a anuntat la postul local ?

  • Like 2

Share this post


Link to post

Care a fost(este) momentul oportun pt "a ma intoarce"?

Userul respectiv:

Joined: 09 June 10

Last Active: Aug 19 2010

 

Deci care e legatura cu mine?

Am intrat zilele astea dupa ce m-am intilnit cu un "super" user (un tip de nota 20, spre deosebire de altii) de pe aici...

Daca aveam ceva de zis etc intram pe userul meu pt ce aveam nevoie de clona ? BNI55 nu are nici un post ... iar contul meu nu a fost suspendat etc...

Iar ati gresit doza? :shock: :drinkers:

Cam des...

Edited by lascarica
  • Like 2

Share this post


Link to post

Momentul oportun la tine este s-o arzi offtopic pe unde poti sau sa alergi pe langa masinile altora, incercand sa le musti din roata. Problema ta este tot ce n-are legatura cu tine, in loc sa pastrezi discret acest lucru, faci remarcat la toata lumea. Iar cand cineva ignora acest lucru, ai impresia ca n-ai fost suficient de vocal.

 

Ghinionul tau, ai revenit la momentul adevarului si te-ai apucat sa pui intrebari.

Edited by tolin
  • Like 4

Share this post


Link to post

In lipsa de argumente, fugi dupa covrigii din coada altora...

Se poate "sa mor de drum lung" la fugit dupa rotile altora , dar nu tre' "sa ai tu grija de asta"...

Nu e ghinion, e noroc...mai ales ca nu ai rezistat sa nu te bagi in seama ca deobicei...

Zici de mine ca sint offtopic...dar tu "facind pana" de idei esti "offroad"...

  • Like 4

Share this post


Link to post

Curios ca inca nu a postat Emil...

Problema ta este tot ce n-are legatura cu tine, in loc sa pastrezi discret acest lucru, faci remarcat la toata lumea. Iar cand cineva ignora acest lucru, ai impresia ca n-ai fost suficient de vocal.

 

Nu e ghinion, e noroc...mai ales ca nu ai rezistat sa nu te bagi in seama ca deobicei...

Ca de obicei, îţi recomand.. nu-i mai "striga" pe alţii cu "numele" tău ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post

Gresit, atita timp cit ai raspuns :thumbl:

Se pare ca sinteti in pana de inspiratie...daca va ia cineva dictionarele din mina si va blocheaza accesul la Goagal, e naspa...ca deobicei alte argumente decit cele gramaticale nu aveti...ma mir ca nu ai facut o stire pe tema asta...

Edited by lascarica
  • Like 5

Share this post


Link to post

"Gigele, nu-mi place culoarea sosetelor tale". (VACSCSi dixit ... in preambulul la acest topic)

Măcar unii poartă şosete şi nu dresuri, ca alţii de pe aici. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post

Unii au reputatia de blonda altii aspira la ea ... se potriveste ...41000000.gif

  • Like 4

Share this post


Link to post

Ce e cu "linistea" asta?37000000.gif

Mentionez ca nu instig la nimic, doar ca ma distra topicul asta -am tras concluzii, mi-am gasit categoria in care am fost categorisit de cei care categorisesc (pun pariu ca si multi altii ca mine).

Deci, va rog in numele meu si a celorlalti care au fost categorisiti, principali 'actori' al acestui show, incetati cu linistea! O sa aplaudam in liniste. 32000000.gif41000000.gif

Share this post


Link to post

"De ce pana mea ramane in cerneala, ma intrebi?" (M.Eminescu - Scrisoarea II)

De-oi urma să scriu în versuri, teamă mi-e ca nu cumva

Oamenii din ziua de-astăzi să mă-nceap-a lăuda.

Dacă port cu uşurinţă şi cu zîmbet a lor ură,

Laudele lor desigur m-ar mîhni peste măsură.

  • Like 1

Share this post


Link to post

La cei care ajung in rand cu lascarica.

  • Like 1

Share this post


Link to post

:mda: Asta înseamnă de fapt... autoimunizare.

 

Şi spun asta on-topic:

Acest topic e liber pentru a spune raspicat ce va sta pe suflet, direct si fara ocolisuri. Ori la modul generic, ori la modul direct (Gigele, nu-mi place culoarea sosetelor tale), ori subtil ... cum doriti.

Share this post


Link to post

Am facut economie de un glont cu voi doi. Pac.. si v-am stricat seara la amandoi. Noapte buna baieti, mai invatati :)

 

3-0 pentru Barcelona :)

Edited by Tommy
  • Like 2

Share this post


Link to post

Offtopic & update: 5-0 Barcelona

Share this post


Link to post

NUNUNUNU, domn' Admin! Asa NU! Ai inchis 2 topicuri de dezbateri intense si ne-ai limitat aria la unul singur! Aparitia unor sectiuni si topicuri noi este o nevoie stringenta iar tu inchizi topicuri?! Si asa acest forum este total neincapator pentru spiritul enciclopedic, umorul debordant , ironia fina si vigilenta civilizatoare a userului Tommy, pentru cugetarile subtile,de larga respiratie culturala ce-i vin ca un suvoi continuu in dulshele grai, pentru alegoriile ovinistice si cabalinistice ale Idolului tolin, pricepit conducator de turma! Unde sa mai fie flagelati si sapuniti ceilalti useri , pentru a renaste cu un suflet curat si umil, o educatie aleasa si o mentalitate pe placul celor 2 INVATATORI?! Dar fie! Cu cat libertatea de exprimare a acestor fiinte exemplare va fi ingradita, cu atat vom pretui mai mult fiecare cuvant, spre bucuria spiritelor noastre avide de lumina adevarului si nobletea cugetului...

  • Like 9

Share this post


Link to post

Femeie, treci la locul tau !

  • Like 5

Share this post


Link to post

Locul meu este , probabil, intr-o zona libera :rolleyes: In mod evident ,nu-l cunosc ...si prefer sa nu-l caut, ca nu cumva sa ma trezesc , stinghera, pe vreun soclu...

  • Like 2

Share this post


Link to post

Asa, nu forta zona, nu avem cum sa ne intersectam, eu nu m-am inscris pe daewoo-matrimoniale si nici pe daewoo-cercul jucatorilor de mima.

  • Like 6

Share this post


Link to post

Victimiza : Stii completarea la proverb : "...te coboara la nivelul lui(lor) si te bat(e) cu experienta." ?

Ai noroc ca au fost numai 2... de obicei sint 3 ...vad ca unul s-a mai linistit...

Maestre pt (in)cultura noastra unde e locul femei(i)(lor)?

  • Like 3

Share this post


Link to post
... unde e locul femei(i)(lor)?

Cum unde, langa voi, sa-si merite renumele de victime.

 

PS Ti-am dat un plus, stii de ce.

Edited by tolin
  • Like 3

Share this post


Link to post

Maitre, da' esti pe invers de zici ca "linga voi"? @-)

Sau de la o virsta esti tare (numai) in "tastatura" ?

 

PS: Vezi ca ai dat pe linga, nu s-a marcat...nu stiu de ce ... 67000000.gif

Edited by lascarica
  • Like 3

Share this post


Link to post

Cand m-am alaturat voua,familiei DWC,am citit vreo 3 luni fara sa postez nimic.Admiram cateva persoane pt mesajele lor concrete despre zona tehnica in special,Ovi_jer,Pepino,Salex,Tolin,etc.

Ideea e urmatoarea,pacat ca primii au ales sa inceteze cu aparitiile,insa ce nu inteleg de ce s-a tranformat Tolin asa mult.E cu totul o alta persoana fata de cum l-am cunoscut eu,atat cat sa-mi fac o parere buna,virtual intradevar.

Cat despre Tommy,asa a fost si probabil,de fapt sigur,asa va ramane.

Edited by velican_costi
  • Like 4

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...