Jump to content
Sign in to follow this  
Zmeul cel rau

Suntem Golani Sau Nu Mai Suntem?

Vreti sa fie voturile vizibile?  

70 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@ Alezz : Ai perfecta dreptate cu asta. Insa , la fel de bine, tu iti dai seama citi colegi vineaza orice post, bun sau rau, doar pentru a da "-" din motive de rafuiala ?

Pai stii cum e...decat sa faci un bine sa nu te vada nimeni mai bine faci rau si te vede toata tara :mrgreen: dusmania asta e specifica poporului roman si e ceva cu care ne-am obisnuit zi de zi lucru care il vad in viata mea in bucuresti si in trafic si la munca si pe trotuare si oriunde...exista o ura si o mancatorie care au atins cote inimaginabile iar daca nu esti tare pe metereze pur si simplu esti calcat in picioare de ceilalti...asta e, capitalismul ne face sa luptam pentru supravietuire...

  • Like 1

Share this post


Link to post

De data asta sunt de acord cu tine... o mare porcarie. Numai un retard putea sa vorbeasca cu adminii sa-i faca reputatia de la -6 la +25 peste noapte =))

Alezule, in dorinta de-a jigni cu orice pret, ai cam incurcat definitiile. Retard e ala care urmareste posturile altuia si le da minus la toate ca nu i-au picat bine micii. Adminul n-a facut decat sa indrepte o mojicie. Eu in locul lui iti dadeam direct ban pe IP-uri.

Ar trebui sa-ti fie rusine!

  • Like 1

Share this post


Link to post

Dar ăla care urmăreşte posturile "altuia" (cu acelaşi IP ca al lui) şi le dă plus la toate (poate pentru că i-au picat prea bine micii?) cum se cheamă??

Asta nu e tot mojicie?

  • Like 1

Share this post


Link to post

Adminul n-a facut decat sa indrepte o mojicie. Eu in locul lui iti dadeam direct ban pe IP-uri.

Ar trebui sa-ti fie rusine!

Esti tu sigur sigur pe treaba asta? Fratilor,daca atat va duce capul e grava rau de tot treaba. Sunteti niste oameni in toata firea care au o gandire de pit(z)ipoance si/sau cocalari.V-ati epuizat toate mijloacele de a va lua de mine incat nu mai aveti de ce sa va luati de cat de niste aberatii de plusuri si minusuri,sunteti penibili.Oricum am inceput ziua exceptional,am ras de ma doare burta si acuma de aberatiile spuse pe acest forum cu riscul de a ma repeta,de oameni care ar trebui sa dea un exemplu prin comportamentul lor dar in realitate au o gandire "dkk"

Iar cum ai spus tu Sergiule faza cu banarea IPului nu face decat sa-mi dea dreptate :lavolan: imi pare rau sa spun treaba asta dar esti persoana care m-a dezamagit cel mai mult prin schimbarea comportamentului si a felului de a fi.Nu stiu ce s-a intamplat,sincer nu ma intereseaza poate ai si tu problemele tale dar nu mai esti acea persoana care o stiam acum 2-3 ani.

Scuze pantru :o fftopic: dar chiar nu vreau sa mi se suspende contul din cauza unor indivizi care nu mai au deloc nici o treaba cu forumul asta.

Oricum lista poate continua:Ileana,Ami,Vaxxi,(victimitza),NFS acum sa ma astept la o manevra din partea lui...sa ma gandesc bine...sau mai bine nu.

Live long and prosper my friend :) .

  • Like 1

Share this post


Link to post

dusmania asta e specifica poporului roman si e ceva cu care ne-am obisnuit zi de zi lucru care il vad in viata mea in bucuresti si in trafic si la munca si pe trotuare si oriunde...exista o ura si o mancatorie care au atins cote inimaginabile

rep_X.GIF

:thumbl:

Share this post


Link to post

Genial =))

  • Like 1

Share this post


Link to post

 

EM!L, voturile zic ca lumea vrea transparenta. De ce cenzurezi? :D

 

 

VAXXi, nu se poate face o regula ca si grupul utilizatorilor normali sa vada tabelele alea?

Share this post


Link to post

Lucrurile degenereaza! :-W

  • Like 1

Share this post


Link to post

Dar ăla care urmăreşte posturile "altuia" (cu acelaşi IP ca al lui) şi le dă plus la toate (poate pentru că i-au picat prea bine micii?) cum se cheamă??

Asta nu e tot mojicie?

Ba asa ar fi, dar nu stiu despre ce vorbesti si in plus nu-mi dau seama cum ai putea avea domnia ta informatii legate de ip-urile membrilor, acestea fiind vizibile numai moderatorilor si adminilor. 106.gif

Share this post


Link to post

Eu ştiu sigur... de la mama Omida. :D

 

Momentan e în stadiul de ipoteză, dar am verificat-o de destule ori în modul următor: într-un topic despre mici care duce de regulă la abordări bipolare, am dat voturi negative pentru 10 posturi cu conţinut similar postate de 5 useri şi - după o vreme - doar cele 3 posturi ale unui singur user dintre cei 5 au primit câte un vot pozitiv (numerele folosite în exemplu sunt aleatorii, sper că aţi înţeles ideea).

Domniile voastre (moderatori & admini) pot transforma ipoteza în teoremă.

 

LE: Emile, pe Ileana ai anonimizat-o degeaba, poate fi uşor identificată. Zi-ne doar cine e admiratorul ei ascuns. :scarpin:

Edited by rm.popa

Share this post


Link to post

Alezz.

post-23-078187700 1280661597_thumb.jpg

Edited by ileana

Share this post


Link to post

EM!L[..] De ce cenzurezi? :D

Emile[..] Zi-ne doar cine e admiratorul ei ascuns. :scarpin:

Date fiind contextul în care am postat, şi conţinutul postului... cred că-i evident :)

Share this post


Link to post

Leanoo, nu se vede nika ! :-B

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Iete colea, ca poate zice lumea c-avem ceva cu el... iar el nici usturoi n-a mancat... daca e sa te iei dupa raspunsurile sale.

repo_ileana.jpg

Share this post


Link to post

Nooooo, refuz să cred aşa ceva. E făcătură în Corel.

 

Iote colea adevărul:

 

post-3777-041933500 1289733154_thumb.jpg

 

=))

Share this post


Link to post

VAXXi, nu se poate face o regula ca si grupul utilizatorilor normali sa vada tabelele alea?

 

 

Nope.

 

rm.popa, te tradeaza antialiasingul de la fonturi greenguy.gif

 

Momentan e în stadiul de ipoteză, dar am verificat-o de destule ori în modul următor: într-un topic despre mici care duce de regulă la abordări bipolare, am dat voturi negative pentru 10 posturi cu conţinut similar postate de 5 useri şi - după o vreme - doar cele 3 posturi ale unui singur user dintre cei 5 au primit câte un vot pozitiv (numerele folosite în exemplu sunt aleatorii, sper că aţi înţeles ideea).

Domniile voastre (moderatori & admini) pot transforma ipoteza în teoremă.

 

 

Zi drept, ai avut restante la matematici prin facultate, nu ?

 

 

 

oameni care ar trebui sa dea un exemplu prin comportamentul lor dar in realitate au o gandire "dkk"

 

Ba nene, ia ca deja incepi sa ma calci pe nervi. Ce pana mea tot insisti pe tema asta, dupa ce ne-ai amenintat de atatea ori ca pleci, ca nu-ti mai trebuie forumul asta, ca blabla ? Am inteles, esti suparat ca n-ai devenit moderator, treci peste ca toti avem dezamagiri in viata la un moment dat. Altceva, ce mai vrei ? daca esti antipatic unora, vrei dragoste cu forta ? sa stii ca nu se poate.

 

Si daca data trecuta n-am facut-o, ie-te c-o fac acum, pentru ca esti un mujic care-si bate joc de atata lume si e mai bine sa rezolvam problema definitiv pentru ambele parti. Pentru limbajul folosit in PM-urile cu mine, ai o suspendare de 6 luni. Calatorie sprancenata.

Screen shot 2010-11-14 at 5.49.45 PM.png

  • Like 3

Share this post


Link to post

Zi drept, ai avut restante la matematici prin facultate, nu ?

No way, chiar eram (cel mai) tătic. Numa' că singurele matematici din facultate au fost cursul de statistică.

Share this post


Link to post

No way, chiar eram (cel mai) tătic. Numa' că singurele matematici din facultate au fost cursul de statistică.

 

Recunoaste ca erai de fapt intr-o grupa de fete.

Share this post


Link to post

Un minus la reputatie pentru Vaxxi pentru ca isi face cam tarziu datoria. :P

Share this post


Link to post

plictiseala mare cu votul asta.

La fel de inutila ca si sistemul asta de "reputatie".

 

as vota chiar pentru desfiintarea completa a lui, da' nu e optiune acia.

Share this post


Link to post

Pentru renuntarea la sist.de reputatie as vota si eu DA.

Share this post


Link to post

Si eu la fel

Edited by EM!L
Nu mai cita integral mesajul anterior! Foloseşte AddReply sau FastReply din partea de jos a paginii!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...