Jump to content
Sign in to follow this  
paulcannibal

Prezoane Jante Chevrolet Lacetti

Recommended Posts

Salut baieti, am o problema in a gasi prezoane pentru masina mea, un Lacetti 1.6 hatch. La reprezentanta mi-au cerut un pret de peste 40 Ron pentru un singur prezon + piulita, inmultit cu 16 ...ma doare capul, cum sa dau atatia bani pe niste suruburi? Va rog sa ma ajutati sa gasesc ceva aftermarket mai acceptabil ca pret. Multumesc anticipat!

Share this post


Link to post

Incearca la orice firma care vinde jante, numai vezi pe cat iti trebuie, 19, 21 etc. Ei oricum livreaza si prezoane la jante.

Share this post


Link to post

www.janta.ro, mie mi-au livrat un set de piulite special pentru jantele mele (difera conul piulitei).

Share this post


Link to post

www.janta.ro, mie mi-au livrat un set de piulite special pentru jantele mele (difera conul piulitei).

 

Multumesc pentru sfat insa nu au acolo. Am vorbit cu ei, au doar piulite pentru jantele de aliaj ori mie imi trebuie si prezoanele originale. Nu prea reusesc sa gasesc pe nicaieri, nici la marile firme de piese auto. Nu inteleg de ce, is niste cacaturi de suruburi.

Share this post


Link to post

Pana la urma am rezolvat la reprezentanta, se pare ca primul agent de vanzari m-a informat prost. Un prezon + piulita costa 16 ron nu 40. :D Merci tuturor de raspunsuri!

Share this post


Link to post

Pana la urma am rezolvat la reprezentanta, se pare ca primul agent de vanzari m-a informat prost. Un prezon + piulita costa 16 ron nu 40. :D Merci tuturor de raspunsuri!

 

9.7 lei bucata la prezonul de roata de Lacetti , original GM...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...