Jump to content
Sign in to follow this  
AnduDTM

Vand Anvelope Noi Vara/Iarna

Recommended Posts

Eventual poti sa-mi spui "iubitule" :mrgreen: .Stiu ca sunt 65R13 dar eram cu gandul la Dacie. :rolleyes:

 

Iubitule :drinkers:

 

Pe stox, nimic, trebuie sa mai apara, intre timp doar pe comanda, m-am orientat dupa un DEBICA...194/buc...hmhm, nu stiu ce sa-ti spun.

Share this post


Link to post

Salut ceva cauciucuri de tico de iarna ai???

 

regards

Share this post


Link to post

Doresc sa incalt cele 3 matizuri de la firma cu anvelope de iarna.

Ceva preturi pentru 12 anvelope?

Dimensiune 155-65-13 sau 155-70-13, exclus variante resapate!

 

Multumesc.

Share this post


Link to post

4 all season pt cielo GLX (175/70R13 parca) si jante de tabla pt Corolla E15 - pe 16"...+set de piulite pt table...

Edited by CT_ZDB

Share this post


Link to post

Salut ceva cauciucuri de tico de iarna ai???

 

regards

 

154 bucata debica...

 

4 all season pt cielo GLX (175/70R13 parca) si jante de tabla pt Corolla E15 - pe 16"...+set de piulite pt table...

 

267 jantele...piulite habar n-am sa intreb daca este; in rest, ai un pm...

Share this post


Link to post

Salut! Ce preturi (informativ) ar avea anvelopele (155/70/R12 sau 135/80/R12), sa stiu daca imi permit (am 2 masini - sa las una pe bara sau putem merge ca pana acum)? Resapate/second-hand aduceti? Multumesc!

 

Share this post


Link to post

@ Dark

 

Aveam la 154 ( 135/80R12 ) ...s-au dat ca painea calda. Doar pe comanda si o sa fie mai scumpe...pana-n 180 de lei si ajung in 2 saptamani.

Share this post


Link to post

Multumesc si imi cer scuze daca am deranjat, dar mi se par exorbitant de scumpe. Nu e vina ta, dar nu imi pot permite nici accepta acest pret. Spor la bani in continuare!

Share this post


Link to post

Salut,

 

Sava Eskimo S3--185/65/R15 ai pe stoc?La ce pret?

Ce DOT au?

 

Merci.

Share this post


Link to post

@ Dark

 

Dragule, noi le vindeam din iunie, cu 124 de lei bucata...te poti uita la postarile anterioare, in mijlocul sezonului scumpesc producatorii.

 

Preturile sunt foarte mari, dar cine-si cauta de iarna in mijlocul verii si de vara in mijlocul lunii ianuarie ca sa prinda preturile bune?

 

@ Bello

 

Nu avem SAVA, doar pe comanda daca vrei, dureaza 2 saptamani.

Share this post


Link to post

Nu ma deranjeaza cele 2 saptamani.

Raman in intrebarile de mai sus.

 

Merci.

Edited by bella

Share this post


Link to post

Scuze de off-topic! Poate nu e cu rea credinta aceasta de anvelope inainte de sezon cu 1 luna, dar pana acum am folosit all-season fara probleme, dar exista o ordonanta de urgenta si anvelopele mele nu poarta indicatia M+S, asa ca de aceea nu mi-am cautat din iunie (nu era in vigoare nimic). As fi luat din vara, dar nu am unde sa le depozitez. Asa ca eu si multi, multi altii incepem atunci cand se impune. Nu dispun nici de bani prea multi ca sa investesc in ceva ce voi folosi doar 3-4 luni pe an, neavand unde sa le tin dupa sau inainte, si multe alte motive (functionar, garsoniera in rate pe 20 ani, nunta, nevasta, mai nou, insarcinata si altele inevitabile). Dar, te rog inca o data sa ma scuzi, dar am precizat mai sus ca nu esti tu de vina si nu ma asteptam sa te superi (adica demonstratia ironica in scris total gratuita - urmaresc acest topic cu interes si am comunicat cu tine de niste anvelope in trecut, dar acea masina a suferit dauna totala - aveam de gand sa fac ce zici tu mai sus din timp, dar vin altele si mai importante si in aceeasi perioada). Numai bine in continuare!

 

 

Edited by DarkDogg

Share this post


Link to post

Scuze de off-topic! Poate nu e cu rea credinta aceasta de anvelope inainte de sezon cu 1 luna, dar pana acum am folosit all-season fara probleme, dar exista o ordonanta de urgenta si anvelopele mele nu poarta indicatia M+S, asa ca de aceea nu mi-am cautat din iunie (nu era in vigoare nimic). As fi luat din vara, dar nu am unde sa le depozitez. Asa ca eu si multi, multi altii incepem atunci cand se impune. Nu dispun nici de bani prea multi ca sa investesc in ceva ce voi folosi doar 3-4 luni pe an, neavand unde sa le tin dupa sau inainte, si multe alte motive (functionar, garsoniera in rate pe 20 ani, nunta, nevasta, mai nou, insarcinata si altele inevitabile). Dar, te rog inca o data sa ma scuzi, dar am precizat mai sus ca nu esti tu de vina si nu ma asteptam sa te superi (adica demonstratia ironica in scris total gratuita - urmaresc acest topic cu interes si am comunicat cu tine de niste anvelope in trecut, dar acea masina a suferit dauna totala - aveam de gand sa fac ce zici tu mai sus din timp, dar vin altele si mai importante si in aceeasi perioada). Numai bine in continuare!

 

Nu e vorba de off-topic, noi aici le discutam cu bune cu rele, ca o familie.

 

Imi pare rau sa aud ca ai probleme...o sa incerc sa te ajut macar cu o plata la termen...daca nu si in 2-3 transe.

 

Eu tot timpul postez, nu ma baga nimeni in seama, si ulterior, cand lumea da buluc peste mine de nici nu stiu pe ce sa mai pun mana, inafara faptului ca nici nu mai sunt prea multe anvelope, mai sunt si tras la raspundere pentru preturi.

 

Eu ce sa zic, ai dreptate per ansamblu, dar in mare parte nu depinde de noi. Sanatosi sa fim...si felicitari pentru kinder;

 

@ Bello

 

279.00; Vin din Germania, pe curier, de aia-s mai "piperate".

 

Mai cauta si la alti distribuitori, poate mai au pe stoc, cu un pret mai bun, daca nu gasesti, anunta-ma.

Share this post


Link to post

Multumesc mult. Si eu si sotia vom lua in considerare oferta ta extraordinara d.p.n.d.v. (o persoana cu care nici nu ma cunosc personal, numai prin intermediul forumului, sare in ajutorul meu - un om adevarat ce ne demonstreaza inca o data spiritul acestui forum - o mare familie). Inca o data multam fain si spor la bani.

Share this post


Link to post

@ Bello

 

279.00; Vin din Germania, pe curier, de aia-s mai "piperate".

 

Mai cauta si la alti distribuitori, poate mai au pe stoc, cu un pret mai bun, daca nu gasesti, anunta-ma.

 

Este intr-adevar destul de mare pretul.

Spune-mi te rog ce ai pe stoc 185/65/15 de iarna fabricatie dupa iulie 2011 care sa fie intre 200 si 250 RON.

 

Merci.

Share this post


Link to post

Aveti PM dragii mei.

Share this post


Link to post

Merci dragule. :rolleyes:

Share this post


Link to post

Jante de tabla ? 15x6 sau 15x6,5 de tabla, ET0 (sau apropiat) si PCD 5x139.7 cu gaura de montaj 110 ?

Share this post


Link to post

Buna ziua,

 

Un pret pentru 155/80R12C de iarna

Edited by camargue

Share this post


Link to post

Buna ziua,

 

Un pret pentru 155/80R12C de iarna

 

 

Nu vreau sa-ti dau pretul...dar totusi: Maxxis MAW2 - 88/86R - 434.00

 

Altceva 12C de iarna, nimic.

 

A, si sa nu uit, dureaza 12 zile livrarea.

 

Da-mi si alta dimensiune...ramforsate nu-s bune? Trebuie obligatoriu C-uri?

Edited by AnduDTM

Share this post


Link to post

Nu vreau sa-ti dau pretul...dar totusi: Maxxis MAW2 - 88/86R - 434.00

 

Altceva 12C de iarna, nimic.

 

A, si sa nu uit, dureaza 12 zile livrarea.

 

Da-mi si alta dimensiune...ramforsate nu-s bune? Trebuie obligatoriu C-uri?

 

Nu cred ca trebuie obligatoriu c -uri.

 

Daca mai alte variante da-mi te rog un raspuns.

Share this post


Link to post

Caut 4 bucati de iarna pe 235/60 R18. Ce-mi poti oferi si la ce pret? Multumesc.

Share this post


Link to post

Caut 4 bucati de iarna pe 235/60 R18. Ce-mi poti oferi si la ce pret? Multumesc.

 

Q5 ?

 

GOODYEAR - UltraGrip - 107H - 889.00

 

BRIDGESTONE - DM V1 - 107R - 819.00

 

Sau alte modele pe comanda...livrare 10-12 zile.

Share this post


Link to post

Buna ziua, imi puteti da o mica oferta la 2 3 tipuri de cauciu de iarna pe 155/65 r13 ? Va multumesc

Share this post


Link to post

@ 155/65R13 - noi le-am terminat de acum 2 luni din pacate, si mai avem doar:

 

NEXEN - Iarna - 204.00

 

NEXEN - All Season - 184.00

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...