Jump to content
Sign in to follow this  
remix

Sigla

Recommended Posts

Va recomanda tata remix sa puneti sigla daewoo club si pe celalte skinuri disponibile. Presupun ca nu e greu s-o photoshop-uiasca cineva si s-o adapteze si la acelea.

 

Bafta !

Share this post


Link to post

Va fi, vom face...

Share this post


Link to post

crezi ca sunt mai mult de 5% din utilizatorii forumului cei care folosesc alt skin decat cel default ??

Share this post


Link to post

Eu il tin pe Sod Dream , dar nu am simtit lipsa siglei. Se incarca mai repede :D

Share this post


Link to post

TruBlu, singura linistitoare pentru ochii mei. Nu simt nici eu lipsa siglei.

Share this post


Link to post

Io-s intre ailalti 95%. Asta e culoarea mea favorita, de asta e si masina asa. :) >-

Share this post


Link to post

SoD Dream si eu. Imi plac ochisorii :"> . Cu sigla sau fara e tot aia.

Share this post


Link to post

mohaa.cz :banana:

Share this post


Link to post

SoD Dream si IPB Default Skin mi se par cele mai cool !

Nici eu nu prea simt lipsa siglei pe SoD Dream ...vorba lu` Shenck...se incarca mai repede :dizzy:

Share this post


Link to post

Mie in general mi se incarca instant netul, asa ca nu ma intereseaza.

Share this post


Link to post

Evident ca nimanui nu-i lipseste dar ar fi fost frumos pentru imaginea noastra asa in lume, ca imagine unitara a forumului blah blah blah.

 

 

Noi, cei vesnic prezenti, suntem constienti unde ne aflam si nu stam sa ne uitam la toate detaliile astea. Dar un nou venit care schimba schinu si nu mai gaseste sigla se gandeste ca o fi frun bug, ca n-o fi un site oficial etc.

 

D-aia am facut eu remarca, nu ca mi-ar lipsi sigla.

Share this post


Link to post

Stati, ca am venit si eu.

Problema:

Imi trag si eu un site (web) si vreau sa bag un referral catre noi.

Si ma trezesc cu:

- o sigla (default): caractere negre, detasate cu "umbre" albe de pe un fond deschis (vezi www.daewooclub.ro, IPB default skin)

- unul ssau mai multe autocolante "albe pe fond transparent"

Ce draq, noi nu avem nici-un designer printre noi (am citit topicul ala de ingineri , economisti si cativa juristi, da' nu-mi prea aduc aminte)

...

Vreau o sigla de referral!

...

Daca voi nu ma vreti, eu va vreau (well, e o inregistrare)!

Share this post


Link to post

Un ... ce vrei să bagi ? Fii mai clar.

 

Banner cu link către site ?

Share this post


Link to post

A recommendation made to a client about the services of a particular agent or firm.

(Google first find)

Mda, daca vrei e ce zici tu. Vreau un mic banner pe care sa-l pun pe situl meu cu link catre noi. Ne intereseaza? Daca nu, nu-i bai! Si imi sterg si eu homepage-ul de pe profil (sic!)

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...