Jump to content
Sign in to follow this  
steff

Kit Tuning Original Cielo

Recommended Posts

Stie cineva unde s-ar mai gasi kitul original pentru Cielo?(ma refer la eleron, bandouri si praguri)

Share this post


Link to post

Stie cineva unde s-ar mai gasi kitul original pentru Cielo?(ma refer la eleron, bandouri si praguri)

 

 

Din cate stiu eu parca veneau din fabrica cu respectivul kit. Poate mai au pe stoc .

Share this post


Link to post

Furnizorii de piese nu le mai au pe stoc, doar vre-un magazin de prin tara .( asa mi s-a spus de la Craiova)

Stima

Share this post


Link to post

Offtopic:

 

Ciudata faza asta cu piesele lipsa la craiova. Din ce stiu eu sunt obligati sa asigure piese inca 10 ani dupa scoaterea unui model din fabricatie. Sau la ei nu este valabil?

Share this post


Link to post

Kiturile de tuning nu intra in obligatiile lor, doar piese ce asigura functionalitatea stricta a masinii.

Share this post


Link to post

Poti merge fara o usa? :mda: in cazul meu? Nu au usi la craiova b-(

Share this post


Link to post

Ma sperii...cum adica, nu au nici usi?? Tu de unde ai facut rost?

Share this post


Link to post

Au gasit astia de la service undeva in bucuresti cu 330 lei mai scump decat ar fi fost la fabrica, diferenta care a trebuit s-o suport eu :(

Share this post


Link to post

Rog.., totusi poate are cineva vre-o informatie de unde as putea sa mai gasesc kit-ul

Stima

Share this post


Link to post

Avea kit-ul la un magazin in bucuresti, Bd Ferdinand 97 (sub magazinul Mega Image)

Nr tel 0722.284.221

Share this post


Link to post

Multumesc de informatie Brandy05_vd.

Am sunat si au pe stoc numai bandourile si pragurile. Poate ma ajuta cineva si cu eleronul...!

Multumesc

Share this post


Link to post

Insist cu intrebarea..,, daca stie cineva unde mai pot gasi eleronul care facea parte din kit-ul de tuning original coreean??

Multumesc anticipat

Share this post


Link to post

ce ai facut pana la urma?ai gasit kittul? daca da...unde si la ce pret?

Share this post


Link to post

Ai gasit pana la urma eleron?Daca mai vrei,cred ca am eu unul dar parca avea si niste colturi :scarpin: ...sa le caut.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...