Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Cum Ati Aflat De Noi?

Publicitate  

304 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

cautand cu disperare dupa Matiz, am dat si de daewooclub.ro

Concret, unde/cum ai dat de daewooclub.ro ?

Share this post


Link to post
Concret, unde/cum ai dat de  daewooclub.ro ?

 

inde- pe net, evident :) . cum- am dat click pe link-ul daewooclub.ro afisat de google. gasit, vazut, foarte placut, ramas si apreciat.

Share this post


Link to post

Auzi Luc. da tu cum ai aflat de forum? :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post

Google , evident ... :butoane: . Tocmai imi spusese socru-miu cu o zi inainte ca niste prieteni de familie ar cam vrea sa-si vanda Espero-ul . Asta pt ca stia ca vreau sa-mi iau alta masina ; nu de alta , da' cam incepe sa-mi ceara bani Toto ( actualul meu Nissan Stanza ; am dat numele , ca tot era un topic pe undeva legat de numele bijuteriilor voastre - ma refer la masinile voastre :oops: ) . Si sa revin cu ce incepusem : ca sa aflu mai multe despre ce stie , ce poate Espero-ul , i-am dat lu' Google de lucru cu ceva de genul "forum Daewoo ro" si v-am gasit , din fericire . Acu' , ma rog ca respectivii sa se decida s-o vanda . Azi maine ar trebui sa am si un raspuns clar . :lol:

Share this post


Link to post

Google

cauta : Daewoo

limba : romana (ca din alte limbi gasea cu tonele )

luna : aprilie

Share this post


Link to post

Salut, tyranus si bine ai venit pe forum! Ma bucur ca ai acceptat invitatia, sunt convins ca n-o sa-ti para rau ca te-ai alaturat acestei familii!

 

A, si inca o data, nu m-am suparat nici macar o secunda (e vorba de u2u-ul de pe celalalt forum...), dimpotriva. :beerchug:

Share this post


Link to post

A fost o neintelegere.

Si mai ales sunt bucuros ca am aflat de existenta acestui forum unde doresc sa fiu o prezenta constanta si agreabila :wink:

Share this post


Link to post

Mai, din cit te-am cunoscut pina acum :wink: mie imi pari total agreabil! Fara shaga! :)

May the Force be with you! :alien:

Share this post


Link to post

Sincer sa fiu eu ma invarteam pe daciaclub, acum fro 3 luni cand aveam dacie si am vazut discutii (nu mai stiu exact intre cine si cine) despre daewooclub. Si la cateva zile dupa ce mi-am luat matizul, am venit acasa si m-am inregistrat aici. Si sunt super multumit de "alegerea" facuta...

Share this post


Link to post

Oare autocolantele au adus vrun membru?

Share this post


Link to post

Salve !

Eu am aflat de pe google .

Dat daewoo ro ceva in genul asta

Vazut , placut , intrat , inregistrat si acu membru !

Bafta

Share this post


Link to post

pe mine m-a momit FLEX cu discutii despre Kalos... si momit am ramas :)

 

in asteptarea lor, ma distrez p'aci :)

Share this post


Link to post

Si eu am aflat de forum de pe DaciaClub. :butoane:

Share this post


Link to post

mie mi-a zis mishu ...

thanks again :osanale:

Share this post


Link to post

...mie mi-a zis Nashu'.... :lol: :lol:

Share this post


Link to post

Cautam pe google c-am tot ceea ce se poate gasii despre Matiz si asa am dat de forum.Super

Share this post


Link to post

In ultimele saptamini a aparut o intrega avalanse de useri noi. Ne spun si noua cum ne-au gasit?

Share this post


Link to post

:stfw:

eu v-am gasit cand cautam informatii despre tico... inainte sa-mi iau masina

Share this post


Link to post

Acum fix doua saptamani cautam date despre Matiz. Am vazut ca este o promotie si incercam sa aflu cat mai multe, am cautat cu Google si am urmarit primul link. Si am dat de voi. Nu a fost nevoie sa urmaresc si celelalte link-uri :) M-am lamurit pe deplin si am fost ajutat foarte mult pe forum in decizii.

Eiiii... sunt posesor de lighioana de o ora si pot sa postez "autorizat", si nu "clandestin" ca pana acum :)

 

PS: abia astept sa ne cunoastem face2face wee viitor!

Share this post


Link to post

Ii multumesc lui Satori ca mi-a aratat calea spre club !

 

vlad

Share this post


Link to post

Eu cred ca de pe forumul autoshow stiu...cum am aflat, am intrat si eu...

Imi pare rau ca nu am gasit forumul acesta mai devreme... :-D

Share this post


Link to post

Eu n-am spus nici pana acum cum am aflat de voi! Da' nici n-o sa spun :wink: ( mama-mama ce lupte se dadeau pe undeva intre Flex, Pui de drac, Sprite, Zalmoxis, OvidiuC, Shenck etc.etc.etc si restul lumii!!! :swordfight: Tiii, ce vremuri! Ce vremuri!)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...