Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Cum Ati Aflat De Noi?

Publicitate  

304 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Iulia, pai zi si tu ce culoare era masina respectiva, eventual alte detalii, poate ne dam seama a cui era.

Share this post


Link to post

NFS, sa ma bati si nu mai stiu :) . Eram grabita, iesisem din bloc si mi-a picat privirea pe luneta lui. Era destul de intuneric, nu m-am uitat de numere sau alte detalii. Doar mi-am zis - "ia uite, hai sa intru si eu". Ce pot sa spun doar e ca era o masina alba (cred ca totusi Cielo)

Share this post


Link to post

Nu stiu s-ar putea sa postez aiurea aici dar nu prea imi trece prin cap unde as putea posta cele ce urmeaza !

Cine a vandut un Matiz SE satin beige prin iunie , iulie ( din Bucuresti ) cu autocolant pe luneta ??

Sa va spun faza ( acum mi-am adus aminte)....

Acum vre-o luna venind de la mare pe la Harsova... in fata mea Matizul respectiv , fac eu semne , soferul nimic ... il depasesc si ii fac semn sa traga pe dreapta , nimeni cunoscut ...tipul imi spune ca el cumparase respectiva masina cu autocolantul pe luneta si habar nu avea ce inseamna...

Masina avea nr de Buc ...dar nu mai stiu nr !

Poate stie cineva a cui era masina ...

Repet nu stiu daca am postat bine aici...

PS I-am facut invitatia tipului de a ne vizita pe forum , dar nu stiu daca a intrat

Share this post


Link to post

Well, si eu am dat Espero tot cu autocolantul pe luneta... Sunt curios daca o mai vad sau daca a dat jos autocolantul...

Share this post


Link to post

de pe google si mi se pare cel mai adevarat forum (nu am fost pe prea multe ) suntezi bun kipit going :D ... numai cuvinte de lauda pt cine a creat forumul ...va salut de aici de la SB sal all

Share this post


Link to post

Ok NFS , nu prea am stiut la ce sa dau , de aia am postat aici !

Sorry ! :) >-

Share this post


Link to post

No problem, m-am prins ;)

Share this post


Link to post

Si eu am reno, sunt membru aici dar si pe reno si ma minunez in fiecare zi de ce aberatii se scriu pe reno si le fac capul calendar la aia. hihihi

Share this post


Link to post

Interesanta intrebarea. :-?

Pai sa ma gandesc... . Cautam ceva pe net cu vreo juma' de an in urma si am vazut cu ajutorul Google un forum... . Si asa am ajuns aici. :thumbl:

Sincer ma bucur si cred ca este un ajutor pentru toti posesorii de Woo-uri si nu numai. :banana:

Share this post


Link to post

am fost invitat de pe autoshow, ca si co-posesor de Aveo(Kalos)

Share this post


Link to post

Salutare, ma bucur ca ai aterizat si la noi! Te asteptam cu poze cu galbioara, arata super!!!

Share this post


Link to post

De pe google , cautand poze(wallpapere-mai ales) cu cielo , si probleme tehnice si non-tehnice :)

Share this post


Link to post

Si eu de pe google cautand un site dedicat doar masinilor daewoo pentru ca m-am saturat sa citesc pe forumurile de masini toate topicurile.

Share this post


Link to post

Eu am vazut un stiker cu daewooclub.ro pe spatele unui matiz in drum spre targul din Vitan . Sincer , folosesc si stickerele alea la ceva si eu zic sa dati la mai multe persoane . Ar trebui lipite si pe sepci / tricouri / si altele sa mai bagati putin frica in service-uri . Pe bune , puteti da tuturor posesorilor de auto WOO sansa de a procura asa ceva si de a afla de site . Bafta !

Share this post


Link to post

pai le dam!

Share this post


Link to post

Am aflat de voi, de la VIPER! Mercic, my friend!, asa ca ptr el numai cuvinte de lauda, noi fiind membri si pe alt site, insa pentru ca si eu am masina care se incadreaza aici, toata stima pentru cei care au realizat acest club! :P si tie , VIPER, un pupic de la amica ta olteanca! :)

Share this post


Link to post

MADA vezi ca regulamentul s-a upgradat cu o regula noua (vezi 4.2) :)

Share this post


Link to post

adica?la ce te referi?explica-te ca eu sunt mai noua pe aici, dupa cum poti observa! :P

Share this post


Link to post

Hello Mada ..

Uite aici : 4.2 După înregistrare, trebuie să vă completaţi datele personale. Conturile fără datele personale completate în întregime NU VOR FI APROBATE.

Share this post


Link to post

Mai, nebunaticilor, ce alte date personale mai vreti? A pus destule, chiar prea destule ;)

Share this post


Link to post

Acum ma fastacesc :) :P Dar cum eu sunt mereu o dulce, va trec cu vederea ca nu mi-ati vazut profilul. cand o sa imi pozez bubulina o sa fie si ea alaturi de mine, pana atunci, va multumiti cu ce va ofer ;)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...