Jump to content
Sign in to follow this  
Yaz

Vand Daewoo Matiz.

Recommended Posts

Vand Daewoo Matiz.

 

An fabricatie: 2004, euro 2.

 

Km: 146.100 reali.

 

Masina cumparata de noua, carte service la zi la reprezentanta Daewoo inclusiv distributia schimbata la 120.000 km si placutele de frana schimbate acum 1000 de km , se poate verifica istoricul masinii, sunt primul proprietar, masina condusa numai de mine (pe carte sunt 3 proprietari. firma de leasing prin care a fost luata, firma unde lucrez si de unde am cumparat-o si firma mea). A suferit 2 accidente minore, ITP valabil pana 11.2010, RCA valabil pana in iunie 2010, cauciucuri Sava in stare foarte buna, in pretul masinii dau si 2 cauciucuri de iarna Malatesta.

 

Masina are urmatoarele inbunatatiri:

 

-inchidere centralizata+alarma Pilot-2 telecomenzi.

 

- proiectoare ceata.

 

-eleron.

 

-paravanturi Szatuna la toate 4 usi.

 

- volan imbracat in piele.

 

-huse, cotiera, capace originale matiz.

 

-Mp3 Lg cu slot Usb plus 4 boxe.

 

-bandouri laterale.

 

-deschidere portbagaj din interior.

 

Masina este foarte ingrijita, nu mai necesita nici un fel de investitie, are husa originala Daewoo cu stingator, trusa medicala, vesta reflectorizanta nefolosite

 

ATENTIE:

 

-se ofera factura.

 

-pretul este usor negociabil sau daca nu, scadem 500 RON din pret si raman cu sonorizarea.

 

-nu accept nici un fel de schimb indiferent de natura lui, nu sunt samsar si nu ma grabesc sa vand masina.

 

-ignor comentariile de prost gust de genul "ca este scumpa sau ca la banii astia gasesc nu stiu ce".

 

-motivul vanzarii: vreau sa imi cumpar alta masina.

 

 

Multumesc.

 

 

Share this post


Link to post

Pretul negociabil care ar fi?

Share this post


Link to post

Imi cer scuze ca am uitat esentialul, 8000 RON este pretul. Inca un rand de poze.

Share this post


Link to post

7500 RON.

Share this post


Link to post

7500

Noul pret este cu sistemul audio sau fara? ma intereseaza in principiu fara sistemul audio sau cat mai putem sa discutam la pret. :) Astept un raspuns.

Share this post


Link to post

75 de milioane si raman cu mp3 dar las boxele pe masina. Asta este ultimul pret.

Share this post


Link to post

70 milioane.

Share this post


Link to post

Vandut, multumesc de gazduire se poate inchide topicul.

 

 

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...