Jump to content
Sign in to follow this  
Banica

Daewoo Leganza Semnale Transparente?

Recommended Posts

M-ar interesa sa stiu de unde as putea sa iau niste semnale bara trasparente sau daca stiti pe cineva care poate sa le transforme..Am cautat mai peste tot si nu am gasit,M-ar interesa daca prin Bucurestii as gasi sau de unde pot comanda..M-ar mai interesa daca cineva si-a pus pleaope,de unde si lea luat si cum arata..Multumesc

Share this post


Link to post

In Craiova sunt niste baieti care pot face orice geam de far, orice forma. Chiar sunt meseriasi, fac treaba serioasa. Preferabil sa ai geamul original. Daca te intereseaza caut link-ul si il postez.

Share this post


Link to post

Gasesti in targ la Vitan, 25 ron bucata, pe la chioscurile din dreapta...

Share this post


Link to post

Gasesti in targ la Vitan, 25 ron bucata, pe la chioscurile din dreapta...

 

Ms frumos uite chiar o sa incerc sa ma duc sa vad daca gasesc...

 

 

Ms pt ajutor o sa incerc intai la Vitan si daca nu o sa incerc sa vb cu baietii de la craiova sa vedem daca poate sa imi faca si daca imi trimete prin curier..

Share this post


Link to post

:o fftopic:

Gasesti in targ la Vitan, 25 ron bucata, pe la chioscurile din dreapta...

Esti sigur, ai vazut cu ochii tai asa ceva ? Eu am oarece indoieli. Lucas-uri ai sanse sa gasesti insa corpurile de semnalizare din BARA m-as mira !

Share this post


Link to post

:o fftopic:

 

Esti sigur, ai vazut cu ochii tai asa ceva ? Eu am oarece indoieli. Lucas-uri ai sanse sa gasesti insa corpurile de semnalizare din BARA m-as mira !

 

Am fost in targ la Vitan astazi si nu am gasit semnalele din bara transparente...le aveau doar pe cele din laterale.

 

Ms frumos uite chiar o sa incerc sa ma duc sa vad daca gasesc...

 

 

 

Ms pt ajutor o sa incerc intai la Vitan si daca nu o sa incerc sa vb cu baietii de la craiova sa vedem daca poate sa imi faca si daca imi trimete prin curier..

 

Ms frumos...am vb cu baiatu si a zis k ma poate ajuta..

Share this post


Link to post

:wallbanger: ...ai dreptate, am citit intrebarea din doi in doi... nu sunt decat semnale pentru aripa...

 

Daca gasesti o solutie pentru semnale in bara, fata-spate, sa ne spui si noua cum ai facut...

Share this post


Link to post

:wallbanger: ...ai dreptate, am citit intrebarea din doi in doi... nu sunt decat semnale pentru aripa...

 

Daca gasesti o solutie pentru semnale in bara, fata-spate, sa ne spui si noua cum ai facut...

 

Pai am vb cu baietii din craiova si au zis k se poate..trebuie doar sa ii trimit semnalele vechi k sa imi faca modelu dupa ele

Share this post


Link to post

daca iti vand un pont dai o bere?

 

la gorjului in militari exista un nene care face orice semnal, stop, orice...

 

de la gorjului cand vi de pe moinesti spre iuliu maniu parca trebuie facut la stanga in capat pe ultima straduta si parca in capat... la parterul unui bloc... daca te mai intereseaza sun un prieten sa imi zica clar cum ajungi acolo. tot asa le face din plexic foarte rezistent...

Share this post


Link to post

imi poate spune si mie cineva cum se scot semnalele de la leganza cele de pe aripi?? in manual spune ca gliseaza spre stanga dar nu vor nici in ruptul capului sa faca asta :( . trebuie sa scot carenajul sau ??

am luat de nubira 2 albe si vreau sa le montez :)

Edited by boditza

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...