Jump to content
Sign in to follow this  
cruze

Despre Chevrolet Cruze ? Informatii , Pareri

Recommended Posts

salut tuturor, va rog daca puteti sa`mi dati mai multe informatii despre Chevrolet Cruze, despre problemele ascunse ale masini . Pe siteuri am citit numai lucruri bune despre ea dar sunt convins ca cei care deja si`au achizitionat autoturismul, pot spune cu adevarat daca merita la bani astia . Pana in prezent nu am nici o cunostinta care si`a achizitionat CHEVROLET CRUZE ! Pentru mine graba nu este prea mare pt ca nu sunt adeptul ratelor asa ca abia peste un an o pot cumpara . DECI sunt in faza de informatii si pareri . . Credeti ca la bani acestia imi pot achizitiona un alt autoturism ceva mai bun sau raman la chevrolet, dar cine stie peste un an ce va mai aparea sau nu ? dar intre motor 1.6 si 1.8 la care ma indrumati spre exemplu eu am o dacie solenta 1.4 | caci platile difera in functie de tipul motorului ma refer la RCA, CASCA, IMPOZIT AUTO ANUAL, ROVINIETA SI cam difera daca nu esti vitezoman 1.6 e ok dar daca esti vitezoman 1.8 si platesti mai mult decat la 1.6 si diferenta intre motor e de cativa zeci de cai | oricum nu stiu nu ma prea pricep dar va rog sa ma ajutati, sa ma indrumati la ce e mai bine . multumesc anticipat ...

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...