Jump to content
Sign in to follow this  
dflorin10

Predare Leasing Ford Fiesta

Recommended Posts

Predau leasing Ford Fiesta 1242 cmc 75 cai , au mai ramas cam 34 de rate a cate 155 euro + 40 euro casco lunar . Detalii despre masina : inmatriculata prima data in martie 2008 , are acum 35600 km . Este varianta Trend daca nu ma insel , abs , aer conditionat , geamuri electrice fata si altceva important nu mi trece prin cap . Masina are montat gpl ( ofer facturile si garantia , inca un an si vreo 6 luni daca nu ma insel , are revizia facuta la instalatie recent ) , costul instalatiei : 2170 Ron , folie autorizata , sonorizare aftermarket ( cam 18 mil , produse noi cu garantie , montate in service autorizat ) , cauciucuri de vara ok iar cele de iarna aproximativ noi ( doar pe fata , luate iarna asta ) . Nu are nici o problema tehnica , in februarie am dus-o la Ford pentru verificare si este impecabila , nu are nici un accident major ( mai putin un mic accident cu o vulpe pe A2 ) , accept orice test . S-a achitat pana acum 100-110 mil avansul ( suma exact nu o mai stiu caut facturile ) + 14 rate . Pret 2800 euro sau schimb cu matiz /spark . Motivul vanzarii : vreau ceva mai mare . Pentru detalii va stau la dispozitie la numarul : 0722670985 . O zi buna

 

Share this post


Link to post

Ceva mai mare aka Matiz sau Spark?

Share this post


Link to post

Mai carco, da' v-ati gandit ca poate omul ia o masina mica la schimb pentru oras si-si cumpara o duba pentru afacere? :grumpy:

Share this post


Link to post

Exact , Matiz/Spark pentru alergatura ( intretinere ieftina , pot sa ma strecor peste tot , etc ...altfel imi luam un logan van dar sincer nu mi trebuie ) si ceva mare pentru mine . Cum se face frumos afara si ajung pe la spalatorie pun si ceva poze cu masina . O zi buna tuturor .

 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...