Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Aveti sugestii pentru noul forum? (sau reclamatii ?)

Recommended Posts

ma repet si eu cu o problema: strict numeric sunt vreo 520 de membrii, dar in realitate...

ma gandesc ca "membrii" fantoma cu 0 posturi inregistrati de acu cateva luni bune ar trebui stersi.

e doar o propunere. nu mi-o luati in nume de rau!

Share this post


Link to post

In teorie ar fi trebuit stersi dupa 3 luni sau cam asa ceva... sau s-ar fi sters automat, nu-s sigur...

In practica n-am vazut functionind optiunea asta :?

Share this post


Link to post

Ok, si daca omul nu are nimic de zis, doar si-a facut cont ca sa vada ce mai apare nou? Poate ar trebui combinat si cu data ultimei intrari.

Share this post


Link to post
ma repet si eu cu o problema: strict numeric sunt vreo 520 de membrii, dar in realitate...

ma gandesc ca "membrii" fantoma cu 0 posturi inregistrati de acu cateva luni bune ar trebui stersi.

e doar o propunere. nu mi-o luati in nume de rau!

 

Docamdata nu putem deosebi exact userii care au cont se logheaza ca sa vada atasamentle si NU posteaza , de cei care nu se logheaza de tz luni.

 

Pe IPB speram sa se poate realiza chestia asta.

Teoretic si pe phpbb s-ar putea face acest lucru desul de simplu: fiecare user are o variabila unde se stocheaza data ultimei vizite, variabila ce este folosita la optiunea "Mesajele scrise de la ultima vizita"

Share this post


Link to post

o sectiune "masina mea" exista pe forumul asta si n-am gasit'o eu? mi se pare normal ca userii sa aiba o sectiune speciala in care sa isi prezinte masinile

Share this post


Link to post

Mi se pare o ideie buna... am avut-o si eu cindva :wink:

Share this post


Link to post

Eu zic ca aia se numeste "album". Comentarii se pot face oricum si acolo!

Share this post


Link to post

Nu e corect sa postez dupa mine dar mi-a venit o idee! VAXXi, daca mai ramane valabila ideea cu pagina de start, ar putea sa pui acolo undeva mare un link care threadurile cu " vreau sa cumpar Cielo/Matiz/......" sa vada toti vizitatorii si sa nu deschida altele noi.

Share this post


Link to post

Huh ? nu pricep. Oricum, "primă pagină" nu cred c-o să avem...

Share this post


Link to post

Aici se închide, dat fiind că discuţiile se aplicau fostului şi răposatului phpBB. Continuăm aici.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...