Jump to content
Sign in to follow this  
cristi_21us

Vand Daewoo Leganza Urgent

Recommended Posts

Vand Daewoo Leganza

 

An fab : 2000

Model : CDX

Km : 250.000

Culoare : Negru Metalizat

Dotari : tapiterie piele ,ABS, TCS , ASR , 4 geamuri electrice, inchidere centralizata, oglinzi electrice si incalzite, scaun sofer electric, radio-casetofon-cd,proiectoare etc.

Stare Tehnica : 9

Stare Estetica Exterior : 8.5

Stare Estetica Interior : 8 ( tapiteria are ceva urme de uzura , scaunul soferului are tapiteria pe spatar cam 10-15 cm rupta )

 

Pret : 2200 euro Neg Urgent

 

Telefon : 0764374195

 

Poze mai pe seara.

Share this post


Link to post

Salut , cam ce consum real are masina (un consum 50 % urban si 50 % in afara ) ? intreb asta deoarece un cunoscut are acelasi motor dar cu cutie automata si reuseste o " performanta " de 16 litri combinat , deci rupe rezervorul ! da-mi te rog , un pret final si cam ce trebuie schimbat/inlocuit in prima faza , la masina !

Share this post


Link to post

Intr-un oras in care nu meri doar bara la bara, ar trebui sa consume cam 13, iar afara masina ar trebui sa ia cam 8.5 maxim. Am 2 Leganza in familie.

Share this post


Link to post

In oras ( nu bucuresti la ora 18:00 in care viteza medie este de 3 km/h ) consuma undeva la 12-13 daca mergi normal cu ea , iar in afara pana la 120 km/h ia undeva la 6.5-7.Cam asta ar fi consumul real.

 

Pentru un pret final daca esti hotarat da-mi un telefon si discutam.

De schimbat la masina urgent nu ar fi nimic.masina din punct de vedere mecanic merge foarte bine, nu bate nu vibreaza etc.are si cauciucuri de iarna in prop de 80%noi.Oglinda de la sofer este crapata si geamul de la proiector spart.Astea ar fi piesele ce ar trebui inlocuite.

Daca mai e ceva poti sa imi dai un telefon si iti dau toate detaliile.

 

Cristi - 0764374195

 

O zii buna

Share this post


Link to post

De mult caut o legantza... in ce conditii se poate vinde in rate ? Si cat de tare te grabesti sa o vinzi ?

Share this post


Link to post

Salut,

 

Ma grabesc destul de tare ca am nevoie de bani ca altfel nu as fii vandut-o iar conditiile pentru rate sunt :

 

- se face contract de vanzare cumparare + act la notar ca in termen de 30 zile de la data vanzari se va achita si diferenta de bani.Nu se adauga dobanda sau alte chestii.Ramane la mine carte masini in original + 1 rand de chei iar la noul proprietar 1 rand de chei plus talonul.dupa o luna vine cu restul de bani ii dau cheia si cartea.

 

Astea sunt toate conditiile.

Share this post


Link to post

Poti pune o poza cu interiorul masinii?

Share this post


Link to post

Intr-un oras in care nu meri doar bara la bara, ar trebui sa consume cam 13, iar afara masina ar trebui sa ia cam 8.5 maxim. Am 2 Leganza in familie.

 

Cam astea sunt valorile la consum.E totusi un motor de 2000cmc si o caroserie destul de grea.O masina GROZAVA!

Share this post


Link to post

Mie unul nu mi se pare mare consumul. Unul dintre cei mai buni prieteni ai mei are un 407, motor de 1.8, 105 CP parca, o singura axa. consum in acelasi oras cu mine peste 12 constant, iar masina abea se taraie. Asa ca Leganza consuma mult doar pentru cine nu cunoaste. Iar daca ii mai pui si o secventiala pe ea, e minune de masina.

Share this post


Link to post

Trimite-mi un PM cu ultimul pret la masina , cu banii jos! Imi caut masina si ma intereseaza destul de urgent !

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...