Jump to content
Sign in to follow this  
rm.popa

Exit-Poll Gmclub

  

99 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pe Base nu aveam cum sa-l votez, nu mai ascult de mult povesti cu bunicute, lupi ... aaa moguli. Iar pe Geoana iarasi nu aveam cum sa-l votez. Asa cum am mai spus, astept momentul in care sa dau vot PRO nu un simplu vot CONTRA. Nu stiu cit de mult mi-a tremurat mina insa stampila a poposit ... intre !

Share this post


Link to post

Victorie !!!!!! Diferenta consistenta de procentaj in favoarea lui Geoana. Sa speram ca va fi mai bine.

 

Case closed. :drinkers:

Share this post


Link to post

Stai cuminte ca inca nu e sigur, poate sa apara o rasturnare de situatie oricand, diferenta e prea mica.

Share this post


Link to post

Traian Basescu :thumbl:

Share this post


Link to post

Geoana. Nici eu nu sunt fan dar oricum ...

Share this post


Link to post

+1 pentru Geoana. Le-a dat pe nas alora din pdl de la noi din comuna, au spart la bani pe pomeni aia de s-au cracanat. Si-au luat-o rusinos, proportie 1/4.

La nivel national sper sa nu fie surprize. Oricum in comuna e jale mare (la unii).

 

 

LE: Steph, nici eu nu eram fan si nici nu sunt, sper doar sa se reglementeze cat de cat (in viitorul nu prea indepartat) situatia din tara. Sper.

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

Noo... e clar.

Dacă (tot) nu câştigă alegerile, putem să-l aducem liniştiţi pe Băse admin pe forum.

Că tot vrea Bălănel revoluţie.

Share this post


Link to post

Revolutie, dezvirginare, menstruatie- numai sa curga sange!

Share this post


Link to post

Mircea Geoana, nu-s nici de o parte nici de cealalta dar dintr-un cancer si o infectie am ales infectia.21000000.gif

Edited by Yaz

Share this post


Link to post

Geoana...trist...dar am votat!... :-W

Share this post


Link to post

Basescu , dupa parerea mea el e raul mai mic :wallbanger: , initial nu am vrut sa merg la vot, apoi am vrut sa il anulez...

Share this post


Link to post

Curat spirit civic. :P

Share this post


Link to post

L-am votat pe Basescu...

Share this post


Link to post

Sa debordeze Geoana sampania si tortul de aseara pentru ca le-a ingurgitat degeaba...BESESCU PRESEDINTE!!!

Share this post


Link to post

Ne meritam soarta...

 

O sa avem in continuare un presedinte jucator betiv, cu un parlament format din persoane gen: Udrea, ritzi, berceanu, videanu, etc, etc...

 

Care faceti pariu ca dupa ce un ultimul timp euro a inceput sa scada acum va lua o turnura si va incepe sa urce ca la balamuc si ca va fi scandal politic inca 3 luni de acum incolo cel putin?

 

Cum mama dracului poate sa fie atat de mare eroarea exit poolului cca 3% ? simplu. S-a stins lumina...si cu asta am spus tot.

 

Chiar daca imi puna 99% din forum in cap sunt sigur 99% ca azi noapte PDL-ul a dat bani grei celor din din sectiile de votare care erau din partea PSD-ului sau a altor partide pt a inchide ochii cand se stinge lumina.

Share this post


Link to post
... sunt sigur 99% ca azi noapte PDL-ul a dat bani grei celor din din sectiile de votare care erau din partea PSD-ului sau a altor partide pt a inchide ochii cand se stinge lumina.

Buna asta! O singura nelamurire am: daca tot era stinsa lumina, de ce trebuia sa mai inchida ochii ?

Share this post


Link to post

In cazul in care vine curentul pe neve la ei inca sa fie intuneric.

Share this post


Link to post

Ne meritam soarta...

 

 

Iap...din pacate asta a fost ultimul scrutin la care m-am rezentat. Gata...sa ii ia dracu pe toti, mi-e sila de tara asta, si daca as putea, maine as pleca de aici. Totusi, sa ma faca si pe mine cineva sa inteleg...de ce "l-am ales" pe tot pe Basescu?...Aia cu anti-comunismul ma scuzati e iereala...sau sa fie lupta lui cu mogulii?!...sau poate ca e videanu dibace?!...sau udrea?!...sau poate ca e carsmatic?!...sau...nu inteleg...5 milioane ...de romani adora circul...misto...cred ca are si painea pregatita pentru inca 5 ani... :-W

Edited by atyqsound

Share this post


Link to post

In cazul in care vine curentul pe neve la ei inca sa fie intuneric.

Merci! Puh, la asta nu m-am gandit.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Se pare ca nu va fi post de Prima Doamna pentru muzeograf !!! :tongue:

Share this post


Link to post

Eu m-am dus la vot cu gandul sa il votez pe Geoana pentru Constanta, sa ne dea si noua bani... Dar am stat si m-am gandit mai bine... ca romania nu are doar un judet/oras... si l-am votat pe Basescu :D Oricum dintre cei doi, Basescu este raul cel mai mic zic eu.

Share this post


Link to post

Esti tu sigur ca e mai putin rau? Asta o sa o vedem avand in vedere ca e ultima sansa a lui sa isi faca de cap. Si 5 ani inseamna ceva...

Oricum citand de mai sus: ne meritam soarta.

Vorbim pe subiect la anul cand probabil o sa se instaureze haosul.

Share this post


Link to post

 

Care faceti pariu ca dupa ce un ultimul timp euro a inceput sa scada acum va lua o turnura si va incepe sa urce ca la balamuc si ca va fi scandal politic inca 3 luni de acum incolo cel putin?

 

 

 

Deja a inceput sa urce doar la BNR il mai arata in scadere. Asta pana la ora 12. In zilele urmatoare se intoarce catre 4.3 (la casele de schimb) si de la anu spre 4.5-4.7

Share this post


Link to post

Pai deh...

 

Reprezentantii PSD la BEJ-uri, sfatuiti de conducerea partidului sa nu semneze procesele verbale cu rezultatele alegerilor

 

http://www.hotnews.ro/stiri-politic-6683951-reprezentantii-psd-bej-uri-sfatuiti-conducerea-partidului-nu-semneze-procesele-verbale-rezultatele-alegerilor.htm

 

 

Bancherii: Cel mai important e sa nu se conteste rezultatul alegerilor

 

 

http://economie.hotnews.ro/stiri-finante_banci-6684779-bancherii-cel-mai-important-nu-conteste-rezultatul-alegerilor.htm

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...