Jump to content
Sign in to follow this  
alexinno

Vand Diverse Piese Cielo

Recommended Posts

Vand 2 fete de usi Cielo spate impecabile,modelul pe gri comercializat in Romania,impreuna cu butoanele.Butoanele(ambele spate,plus fata dreapta)-12 lei bucata,iar fetele de usi-60 lei bucata;motorase bune(ambele spate,plus fata dreapta) la 40 lei,o tetiera impecabila-10 lei,un set saboti GM pe 13" noi la cutie-45 lei,2 tamburi Daewoo care arat f. bine-25 lei buc.,un disc frana Brembo pe 13"bun(neovalizat,rulat cam 6000 km)-50 lei.Poze mai tarziu. dalex21ro pt messenger

Edited by alexinno

Share this post


Link to post

Se adauga rotor alternator-40 lei(necesita schimbarea inelului colector),stator alternator-40 lei,ambele sunt foarte bune,eu am schimbat alternatorul pentru ca eram in criza de timp si n-am mai stat sa umblu dupa electricieni (dupa incepuse sa haraie un rulment).

Share this post


Link to post

dak erai din bucuresti incercam cu butoanele alea de geamuri ceva ... mie imi merg doar in sus .. asa este si la tn , ma refer asa este facut cielo sau nu imi merge mie butonu ? ms

Share this post


Link to post

mentionez ca am scazut pretul la fetele de usi la 30,vreau sa scap de ele,mi-am luat altele de plush.

Edited by alexinno

Share this post


Link to post

mentionez ca am scazut pretul la fetele de usi la 30,vreau sa scap de ele,mi-am luat altele de plush.

 

Pune o poza cu fetele de usi. Mai ai si butaonele? Sunt de GLE nu?

Share this post


Link to post

Salut. M-ar interesa motorasele de la geamurile electrice. Vreau sa adaptez pentru Solenza. Sunt pe cablu? Pret? Ms.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...