Jump to content
Sign in to follow this  
balanel

Avem Forum Liber?

Sondaj despre corectitudinea actelor de moderare  

84 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 la mana, ma faci sa ma interesez cum imi pot schimba zodia, dupa ce aberatii zodiacale debitezi mai devreme.

 

Fii cuminte, ca ti-o schimba el. =)) =))

Topicul asta va face istorie, cu conditia sa posteze mai mult balanel.

Share this post


Link to post

@balanel ,este pur si simplu un om neinteles! Nici de fiinta iubita,nici de colegii de servici, nici de colegii de forum! :-? Oare cum ar trebui abordata problema sa-l aducem pe calea cea buna? Sa-i taiem ata ! Sa nu-l mai tina legat de trecut, sa priveasca in viitor!Am vazut ca @ ileana s-a oferit deja! Stiu femeile ce stiu! Daca balanel n-are una sa-i ordoneze si lui prioritatile! ;)

Share this post


Link to post

nu te-ai prins ca pe topicul creat de mine pot scrie despre orice?

Si despre p.u.l.a mea, daca am chef.

 

... "crezi ce vrea püla ta, nu-ţi dărâm io visele" ... Cheloo - Toate femeile.

 

 

 

Share this post


Link to post

Huoooo - alt nomenclaturist. Jos mogulii!

 

acest post este un pamflet si se va trata ca atare

Share this post


Link to post

Cine, cine? :dizzy:

Share this post


Link to post

Huoooo - ...

 

N-ai vrut sa spui Muuuuuuuu? :mrgreen:

Share this post


Link to post

24000000.gif24000000.gif24000000.gif24000000.gif24000000.gif24000000.gif

 

mda.gif M-ai sparte vere Clotza, ce dreaqu ai editat la acest post????

 

24000000.gif

Share this post


Link to post

@ileana: nu poti, a rupt-o de mult un medic, la o operatie de fimoza.

@satori: eu nu scriu decat cand am ceva de spus.

@mircea: imi cer scuze, domnisoara, pentru limbaj.

Share this post


Link to post

Well Balanel, scuzele nu se accepta. Mai mult, intrucat sexul meu este bine definit, atat la profil cat si in realitate, mai serveste un 20%. Tot pentru limbaj.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Pai atunci hai sa continui:

http://dexonline.ro/search.php?cuv=domnisoara

 

Interesante 3 si 6.

 

Si am impresia ca te si lauzi un pic, referitor la faptul ca il ai bine definit.

Adica cam ce insemna asta?

De la ce dimensiune in sus e bine definit? Si cam de unde incepe sa fie mai putin bine?

Poate de fapt, e exceptional, si, fara o scara clara de valori, nici nu stii.

=)) =))

Edited by balanel

Share this post


Link to post

Nu ti-ai gasit omul cu care sa faci asta. Stii vorba aia a lui Creanga? "Cu mine ti-ai pus boii in plug? Apai sa-ti aduci aminte ca ai sa-i scoti fara de coarne!"

In ceea priveste folosirea cuvantului domnisoara, l-ai folosit cu sens peiorativ si stii bine asta.

Mai serviti un 20% pentru offtopic.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Greu cu replicile astea, mai usor e sa dai warn =))

 

Iar fraza pe care tocmai ai spus-o, e adevarata, doar ca nu trebuia tu sa o spui, ci eu.

 

Cand problema devine personala, te asigur ca nu se va termina, decat dupa aplicarea principiului "last man standing".

 

L.E. Din ce in ce mai mult, dupa reactiile tale, incep sa cred ca nu am gresit deloc, iar apelativul "domnisoara" ti se potriveste perfect. @};- Ca te ascunzi, pe un forum, sub o identitate virtuala unde sustii ca esti de celalalta parte, a... baricadei, asta e altceva.

 

I'LL BE BACK!!! :rambo:

Edited by balanel

Share this post


Link to post

Daca ai ceva experienta de viata, cred ca ai invatat pana acum, ca nu e bine sa te pui cu un Taur.

...

Dar in fata, NICIODATA nu a indraznit sa imi zica ceva nelalocul lui, fiindca stie ca sunt in stare sa dau cu el de pamant (la propriu).

 

 

... pe topicul creat de mine pot scrie despre orice?

Si despre p.u.l.a mea, daca am chef.

E clar?

 

 

...

Cand problema devine personala, te asigur ca nu se va termina, decat dupa aplicarea principiului "last man standing"...

Cineva sa-i curme suferinta.

  • Like 1

Share this post


Link to post

L.E. Din ce in ce mai mult, dupa reactiile tale, incep sa cred ca nu am gresit deloc, iar apelativul "domnisoara" ti se potriveste perfect. 53000000.gif Ca te ascunzi, pe un forum, sub o identitate virtuala unde sustii ca esti de celalalta parte, a... baricadei, asta e altceva.

...

 

Iote unde se ascundea praslea cel voinic... =)) Patetic e un cuvant prea bland pentru tine.

  • Like 1

Share this post


Link to post

M-am simtit obligat sa va stric distractia asa ca balanel nu va va mai raspunde ceva timp de acum incolo.

Imi cer scuze.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...