Jump to content
Sign in to follow this  
Dezmembrari_Daewoo

Dezmembrez Toata Gama Daewoo

Recommended Posts

Vreau si eu faruri cu lupa de nubira II si eventual alternator.

Oferi garantie la alternator?

Edited by soricaadrian

Share this post


Link to post

salut si scuze de intarziere nu prea am mai intrat pe net

usa este, dar pe verde, e impecabila, 250lei iar cu jantele te poate ajuta un prieten, are unele pe 14" spitate 100E daca te intereseaza te pun in legatura cu el imi aduci aminte pe mess sau ma suni

 

 

 

da, am, 40lei bucata sau 70lei bucata cu tot cu cauciuc (asta daca sunt ok cauciucurile daca nu merge si mai jos)

 

 

 

salut, nu am momentan sper sa aducem intr-o saptamana, ca si pret sunt 200lei bucata, cu motoras cu tot originale

 

 

 

sincer nu stiu la ce te referi, nu am auzit de denumirea asta...

 

ecm=engine control module ...adica calculatorul de nubira2

 

mersi

 

salut. am arcuri, 100lei ambele, normale de cielo hatchback

Share this post


Link to post

Pentru un Cielo GL ( geamuri manuale) as vrea cele 4 finitii (chedere,nu stiu exact ce e acolo),care vin intre fetele de usa si geam(pe dinauntru),cele 4 butonase cilindrice(nu din cele dreptunghiulare cu un patrat rosu pe ele)din capatul tijelor sigurantelor de la usi, 2 prinzatori centuri spate(o am pe cea din mijloc,cu tot cu centura)si 2 sigurante manivele geamuri.Multumesc!

Share this post


Link to post

Salut,

 

As dori si eu un pret pentru arcurile spate originale pentru un Cielo GLE din 1996.

 

Multumesc

Share this post


Link to post

Doresc scaun sofer + far stinga Espero

Share this post


Link to post

Vreau si eu faruri cu lupa de nubira II si eventual alternator.

Oferi garantie la alternator?

 

salut, farurile ar fi la 200lei bucata dar nu mai am

alternatorul 250lei (garantia e ca ti-l dau functional doar nu iti trimit unu stricat)

 

Pentru un Cielo GL ( geamuri manuale) as vrea cele 4 finitii (chedere,nu stiu exact ce e acolo),care vin intre fetele de usa si geam(pe dinauntru),cele 4 butonase cilindrice(nu din cele dreptunghiulare cu un patrat rosu pe ele)din capatul tijelor sigurantelor de la usi, 2 prinzatori centuri spate(o am pe cea din mijloc,cu tot cu centura)si 2 sigurante manivele geamuri.Multumesc!

 

salut.

boss... sa nu ma intelegi gresit nu ca nu as vrea sa te ajut, am ce iti trebuie tie dar cu 50 maxim le cumperi noi, cat iti cer eu pe ele cat mai dai pe curier, te ajunge mai mult, cauta-le noi si ai sa vezi ca te costa putin

 

Salut,

 

As dori si eu un pret pentru arcurile spate originale pentru un Cielo GLE din 1996.

 

Multumesc

 

50lei bucata

 

Doresc scaun sofer + far stinga Espero

 

faruri nu am

setul de scaune (impecabile) 200lei, nu pot sa il dau decat pe cel de la sofer

Share this post


Link to post

Salut. As dori sa aflu daca ai si la ce pret ansamblul de geamuri electrice (macarale electrice, butoanele de actionare, cablaj, si plasticul care "sustine" butoanele,cel de langa levierul schimbatorului) pt. un Matiz E. Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post

Salut. As dori sa aflu daca ai si la ce pret ansamblul de geamuri electrice (macarale electrice, butoanele de actionare, cablaj, si plasticul care "sustine" butoanele,cel de langa levierul schimbatorului) pt. un Matiz E. Multumesc anticipat.

 

250lei totul

Share this post


Link to post

Dezmembrez Daewoo:

Matiz

Lanos

Espero

Cielo

Nexia

Nubira 1 + Nubira 2

Leganza

elemente de caroserie, suspensii, articulatii, geamuri+parbrize, catalizatoare+esapamente, sisteme ac, interioare, faruri+triple, cutii de viteze, planetare, etc

trimit oriunde in tara prin curier rapid.

 

 

un radiator de racire pt un espero ai??? si la ce pret?

Edited by andreib

Share this post


Link to post

sal, doua jante de tabla de matiz, gasesc pe la tine? si la ce pret?

 

multumesc

Share this post


Link to post

salut. m-ar interesa un abs de nexia complet pentru a fi montat pe un cielo. ai si la ce pret ?

Share this post


Link to post

sal, doua jante de tabla de matiz, gasesc pe la tine? si la ce pret?

 

multumesc

 

40lei bucata sau 70 cu tot cu cauciuc

 

Pompa Benzina Leganza 2.0L??

 

nu am momentan imi pare rau

 

salut. m-ar interesa un abs de nexia complet pentru a fi montat pe un cielo. ai si la ce pret ?

 

salut

550lei

in pretul asta intra absolut tot ce ai nevoie, nu numai unitatea si senzorii asa cum ar da lumea si cand spun absolut tot ma refer la:

-planetare

-jambele cu senzorii

-unitatea centrala

-calculatorul

-toti senzorii

-puntea spate

-mufe

tot, decat sa montezi pe a ta

Share this post


Link to post

Luneta Matiz si geamurile laterale spate. Un pret pentru ele! Mersi!

Share this post


Link to post

Luneta Matiz si geamurile laterale spate. Un pret pentru ele! Mersi!

 

luneta cu tot cu hayon 170lei

usa fata geam mare+geam mic 80lei buc

geam usa spate 50lei buc

 

sal, doua jante de tabla de matiz, gasesc pe la tine? si la ce pret?

 

multumesc

 

salut, am verificat azi dar nu mai am, saptamana asta a fost jale cu rotile s-au dat repede imi pare rau

  • Like 1

Share this post


Link to post

luneta cu tot cu hayon 170lei

usa fata geam mare+geam mic 80lei buc

geam usa spate 50lei buc

 

 

 

salut, am verificat azi dar nu mai am, saptamana asta a fost jale cu rotile s-au dat repede imi pare rau

Share this post


Link to post

ai cumva doar geamurile de la 2 oglinzi retrovizoare, dar neaparat sa aiba incalzire in ele. deci doar geamul, nu toata oglinda... Cat ceri pe ele? nu ma intereseaza de pe ce masina provin, dar sa aiba incalzire in ele

Edited by raresvintea

Share this post


Link to post

Pentru Nubira 1, ma intereseaza finitii portiere spate. Daca ai, vreau ca plush-ul sa nu fie dezlipit sau uzat.

Edited by nt98adu

Share this post


Link to post

4 jante de tabla de Nubira? Ma intereseaza de asemenea si piulitele de la roti aferente.

Share this post


Link to post

salut o coloana directie de cielo cu contact si cheie ai ?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...