Jump to content
Sign in to follow this  
Dezmembrari_Daewoo

Dezmembrez Toata Gama Daewoo

Recommended Posts

salut, hai caam rezolvat cu MAP (si-a revenit :P ) zi-mi te rog un pret la un panou sigurante Cielo. ms

Share this post


Link to post

salut, hai caam rezolvat cu MAP (si-a revenit :P ) zi-mi te rog un pret la un panou sigurante Cielo. ms

 

boss nu ai cum sa schimbi decat tabloul de sigurante, se schimba cu tot cu instalatie electrica, nici cel mai tare electrician nu iti poate face treaba asta, instalatia electrica cu tabloul, cu sigurantele si cu releele sunt fabuloasa suma de... 180 lei, daca te gandesti numai releele sunt banii astia, salut numai bine.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Hai ca te-am bagat in seama degeaba, te-am confundat cu piese_daewoo. Stai calm acolo.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Salut,

 

M-ar interesa ornamentele ce vin pe plafon la Cielo, ale mele nu au gauri pentru portbagaj, si o usa dreapta fata de Executive fara chit si rugina.

Daca ar fi albastru pacific met. ar fi beton.

 

Multumesc,

 

Cezar.

Share this post


Link to post

Salut,

 

M-ar interesa ornamentele ce vin pe plafon la Cielo, ale mele nu au gauri pentru portbagaj, si o usa dreapta fata de Executive fara chit si rugina.

Daca ar fi albastru pacific met. ar fi beton.

 

Multumesc,

 

Cezar.

 

salut, am vorbit la tel

Numai bine.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Am un Tico la reparat, sa spart un piston si sa facut praf , gasim un bloc motor echipat cu tot cu pistoane vilbrichen baie etc. ? eventual ma intereseaza si ceva acte pentru schimbare motor la RAR..

Un pret?

Share this post


Link to post

Am un Tico la reparat, sa spart un piston si sa facut praf , gasim un bloc motor echipat cu tot cu pistoane vilbrichen baie etc. ? eventual ma intereseaza si ceva acte pentru schimbare motor la RAR..

Un pret?

 

cred ca am vorbit azi la tel, blocul echipat este 500lei

  • Like 1

Share this post


Link to post

Salut, geamuri electrice pt cielo (eu am hatchback dar nu cred ca difera) cu tot ce im trebuie - instalatie butoane...eventual si fete de usi

Share this post


Link to post

Salut,

 

Cu ,,fund de portbagaj,, ma refeream la placajul care acopera roata de rezerva.

Share this post


Link to post

o janta 5,5Jx13" ET49 CH pt Cielo aveti si la ce pret? tnx

Share this post


Link to post

Salut,

 

Cu ,,fund de portbagaj,, ma refeream la placajul care acopera roata de rezerva.

 

aa, scuze, este la 30 lei

 

o janta 5,5Jx13" ET49 CH pt Cielo aveti si la ce pret? tnx

 

salut, este, la 50lei

 

Salut, geamuri electrice pt cielo (eu am hatchback dar nu cred ca difera) cu tot ce im trebuie - instalatie butoane...eventual si fete de usi

 

salut, lasa-mi un nr de tel pe provat si te sun maine

  • Like 1

Share this post


Link to post

O coaja de bord in stare buna ai?

si macarale + motorase geamuri fata ...si eventual un pret, toate pt Espero 1.8

Share this post


Link to post

Salut. am luat de la tine hayonul si tripla ,de matiz ,multumit de comanda. ai cumva chestia aia de plastic din portbagaj (lateral stanga) care acopera o parte a instalatiei electrice (matiz) si eventual eleron tot pt matiz?

Share this post


Link to post

Salut. Pentru Cielo hatchback ai cumva telescoapele hayonului si manerul (gri auriu)?

Share this post


Link to post

Ma intereseaza bara fata tico si aripa dreapta (caz fericit daca este si visinie)

Share this post


Link to post

Bara spate(doar coaja nu si fagurele) de cielo culoarea din poza de mai jos ai?

Ma intereseaza sa fie in stare buna, : nelovita, nezgariata, cu toate sistemele de prindere intacte.

 

Daca ai un pret se poate?

 

post-4881-1264660668_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Salut. Pt. un Cielo 98, am nevoie de timoneria de la schimbator si comanda de deschidere geamuri de pa usa de la sofer.

 

Tel.0722272035

Share this post


Link to post

Salut. am luat de la tine hayonul si tripla ,de matiz ,multumit de comanda. ai cumva chestia aia de plastic din portbagaj (lateral stanga) care acopera o parte a instalatiei electrice (matiz) si eventual eleron tot pt matiz?

 

salut, este plasticul ala, 20lei, eleron nu am

Share this post


Link to post

O coaja de bord in stare buna ai?

si macarale + motorase geamuri fata ...si eventual un pret, toate pt Espero 1.8

 

salut si scuze de intarziere - bord impecabil 150 lei

- macarale+motorase geamuri electr fata 150lei

 

Salut!

As avea nevoie si eu de urmatoarele piese pentru un Matiz:

- releu temporizare, maneta cu pozitie INT, a doua pompa pentru vasul spalatoarelor de parbriz

- kit geamuri electrice fata

- ceasuri bord

- ansamblu manete, cablu si broasca pentru deschidere hayon din interior

- oglinzi incalzite

- ceasul ala de acu cateva posturi la 25 ron

 

Da-mi pm sa discutam detalii despre livrarea lor daca ne intelegem la pret.

 

ti-am dat pm

 

Salut. Pentru Cielo hatchback ai cumva telescoapele hayonului si manerul (gri auriu)?

 

salut, gri auriu nu am avut nici un cielo pana acum, echilibroarele de hayon le am, 20lei ambele

 

Salut. Pt. un Cielo 98, am nevoie de timoneria de la schimbator si comanda de deschidere geamuri de pa usa de la sofer.

 

Tel.0722272035

 

timonerie 30lei

comanda geamuri electrice 70lei

 

pentru baiatul cu Tico, repet nu dezmembrez Tico din pacate pentru ca nu se gaseste in Germania

cu bara de Cielo, nu am culoarea aia imi pare rau

Share this post


Link to post

Salut,

 

O fuzeta fata Cielo dar sa fie de la o masina care avea jante pe 13'.

 

ms

Edited by mirceajo

Share this post


Link to post

Salut,

Ai cumva scaun sofer cielo? Si un pret .

Eventual poate sa fie si de altceva in afara de Cielo numai sa se potriveasca la suruburi.

 

Multumesc,

Share this post


Link to post

O intrebare pentru cei ce faceti dezmembrari: am usa soferului blocata (cielo); se pare ca s-au rupt ceva tije, nu stiu exact ce, fapt e ca nici manerul exterior, nici cel interior nu mai deschid usa. Centralizata isi face treaba, dar atat. Imi puteti oferi vreo idee despre cum sa deschis usa?

Merci.

 

In alta ordine de idei, pentru un cielo 97, m-ar interesa etrieri+discuri in stare buna, un rezervor benzina, un far dreapta cu actionare electrica.

Share this post


Link to post

salut

2 jante de tabla de tico aveti?

si daca da, la ce pret?

multumesc!

Share this post


Link to post

Salut, poti sa imi faci rost doar de rama de la proiector la Matiz? Sunt cele poloneze nu originale de Matiz. Atasez si o poza clara.

Edited by Yaz

Share this post


Link to post

Ma intereseaza daca imi poti vinde suportul de centura al soferului, acela fix de langa scaunul soferului(Matiz 2006, Euro3). Al meu s-a blocat si nu imi tine centura de la sofer in el. Fa un pret si spune-mi cum procedam Poti sa ma suni sau sa imi dai un beep pe 0751.082.453 sau 0768.922.011. SAlutari! Vali

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...