Jump to content
Sign in to follow this  
Dezmembrari_Daewoo

Dezmembrez Toata Gama Daewoo

Recommended Posts

pt tico ma intereseaza bloc lumini,lampile pt numar, far mers inapoi ,far ceata, si piesa incercuita din foto...

post-24650-126241942512_thumb.jpg

Share this post


Link to post

o instalatie de aer conditionat + montaj cam la cat m-ar duce ?

ms !

Share this post


Link to post

Mai aveti cumva fete de usi de cielo? Nu conteaza modelul(desi as prefera cel cu comanda geamuri pe usa), doar sa fie in stare buna si m-ar interesa mai mult cele din fata. Si daca aveti si niste poze e perfect. Astept un pret de la Dvs. Multumesc!

Share this post


Link to post

salut, nu am momentan sper sa aducem intr-o saptamana, ca si pret sunt 200lei bucata, cu motoras cu tot originale

 

 

 

Salut,

 

Ai primit cumva far dreapta cu reglaj electric pentru Leganza?

 

Multam.

Share this post


Link to post

Salut,

 

cumva ai si lacetti?

maa intereseaza consola centrala aia cu cotiera,

proiector stanga,

comutator lumini cu ceata,

eventual si cadranul de bord dar sa nu fie de pe break sau automata.

Share this post


Link to post

Mai aveti cumva fete de usi de cielo? Nu conteaza modelul(desi as prefera cel cu comanda geamuri pe usa), doar sa fie in stare buna si m-ar interesa mai mult cele din fata. Si daca aveti si niste poze e perfect. Astept un pret de la Dvs. Multumesc!

 

salut, am fete de usi, pretul pe toate 4 este de 150lei, poze am urcat cauta prin paginile din anunt si vei gasi daca le vrei ma suni ai nr meu in semnatura mea

 

Salut,

 

cumva ai si lacetti?

maa intereseaza consola centrala aia cu cotiera,

proiector stanga,

comutator lumini cu ceata,

eventual si cadranul de bord dar sa nu fie de pe break sau automata.

 

nu am Chevy la dezmembrat imi pare rau.

 

salut, nu am momentan sper sa aducem intr-o saptamana, ca si pret sunt 200lei bucata, cu motoras cu tot originale

 

 

 

Salut,

 

Ai primit cumva far dreapta cu reglaj electric pentru Leganza?

 

Multam.

 

leganza nu mi-a mai venit nimic imi pare rau.

 

Mai aveti cumva fete de usi de cielo? Nu conteaza modelul(desi as prefera cel cu comanda geamuri pe usa), doar sa fie in stare buna si m-ar interesa mai mult cele din fata. Si daca aveti si niste poze e perfect. Astept un pret de la Dvs. Multumesc!

 

salut

model de germania cu plusul impecabil la 200 lei, pentru poze lasa-mi un mail pe privat sau cauta in paginile anterioare ca am urcat niste poze mai de mult.

 

o instalatie de aer conditionat + montaj cam la cat m-ar duce ?

ms !

 

salut, la 750 lei dar fara montaj.

pentru montaj te pot trimite la cineva tot in Craiova, noi nu montam.

 

pt tico ma intereseaza bloc lumini,lampile pt numar, far mers inapoi ,far ceata, si piesa incercuita din foto...

 

Nu aduc nimic de Tico

 

salut o coloana directie de cielo cu contact si cheie ai ?

 

salut

130lei cu reglaj volan.

 

vreau si eu un hayon cu luneta. pt matiz .

 

s-a rezolvat ieri, multumesc pentru comanda.

 

4 jante de tabla de Nubira? Ma intereseaza de asemenea si piulitele de la roti aferente.

 

salut

180 toate 4

 

Pentru Nubira 1, ma intereseaza finitii portiere spate. Daca ai, vreau ca plush-ul sa nu fie dezlipit sau uzat.

 

120 ambele

 

ai cumva doar geamurile de la 2 oglinzi retrovizoare, dar neaparat sa aiba incalzire in ele. deci doar geamul, nu toata oglinda... Cat ceri pe ele? nu ma intereseaza de pe ce masina provin, dar sa aiba incalzire in ele

 

nu am nimic imi pare rau.

Share this post


Link to post

salut, ai cumva bancheta spate pt matiz? daca da, zi-mi un pret...si as mai fi interesat de fatele de la usile din spate, pret te rog, numai bine

Share this post


Link to post

salut, ai cumva bancheta spate pt matiz? daca da, zi-mi un pret...si as mai fi interesat de fatele de la usile din spate, pret te rog, numai bine

 

fet de usi de Romania nu am, am cele de Germania pe toata usa, pretul pe set adica pe toate 4 este 150 lei

bancheta este 70

  • Like 1

Share this post


Link to post

Ai adus ceasuri de bord pentru Nubira 2? O usa fata stanga in stare buna se gaseste?

Share this post


Link to post

bancheta este completa da? este la fel sezutul cu spatarul?starea ei...?

Share this post


Link to post

salut pentru leganza ai plasticul de sub volan,suportul de pahare de la consola si plasticul de jos de la pasagerul din dreapta de la aeroterma ?

Share this post


Link to post

Stopul central ptr matiz ai ?

 

am, 50lei

 

salut pentru leganza ai plasticul de sub volan,suportul de pahare de la consola si plasticul de jos de la pasagerul din dreapta de la aeroterma ?

 

nu mai am leganza momentan

Share this post


Link to post

achiztionat, multumit...recomand

 

astept totusi acea placuta de la portbagaj, din spatele banchetei..

 

numai bine

 

 

Share this post


Link to post

un contactor de la geamul din spate electric,,,acea prostie de care dai gemul in sus si in jos,,,a fost in fat dreapta si am schimbat o cu cel din spate dreapta,,,,

cat ma cost?????

Share this post


Link to post

achiztionat, multumit...recomand

 

astept totusi acea placuta de la portbagaj, din spatele banchetei..

 

numai bine

 

 

 

multumesc, iti opresc etajera cand mai primesc matizuri

 

un contactor de la geamul din spate electric,,,acea prostie de care dai gemul in sus si in jos,,,a fost in fat dreapta si am schimbat o cu cel din spate dreapta,,,,

cat ma cost?????

 

daca este vorba de Cielo, pretu e de 35 lei, dar iti recomand mai bine sa il cumperi nou, cat dai la mine cat dai pe curier tot cam pe acolo ajungi

 

Ai adus ceasuri de bord pentru Nubira 2? O usa fata stanga in stare buna se gaseste?

 

din cate stiu ar trebui sa fie, 150 lei

usa e impecabila, 300 lei

  • Like 1

Share this post


Link to post

salut,

 

vreau si eu un ,,fund,, de portbagaj de Matiz, cea care vien peste roata de rezerva

tks

 

sunt din Bucuresti

  • Like 1

Share this post


Link to post

salut,

 

vreau si eu un ,,fund,, de portbagaj de Matiz, cea care vien peste roata de rezerva

tks

 

sunt din Bucuresti

 

pune aici sau pe mailul meu o poza de unde sa fie taiat ca sa'mi dau seama ce vrei

  • Like 1

Share this post


Link to post

Salut,

 

As dori un pret informativ pentru un compresor AC si o scrumiera pentru matiz.

 

Multumesc.

Share this post


Link to post

Salut,

 

Un pret pentru un MAP Cielo.

 

MS

Share this post


Link to post

Salut . Compresor Aer Conditionat pentru Tico , far stanga , scaun sofer , oglinzi ( geamurile ). Mersi

Edited by Cristian.b

Share this post


Link to post

Salut,

 

As dori un pret informativ pentru un compresor AC si o scrumiera pentru matiz.

 

Multumesc.

 

350lei compresorul

15 lei scrumiera

 

Salut,

 

Un pret pentru un MAP Cielo.

 

MS

 

40lei

 

Salut . Compresor Aer Conditionat pentru Tico , far stanga , scaun sofer , oglinzi ( geamurile ). Mersi

 

nu am nimic de Tico

  • Like 1

Share this post


Link to post

Ceas pentru Matiz aveti? La ce pret?

 

 

Share this post


Link to post

Imi dai si mie pana la urma fetele alea de portiera si butoanele aferente? Ca la fiecare 6 luni iti tot aduc aminte, dar cred ca uiti in cazul meu.

Edited by Englishman

Share this post


Link to post

Imi dai si mie pana la urma fetele alea de portiera si butoanele aferente? Ca la fiecare 6 luni iti tot aduc aminte, dar cred ca uiti in cazul meu.

 

ne-am inteles si nu am vrut eu sa ti le dau?! 6 luni? nici 3 luni nu sunt de cand am inceput afacerea dar asta e alta chestie si cu uitatul, ce sa uit? ca doar n-ai vrea sa te contactez eu daca le mai vrei sau nu momentan nu mai am si oricum inaintea ta mai am 2 baieti de pe forum care asteapta

numai bine.

 

Ceas pentru Matiz aveti? La ce pret?

 

 

 

25lei

  • Like 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...