Jump to content
Sign in to follow this  
Ami

Emi'S Rocka Rolla Club

Recommended Posts

Emi al nostru si-a deschis oficial club de rock. Am reprezntat cu onoare DaewooClub-ul la eveniment subsemnata, Liliana, Camelia si Victimitza.Ne-am simtit super. Atat de bine, incat Victimitza noastra a ajuns sa mixeze muzica (deh, meseria este in sange, ca si alcoolul), iar noi am ajuns animatoarele gastii. Depunem marturie ca este fain, atmosfera rock adevarata si muzica buuuunaaaa.Bravo, Emi baiatule, speram sa iti mearga din plin si sa stii ca mai venim! Asa incat daca va e dor de o noapte de rock adecvarata (si credeti ca va tin puterile) mergeti pe Lipscani 19, aproape de intersectia cu Calea Victoriei. In plus va fi singura sansa sa va vedeti cu Emi.Daca si-a facut omul club, pas de a mai aparea joia pe la Polivalenta.

Share this post


Link to post

Aoleo!!! Si nu a dat si el un telefon?!

 

Super tare. Terasa mai e deschisa?

Share this post


Link to post

Mai este, dar Emi este mai putin implicat acum. Clubul ii mananca tot timpul. A dat de stire in sensul in care i-a zis lui NFS, care ne-a transmis lla intalnirea de joi.

Share this post


Link to post

Rocka- rolla!

 

Venit, drinkit, mixit, loved it !!! Foarte intima atmosfera, camara cu bunatati plina, barmani receptivi,public avizat! Locul ideal pentru: rockareala maxima, terapie prin "oldies but goldies", "private-party" sau intalnire nationala cu sport extrem inclus in menu :banana: :drinkers: :rock:

 

Exista separeuri cu mici arcade in peretii ce pot gazdui un laptop de dimensiuni medii, in cazul in care unii membrii vor sa-si creasca moralul pe West, sau Adminii

 

intentioneaza sa faca cinste gashtii cu un warn :compupunch:

Share this post


Link to post

Exista separeuri cu mici arcade in peretii ce pot gazdui un laptop de dimensiuni medii, in cazul in care unii membrii vor sa-si creasca moralul pe West, sau Adminii

 

Huh?

Share this post


Link to post

Asta era pentru NFS si vesnicele atacuri ale domniei sale...

Share this post


Link to post

Am reusit sa ajungem again la club, prilej cu care l-am vazut si eu pe club impreuna cu Emi in valtoarea muzicii greenguy.gif de mare angajament decorul, labirintul catacombistic e de mare efect, cuiele ruginite si mai-taiu' incadrandu-se corespunzator ok.gif

 

 

Rock on rockwoot.gif

Share this post


Link to post

Fete si baieti! Emi taman ce m-a anuntat ca miercuri se redeschide Rocka-Rolla, in noua locatie: Cica acu se numeste Bastards si e situat pe Lipscani nr. 28, dupa BNR, pe partea dreapta, conform mandrului apropitar. Asa ca, daca si cand aveti chef de un pahar de rockereala - go for it! Felicitari, Emi, sa fie cu noroc schimbarea!

Share this post


Link to post

Sa mixam in continuare, zic! Sa fie cu spor pentru toti actionarii! :drinkers:

Share this post


Link to post

Bastards? Bleah! Rocka Rolla era mai inspirat, parerea mea. In fine, sa-i traiasca! :drinkers:

Share this post


Link to post

Dat o tura pe la noua locatie. Atmosfera este aceeasi, desi Emi zice ca este inca in lucru. Muzica acopera o gama mai larga. Placut mult. Cu atat mai mult cu cat i-am regasit si pe unii dintre vechii clienti rocka rolla. Cand ajungeti la locul faptei sa nu va lasati inselati de firma pe care scrie "Compania de librarii Bucuresti". Acolo este! Bastards(ii) astia sunt niste intelectuali! Intalnit la fata locului si Sato cu soata si Brainiacul si, asa cum era firesc, am inchinat pentru longevitatea establishmentului. Sa va traisaca, dragilor, si sa gazduiasca multe momente memorabile.

Share this post


Link to post

Bastards implineste 1 an. Ne bucuram pentru reusita, pentru ca exista. Propun organizarea unei seri DWCC la Bastards, ca poate asa il mai vedem si pe dragul de Emi si ne bucuram si de succesul localului "in familie". Oricum, pana una alta, la (cat mai) multi ani!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...