Jump to content
Sign in to follow this  
arp

Daca V-ati Lua Maybach De Juma De Milion De Euro..

l-ati conduce singur sau v-ati lua sofer?  

46 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pai numa sa o inmatriculeze e 85 de mii si vreo 21000 e CASCO daca nu ma insel.

350 de mii e Rollsu.

 

De fapt vedeti mai bine aici

http://sport.acasa.ro/stire_12762.html

Edited by Wichedcoder

Share this post


Link to post

S-o creadă Mutu p-asta cu asigurarea.

 

Silver Phantomul lui Columbeanu umblă încă pe numere de Germania. Nu se bagă nici o firmă din .ro să i-l asigure > :)

Share this post


Link to post

Limuzina lui Becali este second-hand!

 

Neobisnuit cu o masina de asemenea dimensiuni (Maybach are peste sase metri lungime si cintareste trei tone), patronul stelist a luat virajul gresit si a izbit usor stilpul care sustine bariera de la intrarea in parcare. Nervos, Gigi a dat inapoi si a incercat sa ia virajul corect, dar a esuat din nou, lovind acelasi pilon, insa de data aceasta mai puternic. In urma impactului au fost avariate bara din fata si aripa stinga.

Share this post


Link to post

Pai parca a declarat ca n-o asigura. La o adica isi ia alta! :o

Share this post


Link to post

bancul noptii © VAXXi

 

Q: care a fost prima intrebare pusa de Jiji la intrarea in reprezentanta Maybach ?

A: "versiune papuc nu aveti ?"

Share this post


Link to post

In primul rand si rolsul varului tot de propietar e condus.

 

Eu personal daca mi-as cumpara o asemenean masina inseamna ca deja am colectia de Lambo, Ferrari, Porsche, cateva BMW-uri, un McLaren F1, si inca cateva zeci de masini in curte, iar daca ajung sa-mi iau Maybach, sigur la ea mi-as pune sofer, ca doar masina aia are ce e mai bun in spate.

 

Intrebarea era ca daca m-ar oftica unu cu un Maybah...?

 

Pai daca m-ar oftica unu ca are Maybach si as avea bani garla, ca domnu jiji, mi-as cumpara stadion frate, sau eventual 12443246524 de oi :banana: . Acum serios, mi-as cumpara o masina supersport, si apoi i-as spune, hai sa vedem care ajunge primul la C-ta din bucuresti. :D

Share this post


Link to post

Pe mine unul nu m-ar deranja sa-l conduc, doar nu-mi trebuie prea mult timp de acomodare cand cobor din Matiz si ma sui in WV, si, daca as ava bani de asa ceva sigur nu l-as folosi ca sa intru pe stradutele de la piata. Cand voi ajunge sa am banii pentru asa ceva :dizzy: ma voi mai gandi daca-mi voi lua sofer sau nu. si cred ca mi-as lua, ca m-am saturat sa tot stau cu coca cola in mana la discoteca, daca ma intelegeti. da ideea e ca nu-mi place sa conduc masini mari. ce sa car atata fier dupa mine? :dizzy:

Share this post


Link to post

HAHAHAHA, cica a ramas Jiji fara benzina la Maybach cand sa plece in Spania. Cred ca merge doar cu benzina de pe fundul rezervorului ca nu are bani sa ii faca plinul =)) .

 

 

Si nu mai avea busitura. Ma intreb la ce service a facut-o si daca avea autorizatie de reparatie! :D

Edited by Zmeu

Share this post


Link to post

Se rezolva, ii pune GPL...

Share this post


Link to post

Il vinde pe Cristea si isi mai trage si un H2 ca exista...

Share this post


Link to post
Mai am vreo 15 ani..pana sa-mi permit unul.

 

Felicitari domnule! Asta inseamna ca ai fo' 2777 euroi / luna. Adica un Merţan/ an. Cine a zis ca in Românica nu se câştigă?

Share this post


Link to post
HAHAHAHA, cica a ramas Jiji fara benzina la Maybach cand sa plece in Spania. Cred ca merge doar cu benzina de pe fundul rezervorului ca nu are bani sa ii faca plinul =)) .

Nu degeaba e cioban ca si mine. :D Si eu merg pe rosu tot timpu. Diferenta e ca eu sunt student. :dizzy:

Share this post


Link to post

Nu mi-as lua asa ceva nici daca as fi multimilionar in Euro.

Daca devin bogatan peste noapte sper sa nu devin peste zi snob.As prefera masini de pana in 50-60.000 Euro schimbate la cel mult un an.Pana la urma o masina ramane doar o masina.

"Parerea mea , care este."

Edited by TYBY

Share this post


Link to post

Raspunsul meu e Da mi-as lua sofer si nu de alta da' Maybach-u' asta a fost facut ca prorietarul sa stea in spate ca de aia are fotolii ca la clasa bussines(avioane) in spate si nu in fata!!! Iar daca as avea 70 da' milioane de oi :D nu mi-as lua Maybach nu de alata da' sunt SOFER nu pasager(stiti voi:unii se nasc pt. asta) ca si voi presupun asa ca mi-as lua o masina in care placerea sofatului sa creasca simtitor ahhhh hai ca ma opresc ca m-a luat valu'

Share this post


Link to post

...cand am fost la meci am vazuto indeaproape si am aruncat un ochi si inauntru era sa lesin cand am vazut ce are...pacat ca nu stie sa o conduca si a dat cu ea...cu banii astia mias fi luat un NISSAN 350Z..si las fi trimis la baieti WEST COAST CUSTOMERS... :thumbl: ...cat despre nea gigi numai de bine de ce nu era el se alegea prafu de fotbalul romanescsi asa cum il vedeti voi prost si analfabet el cu bani pe carei are mai face si cate un bine fata de cei care ne conduc si multi alti oameni de afaceri...apropo daca nu stiati...

 

dupa ce sa intors de la Villareal...discutand acolo cu multi dintre romani (zona aceea Villareal.Valencia...sunt circas 85mii romani)..ac sa stiti si voi cat ne umilesc straini ca nici in biserica nui lase sa intre ptr simplul fapt ca sunt romani si nici in unele supermarketuri(experienta propie deplasare vaencia-steaua..2-0 :) ) si altele..altele...nea GIGI oierul cum il numiti voi va construi pe un teren cumparat in villareal o biserica special ptr romani nostri de acolo...toate investitia se ridica la 700mii dolari...parerea mea este aceea ca asa oier cum e are dare de mana... :thumbl:

Share this post


Link to post

mi-as lua si sofer...dar l-as mai conduce si eu :) cand m-oi duce de exemplu la mare...doar n-oi merge cu soferu :) )

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...