Jump to content
Sign in to follow this  
FLEX

Casa noua

Recommended Posts

In sfirsit s-a facut! avem locul nostru de discutii despre masinile noastre.

Multumiri administratorului pentru efortul depus in concretizarea acestui forum, sper sa ne simtim bine impreuna, cu toti cei care vor mai veni!

Hai sa facem o treba buna!

Share this post


Link to post

Ma bucur ca acest forum exista.Multumesc celor care au facut ca el sa functioneze si daca pot ajuta cu ceva(moral,material) astept sugestii.Sper sa aiba o viata nelimitata si cati mai multi utilizatori.

Share this post


Link to post

As avea o prima sugestie:sa fie legat forumul la un motor de http://www.gmclub.ro/forum/index.php?showtopic=15613&view=findpost&p=450382][url=http://www.gmclub.ro/forum/index.php?showtopic=15613&view=findpost&p=450382]cautare[/url]'>(google).M-am interesat la informaticienii de la mine de la firma si se poate face moca.Dar chestiile tehnice ma depasesc.Ce ziceti?

Share this post


Link to post

Marfa! De cind asteptam un forum "numai al nostru" :lol: ... De bucurie mi-am pus o poza reala cu masinutza mea in stinga!

 

Despre Google, stiu ca se poate face... dar personal, n-am facut niciodata. Ar fi o ideie buna, totusi. Numai eu stiu cit am cautat la inceput detalii despre masina asta.

 

La multi ani acestui forum! Si la putine belele tuturor!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Guest

Felicitari! Mai trebuie sa-i faceti publicitate pt. ca oameni care au Daewoo si probleme in acelasi timp sunt destui :lol:

 

Mai trebuie organizat forumul pe capitole, probabil pe modele - hai ca aveti de lucru. :)

Sa-mi spuneti daca am cu ce sa va ajut.

 

Have fun!

Share this post


Link to post

Buna dimineata si bine ati venit in casa noua.

Din pacate nu mai pot sa imi schimb user-ul, asa ca o sa raman daewooclub :D

Trebuie sa ne gandim ce grupuri de discutie facem. Deocamdata e numai acesta dar trebuie sa il marim.

Mai trebuie sa stabilim si cine vor fi moderatorii pe fiecare grup in parte. Deci stabiliti ca sa stiu cui dau puterea pe mana.

Deocamdata la 3$ avem 10Mb din care am utilizat 38%, asa ca daca crestem si nu ne mai ajunge trebuie sa trecem la 15$ pe luna. Deci ar trebuie sa punem de o intalnire ca sa punem la punct detaliile.

Momentan cred ca ne ajunge.

 

Deci puneti osu' la munca cand aveti timp si veniti cu propuneri.

Indexarea la Google cica o face Myx-ul

Share this post


Link to post
Guest

Excelent felicitari uite de cand ma gandeam la un asemenea club Ideea cu intalnitu'excelenta sa vedem cand si unde ar trebui sa facem ca si colegii de la dacia dk nu kiar s-o facem impreuna !....Oricum felicitari si la mai mare !

Share this post


Link to post

Consider ca ar fi constructiv un schimb de link-uri cu forum-ul Dacia. Adica noi sa afisam un link catre forum-ul lor iar ei un link catre al nostru.

Share this post


Link to post

Si eu ma gandisem la acest lucru.Trebuie sa le facem o intrebare.

Share this post


Link to post

Le facem, numai ca Alex nu e de gasit, later...

Share this post


Link to post

DaciaClub este administrat de AlexV o saptamina ...

 

Acu` eu ce sa zic, sa nu spuna ca vrem sa ne facem publicitate pe spinarea lor, cu atit mai mult cu cit forumul Reno, al lui AlexV, desi e "infratit" cu forumul Dacia, nu are link-uri reciproce ...

 

Cred ca trebuie totusi luat legatura cu alex, ca el e proprietar!

Share this post


Link to post

Eh, acu ce sa zic... dau si eu din gura (sau din mina) , ca nu costa ...

 

La urma urmei, putem sa le punem lor un link la noi si gata. Daca or vrea si ei, cu atit mai bine.

 

Asta ca sa nu fim acuzati de intentii tenebroase ...

Share this post


Link to post

Frumos e sa intrabam intai, daca sunt de acord e si mai bine.

Share this post


Link to post

Desi inca nu sunt mindru detinator de autoturism Daewoo m-am inregistrat in acest forum.

Va felicit pentru initiativa si va doresc multa bafta in continuare.

Share this post


Link to post

Multumin Slider

Share this post


Link to post

Daca tot e un topic de bun venit, pe langa felicitarile de rigoare (tardive :oops: ), as vrea sa-i felicit mai ales pe FLEX si Ovidiu, parca, pentru cate "glume" au carat in spate pe forumul Dacia. E nevoie de ceva nebunie sau balls ca sa te bagi in gura lupului :lol: :lol: :lol: :lol: Ei ma convinsesera sa ma inscriu acolo, si cand sa dau cu subsemnatul sa-mi iau si eu partea mea de castane am vazut minunea asta de forum !!!! La mai mare!

Share this post


Link to post

Mishu, partial ai, partial n-ai dreptate ... prietenii nostri de dincolo au reusit citeodata sa ma binedispuna, foarte rar sa ma supere si deseori am invatat de la ei, sint citiva cu o vasta experienta tehnica in spate si e o placere sa vorbesc cu ei. Am considerat ca daca cineva vorbeste in cunostinta de cauza parerea lui trebuie s-o iau in considerare, fie ea pozitiva sau negativa, exprimata pe un ton calm sau vehement (asta tine de temperament).

Hai mai bine sa ne bucuram de ce avem aici si sa traim in pace si fratietate cu toti oamenii valorosi de pe toate forumurile.

Share this post


Link to post

Sa stii ca eu tin foarte mult la gluma, si incerc sa fiu cit mai destins... dar uneori mi s-au parut rautati din categoria "ride ciob de oala sparta". Stiu ca acolo sunt multi oameni de nota 10, altfel nu ar fi ajuns unde au ajuns cu proiectul lor, este de admirat (au fost ajutati si de ceva numit fiabilitate, sau ma rog, lipsa ei :twisted: ). Un alt lucru deosebit este ca acolo gasesti umor involuntar la greu, o marfa mai rara ;) ...

Share this post


Link to post

Intradevar isi dadeau cu parerea despere Matiz uni care cred ca nu stiau prea bine nici cum arata.(eu chiar am avu aproape 3 ani dacia).Dar priveam pozitiv lucrurile si nu le luam ca atac la persoana mea.Si unele replici,cu toata rautatea lor chiar ma amuzau.

Share this post


Link to post

Daca nu mutam forumul ajung pt un an. Daca mutam cumparam 3 luni de hostare calumea si tzinem si domeniul la connex.Ca sa transferam si domeniu inca nu ajung.

Share this post


Link to post

In legatura cu domeniul ... daca ipotetic s-ar gasi cineva ;) care sa faca rost de gazduire cu spatiu berechet, php si baza de date - Mobifon va lasa sa modificati DNSul, asa incat daewooclub.ro sa indice catre alt IP ?

Share this post


Link to post

Sper din toata inima ca da. :D

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...